Utah

Výborný spád a velmi promyšlené scény. Michael Douglas jako vždy potvrdil své nezpochybnitelné kvality. Velmi zdařilý střih a kamera vnáší podařené autentické prvky, kterých ale mnoho není i to málo vytváří po celý příběh znamenitou atmosféru. Konec nepotřebuje komentář ()

jjimmy

prešpekulovaný film, ktorý je úplne úžasný.. neviete čo je pravda, čo lož, komu veriť, komu nie... kiež by som mohol vymazať pamäť na tento film a znova si ho pozrieť bez toho, aby som vedel ako skončí... ()

rador

V mnohých filmoch je pointa jasná už niekde v prostredku, ale to neplatí pre "The Game" V napatí a v nevedomosti Vás drží úplne do posledných minút a vo finále vyvolá nesmierne veľa pocitov. Zdesenie pri skoku, hrôzu pri páde a hlavne velký šok po dopade. ()

Honzus

Fincher je bez pochyby geniální filmař, což o to, ale velký potenciál, který Hra měla, je bohužel naprosto zašlapán do země poslední třetinou filmu, kdy se scénář zamotává do nelogičností a zvrtává v něco, co budí nejvíc ze všeho úsměv. Jednoznačné zklamání. ()

Hlawi

Tento film je opravdu drama od začátku do konce, nese se v duchu napětí po celých 128 min. Hlavní hrdina (Michael Douglas) hraje další ze svých výborných rolí, které mu sedí (bohatý a úspěšný). Film doporučuji, po celou dobu totiž člověk neví jak skončí. ()

matej700

No tak dobře na ty 4* to je, už jen kvůli Douglasovi a skvělému režisérskému podání Finchera. Z jeho sbírky to ale považuji za nejslabší snímek. Fincher dokonale zvládá vrcholné momenty. ()

B01D

Absolutně dokonalý film, který právem náleží do mé TOP 10. Michael Douglas ve své životní roli. ()

Gladi

Fiha to bolo riadne psycho film,zaujimavy ale hrozne rozpravkovy,neviem co by robili,keby skocil z inej strany mrakodrapu:-Drozplaskol by sa na ceste a bolo by game over:-Dapropo,ak by mi brat daroval takyto darcek tak by som ho po hre vlastnorucne skantril:-) ()

šinta

Další brilantní thriller Davida Finchera, do poslední chvíle sem pořád nevěděl tu pointu tohoto filmu, proč vlastně hra a až konec mi to ukázel, brilantní. ()

Apoxyomenos

neznasam a milujem finchera, je to cisty magor. cely film sledujem bez zmurknutia, miestami som sa aj bal pri nom mi to je ale normalne. bola to hra nebola to hra, stal za tym Conrad nestal za tym Conrad, uz sam som nevedel na com som vlastne. pre mna jednoznacna chutovka ()

Adrii

Až na ten závěr, který na mě působil dost rozpolceně a v některých momentech až do té míry, že mi přišlo, že Fincher nevěděl jak svůj báječný thriller uzavřít, se mi film líbil velmi. Napínavá atmosféra, dokonce až paranoja dělá z filmzu nečekaný zážitek. Pět hvězdiček proto, že člověk je schopen kvůli takové hře spáchat i sebevraždu.. ()

MetalLizard

Thriller našlapaný od začátku až do konce. Když si člověk uvědomí, že by si s ním někdo taky takto hrál, jde z toho mráz po zádech. Ale je pravda, jak říká POMO, že ten závěr byl opravdu rozporuplný. Nicméně kvalitka řádná a já si sledování tohoto filmu užil. ()

Demoiselle

Paráda. Od začátku do konce napnutá jak vlasec. Byla jsem do toho tak zažranná, že jsem ani nemohla mluvit. Podívaná jak má bejt. ()

gotham

David Fincher nenatočil moc horších filmů než je Hra, přesto se tento film dá považovat za vynikající, nebo při nejmenším velice kvalitní. Všemu vévodí vynikající Michael Douglas, který exceluje v roli bohatého a osamělého Nicholase Van Ortona, pro kterého je tato role jako ušitá na míru. Hra je film, kde je mnoho nečekaných zvratů a člověk nikdy neví, co je fikce a co skutečnost, narozdíl od mnoha méně kvalitních snímků to však neznamená, že by film postrádal logiku a nedržel při sobě. Všechno do sebe perfektně zapadá, Fincher prostě od začátku ví co, jak a proč má natočit a je to zatraceně vidět. Konec není tak unikátní jako u Sedm, ale i tak překvapí. 80% ()

melis.cuga

Fincher vo svojej Hre rozbieha naozaj divokú a zamotanú jazdu ktorá Vás núti s napätím sledovať ako sa pomaly hlavný hrdina dostáva do čoraz väčších malérov, až kým Vás svojou finishovou fackou nepreberie z tohto snového dobrodružstva. Skvelé 2 hodinky ústia do finále ktoré je síce originálne, ale rozhodne nie dokonalé. ()