Relácia, kde vás prostredím slovenskej a českej ozajstnej smotánky prevedie šarmantná moderátorka Erika Judínyová. Spoločenské akcie, honosné večierky a zábavné párty - miesta, kde sa bežný smrteľník len tak ľahko nedostane, ale s našou kamerou je možné nahliadnuť na miesta, kde to vrie zábavou, nádhernými šatami a známymi tvárami. Najaktuálnejšie dianie v spoločenskom živote, svet recepcií a večierkov, exkluzívne rozhovory s celebritami - vyberte sa so Smotánkou každú sobotu do prostredia „horných desaťtisíc"! (oficiální text distributora)

Furmi odpad!

Tak toto je príklad toho čo v televízii skutočne nemusím. Ach, jak ja neznášam rádoby celebrity čo sa narodili boháčom ktorý ich rozmaznali a hneď sú z nich celebrity, alebo kopa zlodejov (teda pardón politikov) čo tento už tak dosť zničený štát ničia ešte viac a snažia sa s neho vyťažiť čo najviac. Kopisko módnych návrhárov, hlúpych moderátorov a neviem čoho ešte. Humus prvého stupňa. 0% ()

DragonSwan odpad!

Ehm...šarmantná moderátorka? Ozajstná smotánka? To ako vážne!? Väčšia debilina ako táto Zakysanka ani nemôže existovať. Nechápem ako môže niekoho zaujmať čo má oblečené ktoré prasa v 'šoubiznise' (heh celý ten šoubiznis aj so všetkými vyhasnutými pseudo hviezdičkamy si očividne pomýlili so stokou) a ich trápne pyžamové večierky. Ja jednoducho nemám slov....myslím, že idem zoznámiť záchod s mojim obedom, pretože pri tomto sa nedá nič iné len grcať. ()

SOLOM. odpad!

Tak tohle byla „pecka“. Viděl jsem to všehovšudy jen asi třikrát, ale nestačil jsem zírat. Já povětšinou znám jen starší slovenské herce (herečky), zpěváky (zpěvačky) či politiky a moderátory, ale nestačil jsem zírat, kdo všechno je u nich dnes považován za celebrity. Ono je to jak u nás v ČR, ale naši sousedi těch kokotů a slepic mají snad ještě dvakrát víc. Každopádně jsem rád, že tenhle společenský póvl není jen u nás…páč když vidím některé ty zjevy s IQ šumící trávy, tak se mi otevírá kudla…Ale je bohužel spousta lidí, pro které jsou tihle lidi hotové modly a i díky nim se točí tyhle ty sračky… ()

pezz odpad!

Odpad na ktorý sa niekedy dobre pozerá a smejeme, sa smejeme a smejeme sa 7x...sa smejeme na tomto show. Stupídna SR top scéna, prehliadka bohatých hovien (česť výnimkám), smotánka ? nie, my tomu doma hovoríme grcanica. Kto toto a z čoho sa to živí, to je záhada všetkých záhad. Rozriešenie: hlúpy národ teenagerov ich živí z daní a platov ešte hlúpejších rodičov, škoda reči, svrab národa!! Ďakujem, že sa tu môžem k tomuto vyjadriť ()

Pugo odpad!

Zbytočná relácia o akože slovenských "celebritách" a ich dovolenkových zážitkoch, trápnych príhodach a informácií o ich rannej stolici. Plus Erika "prisaminarástliztabletiekanievďakaplastickejoperácii" Judínyová, ktorá sa pri "moderovaní" dokáže vlniť na jednom mieste. Odpad televíznej tvorby hneď vedľa farmy a farmárov. ()