Režie:
Ernie BarbarashScénář:
Michael HurstKamera:
Stephen JacksonHudba:
Schaun TozerHrají:
Val Kilmer, Cuba Gooding Jr., Michael Ironside, Tatiana Maslany, Sunita Prasad, Rachel Luttrell, Ali Liebert, Hiro Kanagawa, Donny Lucas, Nicole Muñoz (více)VOD (1)
Obsahy(1)
Poté, co přišel o ženu při ošklivé automobilové nehodě, se Luke Gibbon (Držitel Ceny Akademie® Cuba Gooding Jr. - Nejlepší herec ve vedlejší roli za film Jerry Maguire, 1996) probouzí v nemocnici a zjišťuje, že jeho kdysi idylický život se ocitl na pokraji zkázy. S implantovaným smrtícím mikročipem a pod pečlivým dohledem ředitele společnosti Hope Industrie (Val Kilmer) Gibsona neustále sužují zvláštní vize a pronásledují výjevy z minulosti, na které si nepamatuje. Jedinou jeho nadějí na přežití je skupina hackerů, která by mohla vědět, jak zastavit nebezpečnou korporaci dřív, než bude pozdě. Ve vedlejší roli se objevuje Michael Ironside (Terminator Salvation). (oficiální text distributora)
(více)Hrají
Val Kilmer
USA
Nejlepší filmy:
Nelítostný souboj (1995)
Top Gun: Maverick (2022)
The Doors (1991)
Cuba Gooding Jr.
USA
Nejlepší filmy:
Americký gangster (2007)
Lepší už to nebude (1997)
Zlaté ruce: Příběh Bena Carsona (2009) (TV film)
Michael Ironside
Kanada
Nejlepší filmy:
X-Men: První třída (2011)
Total Recall (1990)
Norimberk (2000) (TV film)
Tatiana Maslany
Kanada
Nejlepší filmy:
Východní přísliby (2007)
Boj o patent (2008)
Defendor (2009)
Sunita Prasad
Nejlepší filmy:
Helen (2009)
Donovan's Echo (2011)
Den, kdy se zastavila Země (2008)
Rachel Luttrell
Tanzanie
Nejlepší filmy:
Hvězdná brána: Atlantida - Vynoření (2004) (TV film)
Snídaně pro psy (2007)
Zombieland: Rána jistoty (2019)
Ali Liebert
Kanada
Nejlepší filmy:
(Ne)obyčejný kluk (2017)
Helen (2009)
Bomb Girls - Facing the Enemy (2014) (TV film)
Hiro Kanagawa
Japonsko
Nejlepší filmy:
Věčně mladá (2015)
Pět starých známých (2004) (TV film)
Bitva u Midway (2019)
Donny Lucas
Kanada
Nejlepší filmy:
Akta X – Akta 10: Emily (1997) (video kompilace)
Půlnoční láska (2018)
Zmatená duše (2007)
Nicole Muñoz
Kanada
Nejlepší filmy:
Holka jako já - příběh Gwen Araujo (2006) (TV film)
Ústav strachu (2022) (TV film)
Baby Sellers (2013) (TV film)
Terry Chen
Kanada
Nejlepší filmy:
Na pokraji slávy (2000)
Já, robot (2004)
Uneseni (2002) (seriál)
Matthew Kevin Anderson
Nejlepší filmy:
Velké oči (2014)
Love Classified (2022) (TV film)
Halloweenská noc (2007)
Chad Krowchuk
Nejlepší filmy:
Hříbě (2005) (TV film)
Rememory (2017)
Super náhradník (2006)
Rob Carpenter
Kanada
Nejlepší filmy:
Dobrodružství Malého Indiána (1997)
Jízda do pekel 2 (2008)
Reset (2009)
Reese Alexander
Nejlepší filmy:
Hvězdná brána: Návrat (2008)
Pes jménem Duke (2012) (TV film)
Rohy (2013)
Michael Adamthwaite
Kanada
Nejlepší filmy:
Strážci - Watchmen (2009)
Big Time Movie (2012) (TV film)
Osm statečných (2006)
Hidetoši Hošida
Japonsko
Nejlepší filmy:
Reset (2009)
Kazuko Kurosawa
Japonsko
Nejlepší filmy:
Žezelotebon (2006)
Piano no mori (2007)
Reset (2009)
Vicky Huang
Nejlepší filmy:
88 minut (2007)
They Wait (2007)
Sladkých sedmnáct (2002)
Alastair Gamble
Kanada
Nejlepší filmy:
Sunflower Hour (2011)
Reset (2009)
Gutterballs (2008)