Milton se za svůj hříšný život zločince dostal do pekla a zdálo se, že jeho temnou duši už nic nespasí. Pak se ale na Zemi zmocní šílená sekta jeho dcery, zabije ji a její dítě hodlá obětovat Satanovi. Milton chce stůj co stůj své vnouče zachránit a vydává se z pekla zpátky. Do cesty se mu připlete sexy číšnice, která bojuje proti bezpráví, ale přitom sama snáší bití od nevěrného muže. Spolu se vydají na cestu za záchranou malého dítěte, jenže v patách Miltona se brzy objeví pekelný vyslanec, který ho chce dostat zpátky do pekla. Úplněk, při němž má být malé dítě obětováno, se nezadržitelně blíží a bývalý hříšník s pronásledovateli za zády pomalu ztrácí naději na jeho záchranu. Když Milton najde sektáře, dojde k rozhodující vražedné přestřelce... (TV Nova)

Spike23

Na to, že to je zde pod označením ''thriller'', spíš mi to s Cagem připadalo jako nějaká komedie. Dříve jsem s ním problém neměl, ale po té dlouhé sérii filmů, do kterých se absolutně nehodil, začínaj mi ty jeho role připadat opravdu nehorázně komické. Naštěstí situaci zachraňuje Amber Heard a perfektní a originální role účetního, která je neméně kvalitně obsazená. Na jedno zhlédnutí to navíc neni vůbec špatný film, krve a mrtvol je uspokojivě, nějaké létající končetiny se tu taky najdou, soundtrack nemá chybu, stejně tak jako všechny zde vyskytující se muscle káry. I když zdaleka nejde o nic převratného, konečně jsem měl po dlouhé době zas možnost zkouknout čistý old school akčňák bez jakýchkoliv zbytečností, kterých je v dnešních akčních filmech více než je schopné přetrpět. ()

Herráček

Na to, ja Nicolase Cage nemám rád tady docela ušel... Jistě, kdo od těchto filmů čeká víc, než béčkovou zábavu, může se cítit trošku zklamán a podveden, ale co můžete chtít po filmu, kde je sex stejně důležitá složka jako například dobrej střih? První film, kde jsem si nějak výrazněji všiml Williama Fichtnera coby účetního s jedním jediným výrazem. Ale jemu ten jeden jedinej výraz máte ještě spíš zadobře... Takže... Seberte sedmnáctiletý kámoše, kupte basu piv a hurá na to největší LCD v okolí... ()

Seti

První půle byla až nečekaně v pohodě a nebýt skutečně sračkoidního konce, tak to Nicolas Cage dostřílel a dořídil k solidnímu béčkovému průměru. Námět byl fajn, ovšem ty degenerované dialogy se pánům scénáristům v závěru nějak zoufale přemnožily (finální vyvrcholení mi přišlo jak variace na čokoládovníčka). Navíc Nick je drsnej asi jako igelitová taška z Lidlu a nic na tom nezmění ani slušivý terminátorský oko, černá džíska a hipísácký blonďatý kadeře (dost marně přemejšlim, v čem byl pro mě v poslední době uvěřitelnej). Nejhlavnějším důvodem, proč Drive Angry vůbec věnovat pozornost, je tak bez debat William Fichtner alias Účetní, který si svou roli vysloveně užívá a celý film si krade pro sebe. Každý jeho výstup je skvělý a okamžitě bych mu dal nějakou hlavní roli, protože těch přicmrndávačů už bylo dost. ()

Mistickzz

Mal som chuť na stupídne americké béčko, len tak pozerať a nerozmýšľať. A kupodivu nebolo to až také hrozné ako som čakal. Pár krát som sa dokonca aj zasmial, škoda, že len pár. Tá kamera a snímanie akčných scien, to až niekedy zabolelo a niektoré dialogy akoby napísal scenárista pod vplyvom durmanu. Na Cage som si už zvykol, že zobere hocičo, Heard bola neskutočne sexi a Fichtner zas fakt pekelný. 50% ()

MARTIN*I

Nicolas Cage v roli bezcitnýho mrtvýho zabijáka z pekla v béčkovym akčňáku? Už to samotný představuje obrovskej komickej prvek, na kterej se člověk musí podívat :) a musim říct, že je to teda masakrální! Když sem viděl prvních pár minut velice sem se obával, že to brzo vypnu, ale jsem moc rád, že jsem tak nučinil, je to parádní odreagovačka a vidět Cage v týhle roli je prostě zajímavý. Navíc některý scény jsou opravdu výborný (Cage rozdávající si to oblečenej s barmankou a zároveň kosící asi 10 chlápků co se ho snaží zabít, Pan Účetní s trikem hození mince, místo níž mu vyjede "agent FBI" je tak dobrej, že ho prostě museli použít ve filmu aspoň 2x.. a tady se Superperem nesouhlasim - závěr, kde pije Cage pivo z lebky je výbornej, ve stylu trapnýho humoru..). Těch spirituálních keců a vysvětlováního, který se snaží filmu dát trochu hloubku tam mohlo bejt o něco míň, stejně jako jsou některé scény navíc - třeba smrťák držící Amber jako rukojmí je uplně zbytečná.. Ale ve výsledku skvělá béčková odreagovačka, která splnila svůj účel a pobvaila! Navíc Amber Heard v roli divoký kočky co se nesere, to prostě nejde nepochválit :) ()

Pollock

Mě to bavilo, akční žánrovka, která mi lehce připomněla např. Mechette nebo Red. Nicolasu Cageovi se povedla asi nejlepší parodie na TERMINÁTORA, co jsem zatím viděl, ostatně parodií a narážek na jiné akční snímky se ve filmu objeví více. Zkrátka nenáročná akční oddechovka, která mě tedy rozhodně nezklamala. Velmi mě překvapil a pobavil William Fichtner, opravdu výborná role. Asi bych zůstal mezi 3-4, ale když jsem viděl takto nízké hodnocení... ()

Jiriczzcek

Všechno špatně. Nejhorší film s Nicolasem co jsem viděl. Hrozné herecké výkony, mizerné efekty, špatný scénař. Ve výsledku film, který s klidným svědomím vidět nemusíte. ()

kenkaku

Trapné, velmi trapné je začít informací tím, že jediné co stojí za to je výkon Williama Fichtnera. Ten je doslova dokonalý. Ten zbytek co se odehrává na plátně nestojí ani za komentář vzhledu Amber Heard. ()

BluT

Několikrát mi film připomenul Tarantinovu šílenost Grindhouse: Auto zabiják, ale kvalitativně se to zas tolik nepovedlo. Příběh se mi moc nelíbil, scény pořádně negradovaly, sem tam se vyskytly efekty jak z 80 let minulého století a Cage rozhodně není herec, kterej by nekvalitní film zachránil. Spíš se veze na vlně průměrnosti a svým výkonem nijak nevybočuje z řady. Za to z Williama Fichtnera jsem byl úplně nadšenej. Pomalu ale jistě se stává jedním z mých nejoblíbenějších herců! Ten jedinej asi film zachraňuje, aby z něj nebylo úplný a typický Béčko. 40% ()

misstake

Takhle jsem se nezasmál od dob Mačety jedničky. A paradoxně mě k Drive Angry přivedla Mačeta dvojka, kontrétně Amber Heard, řekl jsem si, že si rozšířím své duchovní obzory shlédnutím dalšího jejího charakterního herectví a objevím toto. Dle plakátu jsem čekal variaci na Zběsile a Rychle, ale ona to byla opravdu variace spíš na tu Mačetu plná béčkových hlášek a výkonů, docela nehezkých silikonů, ale aspoň zřetelně odhalených a minimálně jedné nezapomenutelné scény, kdy Nicolas Cage při souložení jedněch silikonů skolí několik padouchů, aniž by zanechal souložení. Přemýšlel jsem, že za Amber to zaokrouhlím na 4, ale Amber zklamala, že se vůbec neodhalila, takže se vracíme zpátky na 3 a 1/2. Oprava: Po druhém shlédnutí čisté čtyři, takový film se jen tak nevidí! ()

Loki_Six

"Satan is simply the warden of a very large prison. Quiet man actually, thoughtful and he's well read. And I happen to know the idea of sacrificing children in his honour annoys him greatly." ()

iXtr3m3

Slušný R-kový komix, určite lepší ako Ghost Rider, minimálne viac uletený a viac drsný. Nicolas Cage psycháčov hrať vie a William Fichtner opäť potešil, ako v každej úlohe, ktorej sa zhostí. ()

KoRner

Dobre, asi som zaslepený skvelo vyzerajúcim 3D, hardrockovým soundtrackom, nasraným Cageom, vtipným Fichtnerom, super sexi Amber Heard a ultra-uber-fuckin sexi Dodge Chargerom a nevšimnem si debilné hlášky, ktoré sype hlavný hrdina (schválne koľko krát vysloví "my daughter"? Raz to popočítam), slabo vyzerajúce triky a béčkový dej. Ingrediencie, ktoré mi stačia na to aby to bol jeden z najočakávanejších filmov na DVD, kde dúfam nájde si svoj fanklub. ()

Fary

Někde mezi ** a ***. Čekal jsem od toho srágoru, ale docela mě to potěšilo a rozesmálo. Cage není ničím výjimečný, ale Fichner přímo exceluje. Obzvláště scéna s náklaďákem plným vodíku je perfektně absurdní. :-D :) ()

Rssa

Veskrze průměrné béčko, které ale nad podobně pojatým Drive vyhrává v zábavnosti. Cage je pro smích, ale vedlejší postavy jsou takové karikatury, až docela baví. Flmařsky žádné převratné řemeslo, zápletka a vyústění lze uhodnout asi po 3 minutách. 60 % ()

noby

:D Cage se na stáří uvelebil v béčkových drsňácích, a koneckonců proč ne, nehnout brvou mu jde skvěle. Ještě by se mohl naučit být méně patetický a nebudu mít námitek. U Fichtnera už námitky nemám, roli si hezky užil, a Amber Heard není jako kulisa úplně netalentovaná. Jediná škoda je, že první kus filmu sliboval sice neobjevný a o originalitu se nesnažící snímek, ale pořád vyšší třídy než to, čím se nakonec stal a na co jsem zůstal zírat s otevřenými ústy. Taky si mohli vybrat! ()

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

18.01.2013

Zrzka s mečem neřekla poslední slovo