Muži v černém 3

• USA Men in Black 3 (více)
USA / Spojené arabské emiráty, 2012, 102 min

Předloha:

Lowell Cunningham (komiks)

Kamera:

Bill Pope

Hudba:

Danny Elfman

Will Smith, Tommy Lee Jones, Jemaine Clement, Josh Brolin, Emma Thompson, Alice Eve, Michael Stuhlbarg, Kevin Covais, Nicole Scherzinger, Mike Pyle (více)

V roce 2012 unikl mimozemský zločinec jménem Boris Bestie, boglodit, z vězení s nejvyšší ostrahou na Měsíci, aby se pomstil agentovi K, který mu ustřelil levou paži a zajal ho už v roce 1969. Agent J se z nováčka vypracoval ve zkušeného pracovníka, ke svému tajnůstkářskému, sucharskému staršímu parťákovi K má však i po čtrnácti letech spolupráce stále dost daleko. Boris Bestie, využije utajeného vynálezu stroje času a změní tok historie: v roce 1969 zabije K, zabrání tak svému zatčení a zmrzačení a v současnosti otevře cestu k ničivé invazi své agresivní rasy na Zemi. Jelikož pouze paměť J byla nějakým způsobem nedotčena, nikdo jiný v Agentuře nerozumí jeho dotazům a znalostem týkajícím se K. Na ústředí MiB J zjistil, že K byl odpovědný nejen za zajetí Borise, ale také za rozmístění štítu "ArcNet", který zabránil Bogloditům v dobytí Země, což vedlo k jejich vyhynutí. Nová velitelka MiB O brzy pochopí, že došlo k časovému přeskoku a protože je K již dlouho mrtev, ArcNet nebyl nikdy nasazen a dnešní Země je bezbranná před invazí bogloditů. Agent J se tedy vypraví do minulosti, aby obnovil původní časovou linii... (TV Nova)

princesofpersia

Možná jsem moc přísná, ale mě to vážně skoro vůbec nebavilo. Párkrát jsem se zasmála a konec mě stupidně dojmul :D a to bylo asi tak všechno. ()

borohub

Trojka byla na tak stejný úrovni jako dvojka. Sice vtipů tam bylo dle mého gusta o poznání méně než v 1 a 2 , ale zase scénář, záplatka a konečný vyvrcholení dala tomuto filmu něco, co ostatní díly neměly. Takže krásných 5 hvězd ()

Katka232

Konečně je to ucelené a vysvětlené. Už bylo na čase. Dostává to právem 4*. Jen to rozuzlení na konci bylo velice překvapivé. Bavila jsem se výborně. ()

Forsetino

Z doslechu jsem měl docela strach, že nebudu spokojen, a tak jsem měl už předem negativní předsudky. Opak se stal pravdou a slušně jsem se bavil. Příběh byl kvalitní a velmi dobře se v něm orientovalo, což by člověk u akční komedie očekával. K vidění byly i slušné efekty a akce také nechyběla. V podstatě jsem si nevšiml výrazně nudné pasáže a propletení příběhu s historickým milníkem se mi taktéž zamlouvalo. Potěšil mě i synchronizovaný skok makléřů, když byl zmíněn pád burzy na Wall Street... Na konci se mi zdálo, že autoři až moc tlačí na pilu a nutí diváka možná i k slzám, ale jinak byl konec velmi pěkně nalinkovaný. Byl jsem na vážkách mezi 3 a 4, ale za překonaná očekávání 4*. ()

Veniss

MIB3 jednoznačně těží z toho, že děj se neodehrává jen v současnosti, ale i v minulosti, protože kdyby ano, nejspíš by vykrádali sami sebe. V zásadě film nic nového nepřináší – hlavní padouch chce cosi zničit, nejlépe se přitom pomstít a agenti J a K (v mladší úpravě) se tomu snaží zabránit. Ale pořád je to sranda a kdo nezanevřel na předchozí filmy, bude se bavit i tentokrát. ()

Uberlord

Je to strašná ptákovina (jako každý film MiB) a po prvních minutách jsem myslel že to předčasně vypnu... Ovšem vývoj celého filmu nakonec zařídil opak. Děj je jednoduchý a s nějakýma hlubšíma zápletkama se tu nesetkáte. Ale krásně to odsejpá. Trošku slabší hůmor, ale i tak se člověk dobře baví, jen nesmí čekat hlášku na každém rohu. No a konečně... těsně před koncem jsem se neubránil slzám, čehož si u filmu vždy, ohromně cením. ()

vipeerr

Splnilo to mé očekávání. Bohužel je to byť o trochu nepředčilo. Will Smith opět zabodoval (multi-talentovaný herec) mimo jiné :) . T.L.Jones ikdyž už má svůj věk, nebylo to na něm poznat. Vtipné scény a hlášky střídají akční scény nebo chvílemi dlouhé dialogy. první 1/3 filmu byla skvělá pak už to bylo malinko slabší nicméně mě to bavilo celou dobu. Ovšem našli by se věci které mi tam oproti např. 1. dílu chyběli ale to je zanedbatelné nebo nahrazené něčím novým takže pro mě adekvátní hodnocení : 4* myslím že nic víc ale určitě nic míň. ()

Mugs

Kolabo Smith&Jones mi nikdy moc nesedělo. Tady je to ještě horší, celé to znásobí výměna za Brolina, s kterým k sobě sedí mnohem líp. Scénář je předvídatelnej, režie nic moc, ale je to zábava. Vtipný dialogy, pár dobrejch forků i když občas zavání trapností... Poslední dva hřebíky do rakve zbývájí. Jeden z nich je trapnej záporák! A druhej hodně nepovedený triky a efekty, což nechápu asi nejvíc. Přece jenom to má rozpočet 215 miliónů. Od 2* to zachránil Griffin, kterej je boží. ()

intro

Možná ne tak dobrý jako oba předchozí díly, ale i tak jde kvalitní podívanou s vesmírnými potvůrkami. Hodinka a půl uteče jako nic. Já dávám 70% ()

ratpile

Scénaristická blbinka, která jakž takž drží pohromadě "jen" díky sladkému retro looku 60s, troše milé nostalgie a naprosto výtečnému tandemu Brolin/Smith. Což není zas tak málo, vzhledem k chabému druhému dílu. Jednička je ale pořád nejlepší. ()

miki68cz

K L A S I K A . Miluju filmy s cestováním v čase, tenhle film je zábava, skvělí herci, dobrý kecy, super triky. Vřele DOPORUČUJI konec mi přidal ještě jednu hvězdu ()

0sanny0

Tak nějak si vůbec nejsem jistá mým hodnocením.. Celý film mě celkově nijak nenadchnul. Oproti předchozím dílům se mi zdál jako krok vzad. Možná to chtělo trošku originálnější námět než cestování časem. Nicméně celý můj názor utrpěl silnou ránu pod pás když přišla na řadu poslední "srdceryvná" scéna, která mi opravdu vyrazila dech. Možná je to mnou, asi jsem moc velká citlivka. Ale taky se Vám stává, že někdy nevíte jestli se začít smát nebo brečet? ()

kubas369

Už je to trošičku vyčichlý materiál což i sami tvurci potvrzují tím že za fantastického Jonese sehnaly "jen"dobrého Brolina ale celek je furt lepší než neškodná dvojka. ()

Kdo natočí další Muže v černém?

Kdo natočí další Muže v černém?

03.02.2018

Ačkoliv nebyli Muži v černém 3 přijati zas tak nadšeně, bezesporu se proměnili v hit. Tržby 624 milionů dolarů (nejvíc ze všech tří filmů) donutily studio Sony k úvahám o čtyřce, Will Smith a Tommy… (více)

Will Smith a jeho nejhorší den

Will Smith a jeho nejhorší den