Scénář:
Jan Georg Schütte, Eoin Moore, Anika Wangard, Johannes Rotter, Holger Joos, Jürgen Werner (více)Hudba:
Alex Komlew, Kai-Uwe Kohlschmidt, Florian van Volxem, Sven Rossenbach, Sebastian Pille (více)Hrají:
Armin Laschet, Anna Schudt, Bjarne Mädel, Charly Hübner, Elena Uhlig, Jan Georg Schütte, Jörg Hartmann, Jörg Rathjen, Ben Becker, Friederike Kempter, Friedrich Mücke, Nicholas Ofczarek, Ben Münchow (více)Epizody(36)
-
Das Team (S51E01)
-
Tschill Out (S51E02)
-
Kein Mitleid, keine Gnade (S51E03)
-
Unklare Lage (S51E04)
-
Monster (S51E05)
-
Die goldene Zeit (S51E06)
-
Ich hab im Traum geweinet (S51E07)
-
Die Nacht gehört dir (S51E08)
-
Leonessa (S51E09)
-
Berlín: Dokonalý zločin (S51E10)
-
Niemals ohne mich (S51E11)
-
Krieg im Kopf (S51E12)
-
Drážďany: Nadešel čas (S51E13)
-
Das fleißige Lieschen (S51E14)
-
Die Guten und die Bösen (S51E15)
-
National feminin (S51E16)
-
Borowski und der Fluch der weißen Möwe (S51E17)
-
Gefangen (S51E18)
-
Du allein (S51E19)
-
Der letzte Schrey (S51E20)
-
Lass den Mond am Himmel stehen (S51E21)
-
Pumpen (S51E22)
-
Funkstille (S51E23)
-
Rebland (S51E24)
-
Berlín: Pár slov po půlnoci (S51E25)
-
Züri brännt (S51E26)
-
Krank (S51E27)
-
Der Welten Lohn (S51E28)
-
Limbus (S51E29)
-
Drážďany: Parasomnie (S51E30)
Hrají
Armin Laschet
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Anna Schudt
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Der Tatortreiniger (2011) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Bjarne Mädel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Der Tatortreiniger (2011) (seriál)
Jak prodávat drogy přes internet (rychle) (2019) (seriál)
Stromberg (2004) (seriál)
Charly Hübner
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Der Tatortreiniger (2011) (seriál)
Kafka (2024) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Elena Uhlig
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Moje máma veterinářka (2006) (seriál)
Jan Georg Schütte
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Der Tatortreiniger (2011) (seriál)
Babylon Berlín (2017) (seriál)
4 bloky (2017) (seriál)
Jörg Hartmann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Jörg Rathjen
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Vraždy mezi muškáty (2008) (seriál)
Ben Becker
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Pod jedním nebem (2017) (seriál)
Allmen (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Friederike Kempter
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Friedrich Mücke
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Hinter Gittern - Der Frauenknast (1997) (seriál)
Nicholas Ofczarek
Rakousko
Ben Münchow
Německo
Nejlepší seriály:
Ponorka (2018) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Zoe Moore
Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Die Eifelpraxis (2016) (seriál)
Til Schweiger
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Die Kommissarin (1994) (seriál)
Tim Wilde
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Pasáci (2023) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Luna Schweiger
Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Simon Frühwirth
Nejlepší seriály:
Vídeňská krev (2019) (seriál)
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Paula Paul
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Laura Tonke
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Sløborn (2020) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Vraždy u jezera (2014) (seriál)