Jack a Jill

• Česko Moje bláznivé dvojče (více)

Jack žije takřka dokonalým životem s výjimkou jediné přetrvávající chybičky – sestry Jill, jeho dvojčete. Každý rok musí na Den díkůvzdání přetrpět mučivou návštěvu své sestry, která mu během pár okamžiků dokáže převrátit život vzhůru nohama. Když se ale z víkendové návštěvy zvolna stává návštěva měsíční, dvojčata spolu bojují a hádají se tak, jak to dokáží jen dvojčata. Jakmile začne být jasné, že Jill nemá v plánu odjet, uvede Jack do pohybu hned několik plánů v naději, že mu pomohou Jill přemístit tam, kde je mu její přítomnost nejmilejší – na opačnou stranu vlasti. (oficiální text distributora)

Diskuze

(hodnocení, recenze)

jo ale já myslel aby to nedopadlo jak ty komedie od Eddieho Murphyho (píše se to tak?), které byly trapné... ale trailer docela pobavil, tak snad ne!

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

deadman93: Práve tento film na mňa pôsobí takým úchylnejším dojmom, síce nie až ako Zohan, ale aj tak. Od rozprávky na dobrú noc to podľa mňa bude mať typom humoru veľmi daleko.

(hodnocení, recenze)

no jo, ale jen aby se to nesnažilo být až moc pro děti! jako... pohádky na dobrou noc nebo tak nějak - nebylo to špatné, ale zohan to nebyl :)

moviesfan

moviesfan (hodnocení, recenze)

dj_kure: Přesně tak. Komu se líbí "Sandlerovky", tak ví zhruba co očekávat :)

HMTD

HMTD (hodnocení, recenze)

Vypadá to dobře, jediný film kde mě Sandler zklamal byli Komici a tady u toho se zklamání nebojím.

dj_kure

dj_kure (hodnocení, recenze)

Tak na to se těšim. Moviesfan to řekl v podstatě za mě. Jen dodám ,že Sandler mě zatím nezklamal takže se nechám překvapit :)

moviesfan

moviesfan (hodnocení, recenze)

Nemám rád, když jeden herec hraje dvě role v jednom filmu. Ale mám rád "Sandlerovky" a tohle by mohla být aspoň nenáročná ujetá zábava, takže proč ne. Trailer mě občas pobavil.

struudla

struudla (hodnocení, recenze)

ten trailer ma trochu vydesil... vyzera to desne.. skoda, ze al pacino nehra v britskych komediach.. tie su gazilionkrat lepsie.. nejak tym americkym neviem prist na chut..

Zeck

Zeck (hodnocení, recenze)

Řekl někdo Sandlerovi, že Murphyho převleky za žensky, starý báby a dědky alespoň vypadaly reálné?

DaUr

DaUr (hodnocení, recenze)

V poslední době v mých očích Sandler hodně stoupl (viděl jsem Zkus mě rozesmát, což je na jeho poměry silně nadprůměrné, a Volání o pomoc, kde je naprosto skvělý), ale bojím se, že po tomhle zase klesne. Doufám, že si tu jen vyfiltruje nějaký skrytý fetišismus ohledně oblékání dívčích šatů, a pak zase někde předvede nějaký lepší výkon.
... Jo a Al Pacino mi tady nevadí, mám rád, když si herec jeho kvalit dokáže sám ze sebe udělat srandu.

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

Zaujímavé, na taký, na prvý pohľad tuctový príbeh to podľa traileru vyzerá dosť slušne. Dobre, že sa už Sandler odrazil od dna. Horšie ako Komici to aj tak byť nemôže. Som zvedavý.

hatapa

hatapa (hodnocení, recenze)

komedialni dno...a cekam ze to bude "komedie" tak za 50 60 milionu...

Tuomas88

Tuomas88 (hodnocení, recenze)

no alespoń pacino hraje sám sebe, ale sandlerova dvojrole a katie holmes prostě zaručuje, že to bude řádná sračka

HUMOOOO

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

tak na toto sa teším,trailer je neskutočne zábavný ako prakticky všetky Sandlerovky

casyy

casyy (hodnocení, recenze)

Do p.dele, co v tomhle dela Al Pacino?! Ja chapu, ze clovek musi platit slozenky, najem a tak, ale tohle je moc.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Marian21

Marian21 (hodnocení, recenze)

podľa traileru to vyzerá na riadnu blbosť a to mám sandlerovky rád...

zahubicku

zahubicku (hodnocení, recenze)

Al Pacino ?!! To si dělá pr*el, že se sníží na uroveň Sandlera.........

campix

campix (hodnocení, recenze)

Tohle se mi snad jenom zdá. Sandler uz je davno zabitej, ale aby se takhle snizoval i Al Pacino, tak to je trochu moc. Jdu zvracet !!!!!

carAnthony

carAnthony (hodnocení, recenze)

Inak Dennis Dugan je hrozný režisér a takisto je jediný ktorého neuznávam z Happy Madison Productions.....teda ešte aj Roba Schneidera nemusím.
Všetky Duganove filmy sú dobré ale nič viac, byť to režíroval niekto iný mohol ot byť neuveritelný nárez...napr. Peter Segal je lepsí s Happy Madison a on by tie filmy spravil ešte vtipnejšie...
Ale na tento film sa v každom prípade teším...

Georgex

Georgex (hodnocení, recenze)

to bude hrat dve postavy? to ne, to neznaci nic dobreho, staci se podivat na Murphyho a jeho tlustorpdí sracky :(

Janko666

Janko666 (hodnocení, recenze)

omg.. to Sandler klesl tak hluboko, že musí hrát dvě postavy najednou a hlavně jednu ženskou?!?!?

struudla

struudla (hodnocení, recenze)

Skôr sa bojím, že to bude totálna blbosť a Al Pacino tam bude hrať asi tak 30 sekúnd ako Gott v Dědictví...

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Adam Sandler, Al Pacino a Shaquille O'Neal v jednom filme? No ty vole, tak toto by ma ozaj ani vo  sne nenapadlo :)))