Dohráno

(pořad)
všechny plakáty
Sportovní
Česko, 2001, 46 min

Zpravodajská relace České televize ze sehraných víkendových utkání dvou nejsledovanějších sportů v České republice - fotbalu a hokeje. Každému odvětví je věnována polovina pořadu. (zdeny99)

Prochy38

Možná kdyby začali dělat rozhovory a detailní sestřihy nejen z Pražských klubů, bylo by to ještě lepší. Jinak ovšem velmi kvalitní pořad o naší nejvyšší fotbalové lize. ()

mi-ib

Koukal jsem teda hlavně na fotbalové Dohráno a doteď koukám na jeho pokračovatele v rámci Studia fotbal. Nic jinýho, takže ani lepšího u nás není. A hlavně, když tam byl Čapoun tak to měl Ivánek Horník pořešený. :-) ()

Mr.FreeZer

Super pořad, info o hokeji a fotbalu v rychlém sledu v podání dvou komentátorů. V té době kdy se vysílalo nemělo chybu. Nyní už to funguje trochu jinak. ()

Blaogranas

Nevidím důvod, proč nedat plné hodnocení. Po moderátorské a zpravodajské stránce bezchybný sumář fotbalových a hokejových událostí. ()

Mara97

Toto nejsou jen běžné sestřihy fotbalových zápasů. Jedná se o nejlepší mix sportovního zpravodajství a novinářské inovace ČT, kterou si jen lze představit, každý díl je plný tolika okasionalismů, aktualizací slov a narážek, že je regulérně srovnatelný i s průměrnou komedií. Tradice nedělního večera - jen doufám, že Dohráno vydrží na ČT co nejdéle, protože televizní práva na ligu jsou rok od roku dražší. ()

Indyi

Jsem zarytý fotbalový fanoušek a pořad sleduji pravidelně, ostatně, co jiného mi zbývá vzhledem k tomu, že konkurence neexistuje. Bohužel v porovnání s kvalitou podobných pořadů v zahraničí je to stále diletantské a amatérské. Ne každý, kdo má rád fotbal, mu také rozumí! Ne každý bývalý ligový fotbalista je exepertem! Rád bych se někdy dočkal toho, že naši "odborníci" nám sděli něco doopravdy odborného k tématu, zatím nám servírují pouze podobné soudy typu: "Když nevystřelíte na bránu, nemůžete dát gól". P.s. Všimli jste si někdy při sledování sporotvního utkání v naší televizi, že každý mladý sportovec je zároveň rovněž "talentovaný" a na druhou stranu každý stařec a veterán se stává "zkušeným". Zajímalo by mě, kde přesně leží ta hranice a od kdy se z talentovaného hráče stává hráč zkušený....Možná, že tedy český jazyk slova mladý a starý vůbec nepotřebuje, naši sportovní novináři objevili nová synonyma... ()

topi80

Odfláknuté reportážní shrnutí uplynulého kola fotbalové ligy. V podstatě nepřináší nic nad rámec běžných reportáží ve sportovních zprávách. ()

Tominni

Zelená je tráva, fotbal to je hra......kdo má rád fotbal, ten zná Dohráno. Sestřihy kompletního kola první fotbalové ligy plus jedna ukázka z druhé ligy. Na české podmínky profesionálně připraveno. Jen pořád čekám, kdy se Dohráno posune možná trochu více modelu z Bundesligy, kdy se formát trochu víc rozšíří. Proto zatím "jen" ****. ()

Phex

Proč na čsfd hodnotit pořady? Tady nikdy nezapomenu na Čapouna jak tlačil Viktorku Žižkov, odposlechy pak prozradili proč...Jinak je to jasný - vše v kostce, profesionální, někdy vtipné komentáře, rozhovory, postřehy, statistiky - taková čt klasika. ()

Tuty

Česká televize měla vždycky nejkvalitnější sportovní přenosy včerně moderátorů a i když je jejich úroveň asi o chlup slabší než ještě někdy před deseti lety (podle ně chybí větší konkurence - chybí mi především Jiří Vrba a Petr Svěcený), tak se oproti tomu zase zkepšilo zpravodajství a Dohráno (později Studio fotbal - Dohráno) patří k tomu lepšímu, reportáže jsou detailní tak akorát a navíc jsou leckdy vtipně okomentovány (viz ty od Jiiřího Štěpána, to je studnice originality oproti Pavlu Čapkovii a jeho 5 letitým frázím. Nejvíc mě sere s tím "jeho" PROTÁHL SE MEZI BRÁNÍCÍMI HRÁČI JAKO LASIČKA. Čapek je jako vysloužilej voják, nemá už co nabídnout. Do očí to bije zejméná porovnáním s Mírou Bosákem. To je dlouhodobě nejlepší fotbalový komentáror u nás a pořád na sobě pracuje... ()

zigy

Naštěstí už tam není Čapoun, tak palec nahoru. Až se někteří rádoby reportéři naučí správně česky, bude ještě líp. Doporučuji méně rozborovat sporné penalty (my už se z těch rozhodčích fakt zblázníme), a komentovat sestřihy "jakoby živě" - viz německá bundesliga. A v rámci stávajícího formátu prodloužit stopáž na hodinu a půl. ()

J. K. Lister

Na český fotbal se nedá ani koukat - všechno nákopy na branku, málo kombinačních akcí, to už je opravdu nejlepší vidět sestřihy. Hokej, to už je však jiné kafe, a pravdou je, že je nejrychlejší kolektivní hrou na světě (alespoň se to tak říká, ale dneska už umí bruslit každý a jednotlivé hokejové tými se začínají vyrovnávat a ve fotbalo je to dvojnásob, pokud proti sobě nenastoupí Inuité proti polárníkům z Antarktidy či z maličkého zapomenutého ostrova v tichomoří. Byla by to senzace, kdyby si proti sobě zahrál tým Brazílie a fotbalový tým Tuvalu, Samoi nebo Kiribati na půdě neznámého outsidera... V hokeji by od nás a jiných předních týmů by Jihoafrická republika odjela s nejméně s dvacetigólovým debaklem. Ach, jak já někdy miluju extrémy. ()