Megamysl

Megamysl je neskutečně vtipný film, který dává všem příběhům o superhrdinech nový rozměr. Sny ďábelského zločince Megamysla o ovládnutí města Metro City se stávají skutečností, když se mu podaří přemoci ochránce města, Metromana. Pak se ale na scéně objeví další zloduch, který rozpoutá chaos, a největší „mozek“ na světě se svým legračním kumpánem Minionem se náhle ocitají v rolích zachránců... (Magic Box)

boombang

Moc superhrdinských odkazů a moralit a málo zábavy a smysluplné akce. Povedla se jen Roxanna (rozhodně vizuálně) a dejme tomu i Prcek. Jinak jde o typickou animovanou jednohubku - tentokrát o hrdinovi s držkou ála Michael Stipe. ()

zuzzuli

Musím říct, že je to opravdu skvělý film. Zní tu několik písniček od ACDC, navíc dobrý námět a skvělá zápletka pro mě celkem i nečekaný happyend. Dobře udělaná grafika no pro mě naprosto skvělé. Tento animák patří ke špičce :-) ()

ewing

Jeden z najlepsich animovaných filmov ake som kedy videl. Preco? Rockova hudba tomu rozhodne pomohla ale hlavne koncept, ze dobro a zlo nemozu existovat samostatne. Myslim, ze pre deti velmi dobra lekcia. ()

pmusic

Ten soundtrack od AC/DC mě vážně dostal, navíc vydařených vtípků tam bylo taky dost, na 4* to nestačí, ale v tomto žánru bych Megamysl zařadila mezi nadprůměrně vydařené animáky! ;) 70 %! ()

MartinTerran

Musím uznat, že jsem očekával klasický "tříhvězdičkový animák", který nic nového nepřinese, ale opak je pravdou. Tento film je originální svým příběhem, nejednoznačnými postavami a suprovním rockovým soudtrackem. Dále potěšily narážky na jiné superhrdiny. Hodnocení: 85/100. ()

teba

Hrozně vtipný, už jen ten námět... :o)) Ale děti z toho podle mě musej' mít hlavu jak pátrací balón (nebo jako Megamysl ;o) ()

katvond

Po prvých afektovaných 10 minútach sa z toho vykľula veľmi vtipná a svieža, miestami až moc originálna rozprávka. Kľudne by som miesto hocakého súčasného akčného bijáku šla znova na Megamozog. ()

White-Man

Spojení hrdinů a zloduchů se mi líbilo a ještě více se mi líbil pohled z té špatné strany :-) Určitě se jedná o nejlepší animák za poslední dva roky. Po velkém zklamání z Já, padouch na mě zapůsobil Megamind dvojnásobně. Animák je plný akce, zvratů a povedených hlášek. ()

Toumyk

Super kresleňák! A velmi kvalitně namluvený. Will Ferrell se zkrátka nezapře i když ho jen slyšíte. Nevím co o tom říct, ale za sebe říkám, že se mi to velmi líbilo, pobavil jsem se...zkrátka super relaxace u které se zaručeně pobavíte...myslím si že všechny generace si přijdou na své. Rozhodně bych ale pochválil hudbu, která byla skvěle zvolená...(AC/DC, Guns´n´Roses, Ozzy...) Dopuručuji! ()

fist0r

Dreamworks se vytahujou s Megamindem a musím říct, že je to hodně dobré. Nejenže hlavní padouch holduje AC/DC a Guns n Roses (♥), ale rozhodně budete víc fandit "zloduchovi" než Metro Manovi. Will Ferrell, ač ho občas nemusím, se v dabingu překonal a dodal Megamindovi to pravé ořechové. ()

janilla

Nejlepší ze všeho je trailer. Nerada to říkám, ale je to tak. Dali tam prostě to nejlepší a navíc ve filmu vynechali „You kidding, right?“ – a to přesně přitom jsem se u traileru zasmála nejvíc. A přesně za to je ta 4*! :) ()

Spielbergo

Konečně zajímavě podaný příběh o superhrdinech a superpadouších. Hlavní (anti)hrdina je navíc nebývalý sympaťák a také žádná z ostatních postav tentokrát neleze na nervy, za což patří tvůrcům obrovský dík. To ostatně i za nebývale vtipné vtipy a popkulturní narážky - Megamyslovy obamovské plakáty s heslem "No, you can´t" mě vážně rozsekaly.. :) ()

Bratr

Dost jsem se pobavil, a ještě ke všemu se mi prodloužilo těšení na opravdu originální animák z týhle většinový produkce, kterej mě překvapí dějově a ne jen skečově. A protože se rád těším, jsem po tomto filmu velice spokojený. ()

Jak vycvičit draka se dočká hraného remaku

Jak vycvičit draka se dočká hraného remaku