Diskuze

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

vegetol.mp: asi by sa dal, keby sa film odohraval na vidieku, alebo ho tocili v studiu. Prave natacanie v skutocnych lokaciach v predrazenych USA velkomestach je tak drahe.

V tomto smere si porovnaj napriklad Smithove filmy I, Robot, ktory stal 120 mega a I Am Legend za 150 mega.

I, Robot vyzera ovela vypravnejsie a obsahuje viacero akcnych scen. Zato drahsi I Am Legend vyzera relativne komorne.

Hlavny rozdiel je v tom, ze I Am Legend sa tocil v realnych lokaciach a podstatna cast I, Robot v studiu.

Ištván87 (hodnocení, recenze)

vegetol.mp: To je možný, ale nejspíš i bez tak slavných herců a s dost větším podílem počítačových efektů. Já jsem rád, jak to Nolan natočil.

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Ištván87: Já samozřejmě chápu, že točení v reálu je nákladnější, jen člověk tak přemýšlí, kam ty prachy jdou. Podobný film jako Batman by se dal určo natočit se stejným výsledkem o dost levnějš.

Ištván87 (hodnocení, recenze)

vegetol.mp: Temný rytíř měl podstatnou část výpravy v reálných místech, budovách, dopravních prostředcích, zkrátka v hmatatelných věcech, které nebyly generovány počítačem. A to je dražší. A taky reálnější.

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Tak rozhodně bych netvrdil, že nový TR je  jeden z nejlepších sci-fi všech dob:) Ale slušný film rozhodně ano. Nicméně jsem se při pohledu na nový TR a posledního Batmana neubránil údivu. Podle IMDb stál Wisemanův TR 125 milionů, zatímco poslední Batman 250. Kam tvůrci Temného rytíře ty prachy nacpali? TR je fakt výpravnej, a i když novej Batman docela taky, nechce se člověku věřit, že stál dvakrát tolik, co Total Recall. Tak úžasně výpravnej Temnej rytíř zas nebyl...

CatcherBlock

CatcherBlock (hodnocení, recenze)

Vynikající film po všech stránkách...Výborné triky, skvělý herci (Kate a Colin- My Love) nádherné kulisy a lokace a dobře znovu-zpracovaný příběh, který v lecčem předčí první film z roku 1990. Pro mě jeden z filmů roku 2012 a film, který se řadí mezi ty nejlepší sci-fi všech dob...100%

Wodomi

Wodomi (hodnocení, recenze)

jojo :)))) a první slovo platí, druhé leze z gatí. Tak a máte to!

JirkaKalous

JirkaKalous (hodnocení, recenze)

Tak jsem si podruhé pustil TR a musím říct, že když se odhlédne od efektů, tak musím souhlasit se všeobecným názorem, že jde o nejzbytečnější film letošního roku.

Feidias (hodnocení, recenze)

Paulie88: ano. To je na tom skutečně to nejzajímavější i pro mě:). Od té doby co vleze do přístroje Recallu, tak nevíš jestli je to implantovaná vzpomínka, a nebo snad realita?:))

Paulie88

Paulie88 (hodnocení, recenze)

Ištván87: Původní Recall je od 20 minuty sen? Asi se na to budu muset kouknout znova a dávat pozor :D

Feidias (hodnocení, recenze)

vegetol.mp: to možná jo, ale stejně ať si každý udělá názor sám:) a on má právo říct co si myslí. Mě je taky celkem jedno jestli se cervenakovi Total Recall líbí, nebo ne. Stejně tak je mi jedno, že Prometheas spousta lidí nemá ráda. Je to jejich věc. Možná se kvůli tomu na to někdo nepodívá, nebo bude mít předsudky, ale to je taky normální. Stává se to i mě. Filmů je hodně a většinou si na sebe vydělají i ty, které by nemusely, tak o nic nejde podle mě:).

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Feidias: Jenže on ten svůj názor neprezentuje v recenzi, kde by to nikomu nevadilo, ale v článku filmových novinkách. Koho to tam zajímá? On není žádná autorita, aby každému cpal svůj názor. To by takhle mohl za chvilku ve filmových článcích řešit, jestli je lepší Mirek Topolánek nebo Jirka Paroubek:)

Feidias (hodnocení, recenze)

Ištván87: jo to mě tam taky nejvíc bavilo. Tady jsou taky nějaký náznaky, ale je to IMHO hloupěji zjednodušené.

K tomu červeňákovi. K tomu cervenakovi. Mě se líbí když každý jasně řekne svůj názor i když se mi film celkem líbil. Objektivita u her, filmů a knížek IMHO neexistuje:) a je to tak dobře:)

Ištván87 (hodnocení, recenze)

U původního Recallu je aspoň zajímavý to, že vlastně celej děj cca od 20 minuty dál je sen. Tedy, pokud se nad filmem zamyslíme. Jak je to v tomhle filmu?

p.a.douch

p.a.douch (hodnocení, recenze)

MartinezZ: Proč bych neměl mít očekávání. Na to přeci tento film hrál. No a mě se zkrátka nelíbil. Víc se mi líbil původní spektákl. No a s tím asi nic nikdo nenadělá. Někomu se zkrátka film líbí a někomu ne. Každýho věc..

MartinezZ

MartinezZ (hodnocení, recenze)

Původní Recall byl skvělej v době , kdy vyšel. Měl skvělý nápady a v tu dobu tvrďáckého badasse Arnolda. Příběh byla pitomost jak z levné počítačové hry (a je mi fuk, na motivy čeho to jakoby vzniklo). Před novým Total Recallem jsem se jal zkouknout první filmovou verzi znovu a něco tak trapného jsem dlouho neviděl :) Holt ty roku na tom byly už vidět. Pořád dobrá béčková pitomost, jen už hodně "outdated". A nový Total Recall je tak zase dobré sci-fi s levným béčkovým příběhem a několika chybami, které jednoduše blockbustery mívají. Ale stejně jako verze z '90 i tady jsou zajímavé efekty a nápady. Spokojenost. Film nemohl nesplnit velká očekávání, protože nikdo svéprávný očekávání mít nemohl. Už původní film byla ve skutečnosti pitomost, takže druhý mohl být minimálně modernější a překvapit.

Jen víc sci-fi, je jich hrozně málo.

virus10

virus10 (hodnocení, recenze)

Klidně mě ukamenujte, ale pro mě je to lepší než původní Total Recall!!

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Je to paradne zmrvenej remake Verhoven a Arnie se nekde tise smejou... neni nad original ja od toho ani nic necekal tak jsem vlastne zklaman nebyl a v kine sem za to nastesti taky prachy nevyhodil takze nadosmrti dobry ale videt uz to fakt nemusim

p.a.douch

p.a.douch (hodnocení, recenze)

korbitch22: Bohužel já už budu jen stárnout. Možná kdyby tohle dílko nevzbuzovalo tolik očekávání, tak to mohlo vyjít. Takhle bohužel.

Remake Hvězdné pěchoty upustí od satiry

05.08.2013

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

26.09.2012

The Wolverine – prokletý projekt?

The Wolverine – prokletý projekt?

05.09.2011