Štvorica detektívov každý deň rieši závažný prípad. Vypočúvanie svedkov a podozrivých, obhliadky miesta činu a dedukcia dvoch zohratých párov kriminalistov vždy vedie k odhaleniu páchateľa. Krátka scéna na začiatku každej epizódy ukáže obeť priamo na mieste činu, najskôr bez súvislostí. Tie odhalia až kriminalisti pomocou svojich vyšetrovacích metód a na základe získaných dôkazov. (TV JOJ)

Arsenal83 odpad!

Prvé oddelenie? Skôr prvé psychiatrické oddelenie. Úroveň herectva a dramatizácie na úrovni Policajných prípadov. Lenže v policajných prípadoch hrajú amatéri a tu sa tvária niektorí, že sú profesionáli. Hlavne Dobrík mal zjavný tvárový zásek. Seriál je aj mysteriózny. Skúma prípady, ktoré sa mohli stať možno v Texase černochom pred 60 rokmi a nie tu na Slovensku. Napríklad včera bola jedna časť, že mäsiarstvo odmieta predávať mäso cigánom, majiteľ je rasista a celkovo na Slovensku to je samý rasista. Zarazila má však veta, že ide o nenávisť voči etnickej menšine. Voči akej prosím vás? Jakživ som nevidel, že by Rómovia chodili v menšine. ()

MM_Ramone odpad!

Pokus slovenskej komerčnej televízie (TV JOJ) o natočenie pôvodného kriminálneho seriálu dopadol katastrofálne. Primitivita herecký výkonov nedovolí ani na sekundu sa naladiť na vlnu príbehu. Aj predstavitelia hlavných úloh sú na úrovni nehercov, ktorými sa tento úbohý produkt len tak hemží. Nechcená paródia na herectvo. Nízkorozpočtový, nepozerateľný brak. Odpad! ()

panki9922 odpad!

Ak na tvorbu kvalitnej kriminálky nemali potrebný rozpočet, nemali sa do toho púšťať. Ak mali potrebný rozpočet a toto je ich výsledok, tak je to smutné. Určite je pravdivá prvá možnosť a dôvod je prostý - televízne štandardy slovenského diváka sú extrémne nízke, takže nepotrebujú produkovať kvalitu ako napr. z dielne BBC. 0/10 ()

Trevor

Aby som si vytvoril obraz o "kvalite" tohto seriálu stačila mi naozaj jedna epizóda, v ktorej sa na vrakovisku objavilo v ohorenom aute telo mŕtveho muža. Jeden z vyšetrovateľov neustále prežúva žuvačku a snaží sa pôsobiť drsne, druhý sa zosype pri pohľade na spálené telo ale top je policajt v uniforme ktorý páskov označuje respektíve ohraničuje miesto činu napichaný steroidmi v kravate a v uniforme do ktorej sa sotva vopchal...Ešte aj potencionálnypáchateľ svoju úlohu vôbec nezvláda a ako to spomenulo už viacero užívateľov jediný kto ako tak do pokusu o kriminálny seriál zapadá je šéf oddelenia v podaní Petra Rúfusa. Nakoľko odpad! dávam iba výnimočným skvostom, tak jedna hviezdička pre seriál na úrovni 0%. ()

Colour odpad!

Vtesnať všetko vyšetrovanie, ktoré trvá niekoľko mesiacov do 15 minút je nemožné. Tu sa o to pokúsili a výsledok je strašný brak. Človek sa ani nenazdá a odrazu je páchateľ jasný a ide do basy na x rokov. O hereckých výkonoch sa tu nedá hovoriť, lebo žiadne nie sú. Len dúfam, že toto sa nikdy nedostane za hranice SR a ČR, ktovie čo by si o nás pomysleli. 10% ()