Čtrnáctiletá Annie se prostřednictvím chatu a webové kamery poprvé zamilovala. Nemohla tušit, že se stala předmětem zájmu anonymního pedofila, který při prvním setkání krutě zneužil její naivity a chladnokrevně ji znásilnil. Pro Annie už nic nebude takové jako dřív. S děsivým traumatem mladé dívky se těžce vyrovnává celá rodina. Vyšetřování FBI navíc dokazuje, že zdaleka nebyla první obětí tohoto internetového sexuálního maniaka. Otec Annie by nejraději vzal spravedlnost do vlastních rukou, dochází však k poznání, že jediné, co teď všichni mohou udělat, je být v této situaci jeden druhému oporou. (oficiální text distributora)

kalap

Sopľanda sopľavá, ktorej puberta prebije mozog a tak sa nechá dobrovoľne a s radosťou znásilniť nejakým úchylom, nakoniec je to ich koníček aj práca a tak robia svoju robotu precízne, ale keď slečinka zistí po čase aká je sprostá sadne naňu depka, ktorá sa ju znaží poslať na onen svet. Aha a taťuldo mláti mierumilovných občanov a plače schúlený v kresle, aby na miesto toho vytrieskal dcéru po riti a zatvoril ju za trest do izby na mesiac, len o polievka ani posný rohlik by som jej nedal, lebo aj s tým by sa mohla dobrovoľne znásilniť. A ešte k úchylom, ktorých je ťažko exemplárne trestať, lebo tí špičkoví sú medzi politikmi, finančníkmi, polišmi a v neposlednom rade medzi farármi. ()

Vědma

Nevěděla jsem, že David Schwimmer režíruje. Film se mu celkem povedl, téma bylo moderně závažné, ale u mě naráželo na jeden fakt, že mi Annie byla mimořádně nesympatická a jediné řešení být jejím otcem by pro mě bylo ji vyliskat (ji nikoliv pedofila, což mimochodem nebyl pedofil), což by asi nebylo úplně výchovně v pořádku. ()

René.girl

Ross z Přátel jako režisér??No nevedl si vůbec špatně, ale byly to spíše skvělé herecké výkony Cliva Owena a Liany Liberto, co přidalo filmu na hodnotě. Pokud čekáte mrazivý a napínavý thriller, kterým se film prezentuje v traileru, budete nejspíš zklamání, protože se jedná o ukázkové psycologické drama. 85% ()

Anderton

14 ročná dievčina sa zoznámi cez zoznamku s neznámym chlapíkom, ktorý je o niečo starší, ako pôvodne myslelea a vyspí sa s ním. Dozvie sa o tom jej okolie a polícia po páchateľovi zneužitia dievčaťa pod zákonom začne pátrať. Nejde to ale príliš rýchlo, tak sa iniciatívy chopí jej otec. Znie to ako námet na tuctový triler s otázkou hľadania identity, ale Trust trilerom vo svojej podstate vôbec nie je. Je skôr vydarenou psychologickou drámou založenou na skvelých výkonoch hlavných predstaviteľov. Týmto klišé výrokom komentár končím a dodávam, že ak vám takáto charakteristika pri takejto zápletke nestačí a potrebujete sledovať pátranie po páchateľovi a záverečnú prestrelku, tak je to proste iba škoda. ()

peiton odpad!

,,Všetky rozumné webové stránky odporúčajú,aby sa človek s potencionálne nebezpečnou neznámou osobou stretol na mieste plnom ľudí a aby o tom upovedomil rodinného príslušníka alebo priateľa".Také spracovanie si už aj tak dosť klišovitý námet nezasluhuje no aj napriek tomu,zjavne tomu celému chýbal dynamický prechod celým dejom,ak tam vlastne nejaký bol.Bolo nám ,,konzumentom naservírované" jedno veľké suchopárne dielo bez možnosti posunu vpred a o celkovej gradácii deja ani nehovoriac.Ved prečo sa oplatí počkať (ak už odpadávate samou nudou,a ste úprimne zvedaví ako to celé dopadne) ak už nie pre šokujúci alebo aspoň tak trocha uspokojivý záver??!Nič s horeuvedených požiadaviek tu bohužiaľ nehrozia.Dovolím si prirovnanie nedeľného obeda bez dezertu.Celé my to prišlo ako nevydarené série rodinných filmov s 90-tych rokov. Už nikdy viac a strata času!!! ()

• Když si Will (Clive Owen) píše s neznámým mužem na interentu, jde o autentickou konverzaci mezi uživateli "fleet_captain_jaime_wolfe" a "sadlilgrrl" převzatou z webu www.perverted-justice.com. (Mr. Filuta)