Reklama

Reklama

Liga snů

(seriál)
Rozhovor 3 - Paul Scheer
USA, (2009–2015), 30 h 42 min (Minutáž: 21–30 min)

Hudba:

Jeff Cardoni

Hrají:

Mark Duplass, Jonathan Lajoie, Nick Kroll, Stephen Rannazzisi, Paul Scheer, Jason Mantzoukas, Alina Foley, Nadine Velazquez, Rob Huebel, Janina Gavankar (více)
(další profese)

Série(7) / Epizody(84)

Pätica futbalových fanúšikov Pete, Ruxin, Taco, Kevin a Andre sa musí okrem milovaného "fantasy futbalu" neustále zaoberať aj svojimi osobnými a psychickými problémami, pričom tie sú spôsobené výlučne ich fanatickou posadnutosťou futbalom. Vysnený "Shiva Cup" však získa len jeden z nich. Humorný seriál sa odohráva v prostredí tzv. "fantasy futbalu", ktorý vychádza zo štatistík NFL a v Amerike je veľmi populárny. (TV JOJ)

(více)

Videa (6)

Rozhovor 3 - Paul Scheer

Recenze (40)

Zbyisek 

všechny recenze uživatele

První série se vyvíjela se zlepšující se tendencí. Seriál mě ale většinou nějakým extrémním způsobem nerozesmával. Většinou se v každém díle našla jen jedna skutečně vtipná situace, zbytek byl doplněn úsměvnou výplní. Není to špatné, ale nějak mimořádně mě to neoslovilo. Po nové sérii tedy neprahnu. ()

wohna 

všechny recenze uživatele

Po první sérii hodnotím velice kladně. Seriál o partě nadšenců do Fantasy Footballu je zábavný. Postavy jsou sympatické, díly samy o sobě jsou velmi dobré. Doufám, že seriál bude mít stoupající tendenci a budu se ještě náramně bavit. Na konec bych rád vyzdvihl Jona Lajoie, který je stejný, jako ve všech jeho videích, klipech, je stejně trhlý, vtipný, vypadá jakoby neuměl do pěti počítat. Ale Taco je opravdu skvělý. Aneb: "My name is Taco and I wanna work here!" ()

Reklama

Pajky3 

všechny recenze uživatele

The League je sitcom, který se zakládá na velkém americkém hitu - Fantasy fotbalu. Nic vám to neříká a sport vás nebaví? Nevadí, tady jde o sport samotný až ve druhé řadě. Sám jsem se původně bál, že právě díky tomu budu mimo obraz, ale to se ani náhodou nestalo. Místo toho nabízí League 84 epizod, které přinášejí někdy skvělé a někdy jen dobré vtípky. Znáte takové to špičkování s přáteli? Tady se seznámíte s partou podivínů, kteří ono špičkování dohnali na úplně jiný level. A o co vlastně jde? Celá parta se každoročně utkává o prestižní trofej nazvanou Shiva. Po jejich středoškolské spolužačce. Postupně dochází k obměnám a přidávají se i jiné trofeje. Moje oblíbená byla vždy Sacko, pro toho nejhoršího, který následně musel plnit mnohdy nechutné tresty. Ano, nevyhnete se tady nechutnostem, nadávkám a sexuálním narážkám, ale jedno se rozhodně musí League přiznat, jejich vtípky jsou neskutečně vypointované. Samotné postavy jsou tak jiné. Nevěřím tomu, že jste je už v nějakém seriálu zažili. I já jsem byl jejich divností překvapen a musel jsem se naučit ji přijímat. Každá má několik svých zvláštností. Těžko se popisují a je opravdu třeba je zažít. Nejvíce asi vyčnívá Taco (Jon Lajoie), což je v podstatě ztracený případ, který má jediné hobby - hulení. To mu však nebrání v tom, aby náhodně vydělal velké peníze, které následně pravidelně rozhazuje díky svým "geniálním" nápadům. Dalším extrémem je zženštilá verze muže jménem Andre, která se nějakou záhadou živí jako plastický chirurg a neuvědomuje si, že je terčem posměšků ostatních. A koho bych za kamaráda určitě nechtěl je Ruxin. Ruxin je neuvěřitelný a opravdu jedinečný kokot, který žije jen pro radost z ponížení svých přátel. Když už jsem u těch postav, tak samozřejmě nesmím zapomenout na fakt, že je to i několik vedlejších, které mi pijou krev a vadí mi pokaždé když se objeví. V čele je Rafi, který se sám o sobě ještě dá snést, ale když spojí síly s Dirty Randym (Seth Rogen), tak je to moc i na mě. Naopak mě pobavilo hostování herců, které znám z jiných seriálů, jako Aziz Ansari, Adam Brody, Lizzy Caplan nebo Jayma Mays. Přes všechnu chválu, kterou směřuji na adresu The League musím přiznat, že to však rozhodně není seriál pro davy lidí. Já ale věřím, že pokud hledáte něco, kde je drsnější humor, který často zaběhne za čáru korektnosti, tak budete nadmíru spokojeni. A teď už nezbývá než naposledy zapět "Shiva Kamini Soma Kandarkram"! ()

anderson 

všechny recenze uživatele

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: JOJ Plus = 27.4.2013, réžia českého znenia (PRIMA COOL 2010) = ZUZANA TABERYOVÁ+SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA IV. SÉRIE: JOJ Plus = 1.3.2015, v pôvodnom znení s titulkami - Banda fanatikov do niečoho čo sa nazýva Fantasy Football v tomto komediálnom seriáli vyvádza neskutočné a nehorázne zábavné kúsky, len aby vyhrali slávnu trofej zvanú Shiva. Nečakal som, že ma to bude baviť, ale opak je pravdou. A totálne ma rozsekal návod ako bez nákladov opraviť dieru v obecnej komunikácii. Len pozor na prekliate Google mapy. :-) (14.12.2012) ()

P1tr 

všechny recenze uživatele

Po první sérii velice příjemná komedie o bandě infantilních mužů, kteří rádi tráví volný čas hraním internetové hry. Epizody mají spád, humoru dost a ještě si k tomu připočtěte výborné obsazení včetně internetového fenoménu Jon Lajoieho a máte před sebou zatím krátký, ale do budoucna nesmírně nadějný komediální serál. ()

Galerie (121)

Zajímavosti (2)

  • Postavu Taca hraje internetová hvězda Jon Lajoie, známý hlavně díky svým videím a písním na YouTube. V seriálu má hned několik vystoupení, odkazujících na jeho internetovou práci (písně, videoklipy). (UM3L3C)

Reklama

Reklama