Dohráno

(pořad)
všechny plakáty
Sportovní
Česko, 2001, 46 min

Zpravodajská relace České televize ze sehraných víkendových utkání dvou nejsledovanějších sportů v České republice - fotbalu a hokeje. Každému odvětví je věnována polovina pořadu. (zdeny99)

Tomik9

Bez tohodle pořadu se jako velký fanoušek Gambrinus ligy jen těžko obejdu. Jen mne štve, že pořad někdy běží až moc pozdě. Jinak skvělé zvládnuté, sestřihy ze všech zápasů, rozhovory, statistiky prostě vše jak má být. ()

FuLister

Pro mě asi nejoblíbenější pořad na ČT sport, na který se pravidelně dívám. Proč? No potom co se většina zápasů a zvláště těch zajímavých přesunulo na O2, tak aspoň ty sestřihy zbyly. Což ale vlastně není vůbec špatný, protože ono se kolikrát stejně v té naší kaprlize není moc na co dívat, takže jenom výběr toho nejzajímavější úplně stačí. ()

lundgren86

No panejo. Koukám včera na hokej a Záruba na konci řekne, že můžeme pokračovat Dohránem. No ne, pořad furt jede??? Před lety, kdy českou ligu vysílala Nova a úroveň přenosu i zpravodajství stála za prd, byl tenhle pořad pro mě v neděli večer nebo pondělí ráno nepostradatelná záležitost, i kdyby se to na video muselo natočit. Uplynulo nám X let a včera jsem sledoval dnešní verzi. Hokej už dnes jede sólo, ale pořád tu máme poctivé referáty z osmi utkání víkendového kola, dokonce i s expertem... ale... už to není ono. Není to pořadem, ale dobou. Kterýkoliv zápas si dnes můžeme pustit v multidimenzi O2 a vyhledat si jakýkoliv okamžik. Záběry toho nejzajímavějšího na nás skáčou ze sociálních sítí a shrnutí jsem už dnes zvyklý sledovat v trošku bulvárním TikiTaka. Objektivně bych dal hvězdy čtyři, ale za "zásluhy" dávám pět. I když teda sám nevím, jestli v dnešní době začnu Dohráno zase sledovat. :) edit - tak jsem začal sledovat :) ()

Jezinho95

Pěkně udělaný. Kvalitní sestřihy nejdůležitějších situací ze všech fotbalových utkání + rozhovory aktérů. Jenom, jelikož mě hokej naprosto nezajímá, tak sleduju vždy jenom jednu polovinu pořadu. ()

Scallywag

Kvalita šla strašně dolů. Chybí mi tam rozbor a následné vyjádření se ke sporným situacím (fauly, nesportovní chování, ofsajdy a obecně chyby rozhodčích) v podstatě se už jenom ukazují góly a šance, což dříve nebylo. Proto měním z původních 5 hvězd na 2. ()