Battlestar Galactica

všechny plakáty
? %
USA, 2021

Film, který vychází ze stejnojmenného seriálu z roku 2004, vypráví o zbytku lidstva, který se po porážce od robotů Cylonů musí pod vedením velitele bojové lodi Galactica Adamy a hraběte Baltara vydat k legendární planetě Zemi v naději, že zde najdou nový domov. (lekr)

Diskuze

Fritaaa (hodnocení, recenze)

Helo: Jo takhlé :). No musím se přiznat že původní seriál jsem neviděl, ačkoli mě od toho každý zrazoval, že je to nic moc.. takže uvidíme, jak se jim to povede.. A vůbec bych se nezlobil za další BSG seriál, když z Blood and Chome asi nic nebude..

Helo (hodnocení, recenze)

Fritaaa: Nenene, menší nedorozumění :) Myslel jsem tím, že BSG 2004 se odehrává cca 150 000 let před naším letopočtem, viz poslední díl, kde přistanou na Zemi a jsou tam pračlověci a pak je tam část "O 150 000 let později" a je tam současný New York (nebo nějaké podobné město).

Jinak myslím, že tenhle film nebude mít s BSG 2004 nic společného, ale bude remakovat původní BSG 1978 a řekl bych, že bude obsahovat celý děj od zničení kolonií po objevení Země (nebo jakkoliv jinak to skončí).

Fritaaa (hodnocení, recenze)

Helo: Ale tak mohl to být třeba současně odehrávající se děj, mohli říct, že to přežila ještě jedna Battlestar a je to.. ale tak děj v minulosti není špatný, jen trochu nešťastný.. vznik Cylonů nám ukázal seriál Caprica a jestli se rozhodnou film zařadit do první cylonské války je to také trochu nešťastné, protože film Razor nám prozradil, kdy a jak válka skončí..

Helo (hodnocení, recenze)

Fritaaa: menší oprava (a SPOILER) - odehrává se to v minulosti, protože v poslední epizodě dorazí na Zemi zrhuba před 150-ti tisící lety :) Jinak souhlasím, že je to nej sci-fi seriál :)

Fritaaa (hodnocení, recenze)

Gibbs: Děj se odehrává daleko v budoucnosti na cizích planetách, z tohoto důvodu je to sci-fi.. :). Jen blázen si může myslet, že jsme v celém vesmíru sami, ovšem dokud oficiální verze neřekne, že mimozemšťané existují, budou se stále řadit do žánru sci-fi..

Gibbs

Gibbs (hodnocení, recenze)

Fritaaa: ze sci-fi :D ... pre nas co vyrime v mimozesku rasu... je takyto postoj. ze SCI-FI nepristupny ... :D

Fritaaa (hodnocení, recenze)

Jsem opravdu velký fanoušek Battlestar Galactitcy z roku 2004 a považuji toto dílo za nejlepší sci-fi seriál vůbec, ale z tohohle filmu mám strach. Za prvé moc nevím, o co tam má jít, a za druhé se bojím, že si film nedokáže udržet laťki tak vysoko, jako v seriálu z roku 2004.

Gibbs

Gibbs (hodnocení, recenze)

Podla mna to este neni celkom oficialne a nic stoho nebude, a budu to presuvat z roka na rok. Ako film WARCRAFT.

Shakaar

Shakaar (hodnocení, recenze)

pokud někdo dokáže nějak slušně zfilmovat Galactiku, tak mězi ně Singer určitě patří...Blackbustery moc nemusím, ale vzhledem k seriálu se určitě podívám na filmové zpracování, trochu se ale bojím jestli nepujde ve šlépjejích svého kolegy Abramse, který Star trek prakticky překopal...

Helo (hodnocení, recenze)

Já taky věřím a doufám, že to bude dobré :) Sice BSG 2004 je (podle mě) nejlepší seriál a sci-fi vůbec, ale i tak jsem zvědam na novodobé ztvárnění staré BSG, která také nebyla vůbec špatná :)

Helo (hodnocení, recenze)

Chyba v popisu!! Singer jasně prohlásil, že film má vycházet z úplně původního seriálu z roku 1978 a ne z remaku z roku 2004. Nenechte se proto prosím zmýlit ;-)

Martrix

Martrix (hodnocení, recenze)

Tak tomu vůbec nerozumím. Vždyť seriál má jasný závěr, takže navazovat není pořádně na co. A pokud jde o případný prequel, tak to obstarává Caprica. Pokud má jít o nějaké dobrodružství, které nebylo zmíněno v seriálu a Singer pouze použije svět seriálu...proč ne, ale je to jako dopisovat do Romea a Julie, jak byli na dovolené ve Španělsku. Stejně víme jak to dopadne :o)

kostej_

kostej_ (hodnocení, recenze)

Komiksový restart BSG, to bude tragédie. Ale aspoň to nezprzní 2004 seriál.

2scha

2scha (hodnocení, recenze)

Takže, Galacticu z 2004 mám fakt rád (tu původní jsem neviděl), Singera uznávám jako výbornýho rejžu, ale nevím proč mě představa BSG movie děsí a vzhhledem ke kvalitám serialu přijde i zbytečný.

lekr

lekr (hodnocení, recenze)

Režírovat bude nejspíše Singer...to bude blocbuster se vším všudy!! Můžeme se těšit na kupu efektů a akce na což je Singer jednička!!

Ondro1112

Ondro1112 (hodnocení, recenze)

Nie je to náhodou to obnovenie pôvodného seriálu do filmu tým režisérom, čo neakceptuje päťhviezdičkovú Galacticu 2004 a prikláňa sa k odpadovému šialenstvu z 80tych rokov? Ak áno, tak, páni, toto bude prepadák. Alebo sa jedná o ďalší film Galactica 2004?

Reboot Battlestar Galacticy má scenáristu

Reboot Battlestar Galacticy má scenáristu

11.04.2014

Seriálová válka lidí a Cylonů začala už v Battlestar Galactice z roku 1978, její nejpamátnější okamžiky však přišly až po roce 2003. Stejnojmenná televizní minisérie totiž nastartovala temnou… (více)

Bryan Singer: Namísto Excaliburu Galactica

Bryan Singer: Namísto Excaliburu Galactica