Režie:
Andrej BenkendorfScénář:
Vladimir VardunasKamera:
Viktor GončarHudba:
Igor KorněljukHrají:
Armen Džigarchanjan, Igor Lifanov, Jekatěrina Vasiljeva, Konstantin Šelestun, Alexandr Lykov, Vlad Furman, Jurij Orlov, Artur Vacha, Alexandr Zavjalov, Ivan Krasko, Alexej Děvotčenko (více)Hrají
Jevgenij Merkurjev
Nejlepší seriály:
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Roman Žilkin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Lev Borisov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
12 stuljev (1977) (seriál)
Trestný prapor (2004) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Sergej Bechtěrev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Konfrontace (1985) (seriál)
Vsevolod Curilo
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Boris Birman
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Idiot (2003) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandra Samochina
Sovětský svaz
Vladimir Baranov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Alexandr Ivanov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Jevgenij Filatov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jevgenij Ivanov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Zachar Ronžin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Otěl Eleon (2016) (seriál)
Taťjana Titova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Jakov Petrov
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Oleg Levakov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Taťjana Tkač
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Místo akce neměnit! (1979) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Romancov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Jevgenij Sirotin
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Sergej Ruskin
Polsko
Nejlepší seriály:
Idiot (2003) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Vladimir Mironov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)