Pohřben zaživa

• Česko Pohřbený (festivalový název) (více)

LentilleLily

Smutný. Smutný konec, smutný nějaký části - ano, nějaký části byly fakt nudný. Já věděla že umře, ale že takhle? Co jeho žena, dyť jí nakecal, že příjde. A taky řikali, že toho Marka White nebo jak se ten student jmenoval už našli... ... ... ... ... ... .... ... divný =D ()

RonnieR

Ja dávam plný počet! Neskutočné! Neveril som že sa dá také niečo natočiť! Napínavé až k prasknutiu nervov! Osoby a obsadenie: Ryan Reynolds, rakva, zapaľovač, mobil, svetlá, baterka, lieky,ploskačka, nožík, šatka, povraz, peňaženka,ceruza, piesok a had! 92%. ()

floppy4

No hodne vysoka latka pre rezisera takyto snimok... A Cortes to zvladol tak na 65%. Napatie bolo samozrejme, ale osobne som tam predsa cakal iny koniec. Myslim si ale ze toto je osobity snimok, svojsky a nemozno ho hodnotit podla beznych kriterii. Kazdopadne hodnotenie mu stupa vdaka tomu ze je fakt originalny a zaujimavy minimalne, ak uz nic ine... ()

bron

Film Buried vystihuje jedno slovo. Obdivuhodné. Natočit hodinu a půl dlouhý snímek, jehož děj se celou dobu (hodinu a půl) odehrává v jedné rakvi a přitom ani chvíli nenudí, to si myslím zaslouží obdiv. Film diváka stále udržuje v napětí, v nejistotě. Nejen, že nevíte, zda se hlavního hrdinu podaří zachránit. Ani nevíte, jestli se o jeho záchranu vůbec někdo snaží. Hodnota života jednoho člověka totiž může být pro každého různá. Velké plus je, že chování hlavní postavy je poměrně uvěřitelné a Reynolds ji herecky zvládá. 70 % ()

eoj

Nápad dobrý. Chvílemi trochu nuda, ale na konci se nám to pěkně rozjelo. Některé scény mají předvídatelné vyústění a samozřejmě se najde pár hloupostí, ale ještě to nezvedá ze židle. Suma sumárum za tři hvězdy. ()

dopestMF

Konečne niečo čo zaujme,nenudí,neurazí a pritom sa to celé odohráva v jednej truhle, skutočne skvelo vykreslená agónia umierania, falošnej nádeje a nevadí ani trochu občasného pokrivkávania scenáru, pre mňa solídnych 80% ()

JerryPilsen

Velmi,velmi originální nápad.One man show Ryana Reynoldse ani po hodině zdaleka nenudí a skvěle graduje.Těžko se z toho dalo vyždímat víc.Dokonalá klaustrofobie a pocit bez naděje jsou všudypřítomné! ()

Montmorency

Solidní one-man-show v podání Reynoldse, ale jinak průměrný film...napětí zůstalo někde na půl cesty, možná i díky těm nesmyslným okolnostem jako dokonalý signál mobilu pod zemí, nekonečné množství kyslíku, jednou se v té rakvi nemohl ani otočit a po půl hodině tam skoro seděl, scénka s hadem, který nekousne a vyplašeně uteče, mě rozesmála...a to neustálé telefonování :-( ()

lokolop

Upřímně jsem se na tenhle film moc netěšil. Už jen ta představa té hodinu a půl trvající „one man show“ mě moc nelákala. O to více jsem byl překvapen svým zážitkem a pocity na konci filmu, skvěle zahrané v podání Ryana Raynoldse, a vynikající režie. Co Vás zasáhne je ORIGINALITA, s jakou bylo toto dílko natočeno, garantuji že nic podobného jste zatím neviděli. Mimochodem musím zmínit jeden z nej závěrů které jsem kdy viděl, ta „falešná“ naděje Vás prostě dostane. Celkově je to film s opravdu vynikající atmosférou, můžu jen doporučit, a na druhou stranu i varovat …. není to film pro každého a rozhodně tak ani nebyl natočen, proto dávám 4*. ()

Kstew4ever

Dokonalost. Tenhle film, kterej mimochodem utáhne pouze jeden herec, je opravdu skvělej. Napětí a pocit mrazení od začátku až do konce. A ten konec? Skoro na infarkt. /Bravo ()

eva.sa

Uff.. Výborný nervydrásající thriller, o němž tady bylo asi už vše napsáno. Za sebe dávám 4 hvězdy. Dala bych 5, ale za ten konec... ()

karmenka

Fiha, tak to som fakt necakala, ze sa da natocit film s jednym hercom, kt. cely cas lezi v truhle. Som milo prekvapena hereckym vykonom Ryana, mala som ho povodne zaskatulkovaneho trosku inak. Kladne hodnotim dej aj zaver, je to cele o emociach... Velmi, velmi dobre. ()

Nortyk

Mám rád herce kteří umí zahrát jak komickou tak i tuto dramatickou roli.Reynolds ukázal že tohle umí.Ač se film odehrává pouze v jedné krabici (rakvi),tak to ale vůbec nevadí,protože o nic jiného ve filmu vlastně nejde. ()

sun.eagle

Bylo mi hlavně na začátku z toho hodně úzko, až tak že jsem to chtěl vypnout protože to musí být něco strašného. Na to kde se to odehrává film neztrácí příliš tempo a téměř nenudí. Gradace ke konci to je paráda a skutečné vyvrcholení filmu a ja při tom nedýchal. Jen na závěr, v popisku je důležitá ta poslední věta: "Logika děje je zde vztažena právě k žánru thrilleru a nikoliv k tomu, zda by k takové situaci mohlo v Iráku dojít." ()

hunger.games odpad!

Tak jo dobře je to holt genialní film ale mě nudilo koukat se 93 minut na: pomocte mi někdo! zachrante mě nemůžu tu dýchat! atd.. ()

Legonard1

Skutočne podarený film ,natočený v truhle len s jedným hercom, ktorý je plný napätia s veľmi šokujúcim koncom, ktorý ma dosť prekvapil. ()

Aligon

Námet dobrý, ale akonáhle dostal ten nožík už mal teoreticky vyhrané a mohol sa dostať von. Tá truhla nebola titánová a mohol to tým nožíkom za hodinu rozbiť , teda tú časť kde mal nohy. Ale samozrejme keby sa tam zachránil, nemalo by to ten efekt ako ten záver že v nej zomrel. ()

Nadpřirození De Niro a Weaverová

Nadpřirození De Niro a Weaverová