V blízké budoucnosti boxerský ring ovládli dva a půl metru vysocí roboti řízení počítačem. Charlie Kenton kdysi býval skvělým boxerem. Nyní nemá s kým zápasit, a tak se živí už jen jako druhořadý promotér mechanických náhradníků. Dává dohromady vysloužilé roboty a cestuje od jednoho turnaje k druhému. Když už se zdá, že situace nemůže být zoufalejší a komplikovanější, vpadne mu znenadání a proti jeho vůli do života jeho syn Max. Zprvu ho bere jako nechtěný a otravný přívažek, ale skrze společně sdílenou vášeň pro robotí zápasy k němu postupně nachází cestu. Oba spojí síly, společně postaví nového robota a promění ho v boxerského šampiona. Zatímco si buduje jméno v brutálním a nemilosrdném světě robotických zápasů, zjišťuje Charlie, že se mu nabízí poslední šance na boxerský comeback. (TV Nova)

tohl

Veľmi príjemný film. Síce je to mainstreamovka ako vyšitá plná klišé ale aj tak som sa celkom slušne bavil. K celkovej atmosfére dopomáha charisma malého veľkého boxera (Dakota Goyo) a hlavne hudba Dannyho Elfmana. Pre mňa 80 percent. ()

JajinkaBec

Rodinné drama zasazené do ne příliš vzdálené budoucnosti zabalené do plechového kabátu, jaký tu ještě nebyl a... Proboha, já jsem se tak neuvěřitelně dobře bavila! Ocelové pěsti nechybělo nic, co by měla hollywoodská filmová pecka obsahovat, ač to v sobě nejspíš nese i pár klišé. Ale k čertu s tím, na tom v tomhle snímku vůbec nezáleží! Jackman a jeho ne tak docela ideální postava (ne)otce zabodoval, stejně jako malý Goyo. Jediné, čím si nejsem jistá, je, jestli to na mě na televizní obrazovce nebo na monitoru počítače zapůsobí stejně "peckovitě" jako na plátně v kině. ()

Kaszos

Husté, tvrdé, kovové, oceľové! Perfektná zábava, tie súboje ma totálne vtiahli do seba a mal som pocit, že som tam medzi tými tisíckami divákov, čo sledovali robotický box. Jackman síce nemal adamantiové pazúry mal ale pol tonového boxujúceho robota, ktorý si všetkých parádne podal. Samozrejme to nebolo žiadne Zrodenie planéty opíc ale neboli to ani stupídni Traja mušketieri a moje pocity sú viac než pozitívne! (85%) P.S. Toto mali dosiahnuť Transformeri ale tí išli kam? Kam išli Transformeri...? Do šrotu! Optimus sucks! Atom rules! ♥ ()

plo koon

V rámci žánru film funguje skvěle a koliduje mezi akční zábavou a rodinnými patáliemi. Boxerské zápasy robotů jsou dobře natočené i sestříhané a zážitek nemá napětím daleko třeba k Rockymu. V příběhových zákrutách se ale občas až moc tlačí na pilu a objevují se i tak trochu režisérské zkraty. Hlavní devízou je bezpochyby Jackman, který film skvěle táhne a kdyby místo něj byl někdo horší, nic kromě soubojů by asi moc koukatelné nebylo. A v Dakotu Goyovi (ech to jméno) se bohužel nová dětská hvězda nezrodila... p.s. hlasové ovládání robota je samozřejmě blbost a než by řekli direkt, tak by jim ho chlapci s joysticky rozemleli na kaši ()

RINGOCZ

Velice příjemný a pohodový rodinný snímek alá "Over the Top" řízlé "Rockym". Hugh Jackman to táhne, mladý Dakota Goyo výborně sekunduje a E. Lilly jako ozdobná třešnička na dortu pěkně do trojky zapadá. Příjemné překvapení závěru letošního roku. ()

Asdas

Priemerná rodinná záležitosť , s priemerným scenárom plnom otravných žánrových klíše , zlým hudobným výberom ( Eminema fakt nemusím a vôbec celý ten žáner) a kastingovým omylom v podobe toho malého decka ako vystrihnutého zo sveta Narnie . Inak ten film strašne vyšumí z hlavy okamžite po projekcii . ()

Swayne

Čo potrebujeme k príprave osvedčeného hollywoodskeho blockbustru pre malých i veľkých - 1 jednoduchú zápletku, 1 okaté vysmiate dieťa, ktoré svojim sarkazmom a tvrdohlavosťou pobaví každého, 1 strateného otca, ktorý sa počas filmu "nájde", 1 sympatickú slečnu, ktorá to všetko dopĺňa, 1 "bestfriend" postavu (robot, kosatka, zlatý retriever...), 5 polievkových lžíc akcie, 4 lyžice vtipných scén, 2 lyžice romantiky, 1 lyžicu drámy, štipku správnych záporákov a 1 bohatý párik, bez ktorého by romantika nefungovala. Prísady voľne zmiešame a necháme variť približne 2 hodiny. Podávame s klasickým záverečným happyendom, ktorý nadchne každého návštevníka reštaurácie. ()

Borecz

Bojující roboti, jedna z nejlepších věcí, které se ve filmu mohou objevit! :) Tentokrát jsem se trochu obával, aby film nebyl výhradně o rodiném znovusjednocení apod. Naštěstí se nestalo (tedy samozřejmě stalo, ale poměrně nenuceným způsobem) a já jsem si docela užil ten zbytek, kde do sebe humanoidní stroje buší tak dlouho, dokud se nevzájem nerozmetají na kusy. Je však třeba podotknout, že ta čtvrtá hvězdička je skutečně jen za námět... ()

HEED

Nevim jestli jsem tak přecitlivělé, nebo už prostě neumím objektivně koukat na film a v průběhu si ho hodnotit, aniž bych se nechal ovládnout emocema, slza nakonec ukápla i mě. Bál jsem se té digitalizace v ringu, nakonec jsem si to vychutnal jako Rockyho Balbou s Apollem Creedem. Velmi pěkně natočeno. ()

jayman

Nechápem, čo je na tomto filme červené. Jediné čo som si zapamätal bol product placement a fakt špatný slzavý happyend. Roboticky neosobné, žiadna epika a decko ma štvalo. Film do vlaku, nič viac, aspoň že na Kate z Lost sa dobre pozerá anytime. ()

DoubleJo

Sympaticky film s prijemnym obsadenim, ktoremu ale bohuzial nechyba velka davka klise. Nic ine pri hollywoodskej produkcii ani nemozeme cakat, ale napriek tomu sa na to pozera velmi dobre. Atom ako hlavny outsider sa vam zapaci hned. Jedine, co mozem vytknut je trosku nezvladnuty zaver, ktory pre mna vobec nebol vrcholom filmu. Prave naopak, vrcholom bol suboj Atoma s Twin cities a cele divadielko okolo toho. Kazdopadne, jeden z tych podarenejsich filmov. ()

Nessos

Ta americká přeslazenost se stane jednou pořádným Hollywoodským problémem, to vám garantuju. Nebýt totiž jí, tak bych Real steal vychvaloval do nebes. Perfektní, ba co, přímo dokonalý námět dovedený do naprosto kulervoucích audiovizuálních orgií. Škoda, pro mě o stupeň horší než Iron man nebo Transformers. ()

miki68cz

Docela milá pohádka, trochu naivní, zábavná a velmi se podobající filmům se Sly Stallonem. Doporučuji hlavně klukům a také zralým mužům, kterí někde v skrytu duše zůstávají stále chlapci. ()

Kliq

Nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie. Neverím, na čo som sa to pozeral. Nejaké stupidné rodinné drama. Pritom som očákaval coooool akčné sci-fi, kde sa budú neprestajne lomiť roboti. Aj keď zápasy mali grády a boli bezchybné, film celkovo sa dá okomentovať jedine ako priblblý rodinný film kde sa občas pobije niaky ten robot. Ten krpec absolútne pokazil celý dojem z filmu. ()

kubas369

Pro mě nejvíc cool film roku 11. Takovejhle nářez jsem vůbec nečekal až mi to vyrazilo dech. Naprosto úžasnej Jackman plus okouzlující ATOM. Takhle by měl vypadat film poskladanej podle těch nejzákladnějších klišé rodiných snímků, protože tohle nemá prostě chybu. Samozřejmě vše je tady naprostej kalkul ale člověk se občas prostě nachá zblbnout :) ()

Ferenzo

Tak pěkně se to rozjíždělo, ale bohužel od poloviny filmu, kdy si Max vezme v ringu do ruky mikrofon, ztratil u mě film 1 hvězdičku a stal se průměrným filmem pro mladé chlapce hrající si s legem a rozvedené otce, kteří se chtějí napravit. 65%. ()

Další úder Ocelové pěsti?

Další úder Ocelové pěsti?

08.09.2014

Možná si ještě pamatujete tři roky starý boxerský blockbuster, ve kterém se v ringu mlátili roboti. Toho nejdůležitějšího ovládal Hugh Jackman (Wolverine), který se zároveň sbližoval se svým synem. A… (více)

Oscar 2012 - výsledky

Oscar 2012 - výsledky