Jennie (Anna Paquin) a Josh (Stephen Moyer) jsou bohatý pár. Jejich soužití ale není šťastné. Rozhádaní manželé se rozhodnou prodat své luxusní sídlo a pořádají proto pro potenciální zájemce o nemovitost den otevřených dveří. Večer však zjišťují, že v domě nejsou sami. Jeden z návštěvníků totiž dům nikdy neopustil. (oje)

vojtik

Na plakátu se v popředí tkví Anna Paquin a Stephen Moyer - to musím vidět. A viděl jsem. Přesněji - viděl jsem je asi 5 minut. Režisér Andrew Paquin, mimochodem starší bratr Anny Paquin se lacině snažil nalákat a ja mu to zbaštil. Po tomto duševním znásilnění ve mně jakákoliv část vřelosti a porozumění zmizela a já chtě nechtě nenašel ani špetku zalíbení v tomto skromném, ale relativně konzistentím hororu. Byť musím uznat, že mezi pravidelné noční maratony milovníků žánru by se nemusel za svou účast stydět. ()

Pitryx odpad!

Pokud pominu, že text distributora se mi jeví podivný a hodně zavádějící, musím jen konstatovat, že pár vražd podložených vysloveně spícími herci bez jakýchkoli emocí z tohoto filmu udělalo béčko na usnutí. Děj je statický, postrádá napětí a čiší z něj beznaděj scénáře, "co teď herdek s tím?". Prostě nuda a nuda. ()

Duo z Pravé krve v ohrožení

Duo z Pravé krve v ohrožení

17.10.2009

Milují se na televizních obrazovkách i v reálném životě. Představitelé Sookie a Billa ze seriálu Pravá krev jsou zasnoubeni a protože jim nevadí společně trávit čas i v práci, natočí teď v přestávce… (více)