Vyprávěj - Série 3

(série)
Rodinný / Komedie / Drama
Česko, (2011–2012), 22 h 32 min (Minutáž: 52 min)

Scénář:

Rudolf Merkner

Hudba:

David Solař

Svatopluk Skopal, Veronika Freimanová, Andrea Růžičková, Roman Vojtek, Nina Divíšková, Jaromír Nosek, Hana Vagnerová, Betka Stanková, Ondřej Veselý (více)

Vyprávěj - Céčka (2012) (epizoda) (S03E18)

• V 10. minutě (Veronika doma vaří a Jarda jí u ní večeři) zazní píseň „Hvězdičko blýskavá“ od Petra Nováka. V 17. minutě (Majda hraje ve škole o céčka) zazní píseň „Céčka“ od Michala Davida. Ve 22. minutě (Karel svačí s kolegy v práci) zazní píseň „Copánky“ od Jany Kratochvílové. Ve 29. minutě (Jarda přinesl Lucce kopíráky) zazní píseň „Holky z naší školky“ od Petra Kotvalda a Stanislava Hložka.
    Ve 34. minutě (začátek Jardovy oslavy narozenin) zazní píseň „Inženýrská“ od Plavců. Při závěrečných titulcích hraje píseň „Skořápky ořechů“ od Marie Rottrové. (JenYu)

Vyprávěj - Svaťák (2012) (epizoda) (S03E19)

• Ve 14. minutě (Slaňoch navštěvuje Karla v práci) zazní píseň „Lásko, mně ubývá sil“ od Pavla Bobka. Ve 27. minutě (Zuzka čeká na Tondu a má strach) zazní píseň „Sloky trochu smutné lásky“ od Hany Zagorové. Ve 34. minutě (kluci šmírujou holky na chatě) zazní píseň „Paráda“ od Karla Zicha. Ve 38. minutě (Josef s Janou a Evou na sebe navlíkají oblečení zakoupené v Drážďanech) zazní píseň „Mamy Blue“ od Rickyho Shaynea. Ve 44. minutě (kluci hrají s holkami kanastu) zazní píseň „Ráno“ od Marcely Holanové. Při závěrečných titulcích hraje píseň „Diskotéka“ od Františka Ringo Čecha. (JenYu)

Vyprávěj - Svaťák (2012) (epizoda) (S03E19)

• Filmováno v Jestřebicích, na zřícenině Baba v Praze - Dejvicích. Celnice se natáčela v Praze Letňanech v ulici Beranových. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

Vyprávěj - MS v hokeji 1985 (2012) (epizoda) (S03E20)

• V 8. minutě (kluci v hospodě řeší počítače) zazní píseň „Chtěl jsem mít“ od Turbo. Ve 14. minutě (Josef a Jana pouští vodu na chatě) zazní píseň „Boty toulavý“ od Waldemara Matušky. Ve 22. minutě (Karel s kolegy v práci rozebírají hokej) zazní píseň „Zaľúbil sa chlapec“ od Elánu. Ve 25. minutě (za Honzíkem přijde Kohoutek s počítačem) zazní píseň „Die Roboter“ od Kraftwerk. Při závěrečných titulcích hraje píseň „Dancing In The Street“ od Davida Bowieho a Micka Jaggera. (JenYu)

Vyprávěj - MS v hokeji 1985 (2012) (epizoda) (S03E20)

• Natáčeno v Praze na sídlišti Stodůlky, tenisových kurtech na Smíchově a Nymburce. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

Vyprávěj - Spartakiáda (2012) (epizoda) (S03E21)

• V 7. minutě (Lucka nacvičuje na spartakiádu) a ve 43. minutě (Lucka cvičí na Strahově) zazní píseň „Chvíle zrání“ od Michala Davida. V 10. minutě (Karel čte doma noviny) zazní píseň „Jako za mlada“ od Olympicu. V 18. minutě (Slaňoch se v baru domlouvá se zloději) zazní píseň „Někdo nám do toho vlez“ od Jitky Zelenkové a Miloše Skalky. Ve 27. minutě (mejdan s vojáky u Lucky) zazní píseň „Wild Boys“ od Duran Duran. Ve 32. minutě (Lucka na gauči s vojákem) zazní píseň „Hello“ od Lionela Richieho. Ve 34. minutě (Zuzka se baví s Evou na chatě o spartakiádě) zazní píseň „Neposlušné tenisky“ od Lucie Bílé. Ve 44. minutě (záběry ze spartakiády) zazní píseň „Poupata“ od Michala Davida. Při závěrečných titulcích hraje píseň „Ghostbusters“ od Raye Parkera Jr. (JenYu)

Vyprávěj - Spartakiáda (2012) (epizoda) (S03E21)

• Natáčeno v Praze - Petrovicích, Strahovském stadionu, Podolí, náplavce pod Jiráskovým mostem. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

Vyprávěj - Černobyl (2012) (epizoda) (S03E22)

• V 6. minutě (Karel s Evou tapetují a Honzík s Matějem vyvolávají fotky) zazní píseň „Raindrops Keep Fallin’ On My Head“ od B. J. Thomase. V 10. minutě (Honza vysvětluje vznik klubu trapáků) zazní píseň „Should I Stay Or Should I Go“ od The Clash. Ve 22. minutě (Matěj snídá v noční košili) zazní píseň „Hej pane diskžokej“ od Ivety Bartošové a Baletu. Ve 40. minutě (Honza čeká na Lucku v metru) zazní píseň „Close To Me“ od The Cure. Ve 42. minutě (Tonda vysvětluje Honzovi a Lucce výbuch v Černobylu) zazní píseň „Anděl“ od Karla Kryla. Při závěrečných titulcích hraje píseň „Karel nese asi čaj“ od Jiřího Korna a Viléma Čoka. (JenYu)

Vyprávěj - Autostop (2012) (epizoda) (S03E23)

• Ve 12. minutě se objevila čtyřsekundová ukázka z pořadu Písničky z obrazovky (od r. 1976), který moderoval Pavel Kudrna. Za tuto archivní drobnost dostal dodatečný honorář 52 Kč, což ho v přepočtu na natáčecí den zařadilo mezi nejlépe placené televizní herce. (TomasSlach)

Vyprávěj - Autostop (2012) (epizoda) (S03E23)

• Ve 12. minutě (Karel jede s Abdulem na sraz) zazní píseň „Baby Come Back“ od Eddyho Granta. V 18. minutě (Honza s Luckou jedou stopem) zazní píseň „You Shook Me All Night Long“ od ACDC. Ve 24. minutě (Honza s Luckou stopují u cesty) zazní píseň „Na kameni kámen“ od Brontosaurů. Ve 27. minutě (Honza s Luckou jedou v autě s divným chlápkem) zazní píseň „Chtěl bych být medvídkem“ od Michala Tučného. Při závěrečných titulcích hraje píseň „Děti ráje“ od Michala Davida. (JenYu)

Vyprávěj - Perestrojka (2012) (epizoda) (S03E24)

• V 9. minutě (Eva se v práci baví s Veronikou o salonu krásy) zazní píseň „Málo mě zná“ od Ivety Bartošové. V 18. minutě (Veronika si zkouší krémy v práci) zazní píseň „Oheň voda vítr“ od Dalibora Jandy. Ve 26. minutě (Scarlett a Veronika řeší kosmetický salon) zazní píseň „Levandulová“ od Hany Hegerové a Petra Hapky. Ve 34. minutě (Karel si v práci stěžuje na Honzovo chování) zazní píseň „Zůstanu svůj“ od Karla Gotta. V 38. minutě (večeře Francových u Veroniky) zazní píseň „Vana plná fialek“ od Hany Hegerové. Při závěrečných titulcích hraje píseň „I Wanna Dance With Somebody“ od Whitney Houston. (JenYu)

Vyprávěj - Perestrojka (2012) (epizoda) (S03E24)

• Natáčelo se i na stanici metra na Karlově Náměstí. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

Vyprávěj - Favorit (2012) (epizoda) (S03E25)

• Na podzim roku 1988 si Josef (Svatopluk Skopal) koupí novou Škodu Favorit. Při detailním záběru na zadní část vozu lze spatřit, že se jedná o verzi 135 L, která se však začala prodávat až v roce 1990. (via22)

Vyprávěj - Favorit (2012) (epizoda) (S03E25)

• Natáčeno v Praze - Dejvicích (dům rodiny Francových) a také v  České televizi. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)