darthvader77

Skvělé sci-fi pohrávající si s myšlenku mozkového cestování v čase, pěkně rozehrané, skvěle zahrané a závěr překvapující dávám plný počet. ()

pneumotorax

Cestování v čase prostě pochopit nejde a když někdo říká že ano tak kecá.Některé filmy to umí zamaskovat a některé bohužel ne, ač mám Džejka hodně rád,pouze 3* ()

TommyDiamond

Asi nejvíc by mě na tom všem sralo, že někde ležím bez nohou, ruky, s vyhřeznutýma střevama a můj obnaženej, funkční mozek trápí pomocí binárních kouzel v osmi minutovejch intervalech nějakej vyžranej černej pičus o holi, kterej si na mým neštěstí a svý genialitě chce udělat akorát kariéru.... Kdejakej hnídař a filmovej všeználek by zde mohl říct, že podobnejch snímků, kde se vytváří dějová smyčka je už dost a není to nic novýho. Jenže, když se umí poskládat sled událostí, tak aby tomu nechybělo napětí, akce a trocha toho příběhu, pak to může diváka bavit pořád dokola i bez ty posraný logiky.... Mě pouze trochu zklamal ten pozitivní závěr, jinak je zdrojový kód naprostá pecka....více takovýchto kódů.... ()

alldo.raine

A pak že nejde natočit něco, co tu ještě nebylo. Na to, že by z toho mohl dát desetimunitový film je to poutavé, má to spád, vizuální efekty skvělé. Jake si svoje odvede také, ale na to už jsem zvyklý. A konec? Přiznejme si, čekal to asi každý, ale co:) ()

TSZ

Sci-fi, které ještě snesu, až na ten nesmyslně přeslazený závěr. Z počátečního zmatení jsem se vcelku brzy dostal a i díky rozumné délce jsem se nenudil ani na chvilku. Podruhé to ale určitě vidět nepotřebuji a nemohu se zbavit pocitu, že z tak slibného námětu šlo vykřesat mnohem víc. ()

Franta

Film podle mě postrádá nějakou hlubší zápletu, protože se vlastně jedná o tutéž scénu opakovanou pořád dokola, pouze s malými změnami. Efekty a herecké výkony jen mírně vystupují nad průměr a děj se svými několika chybami filmu také příliš nepomáhá. Finále mohlo film zachránit, ale je přeplácaný a trochu přitažený za vlasy. Zdrojový kód je typický zabiják času, který vám do života nic nepřidá, ale ani neurazí. ()

Misulka93

Bez pochyby zajímavý film, jen bych ho asi potřebovala vidět ještě alespoň jednou, abych plně pochopila konec.. Nesvádím tento nedostatek na film, třeba jsem se jen nepozorně dívala, špatně nad tím přemýšlela :) ... mám tento typ filmů ráda, protože nutí člověka zapínat mozek a jen tupě nezírat na "bednu". 4 hvězdičky zcela jistě :) ()

Shitonit

Osm minut, pořád dokola dokola dokola, snad se to může zdát jako film o hovně, ale dokázalo mě to zhypnotizovat a bezva uspokojit. Dost dobrej film s docela nenápadně zamotaným super dějem. ()

ardno5

Krátké, svižné, poutavé a napínavé.. Gyllenhaal je opravdu pan herec, kterého řadím do svých top herců. Takový předchůdce Na hraně zítřka. Jen možná mohl mít větší finále a malinko rozsáhlejší pointu. Těším se, až se podívám podruhé a dávám 84%. ()

Scraffy

Malý veľký film, ktorý má štýlový vizuál, scenár má hravý, premyslený, emocionálny a duchaplný. Dobre zahrané postavy a zvlášť Jake Gyllenhaal, ktorý je v hlavnej úlohe parádny. Mohlo to byť na plný počet, avšak oni tam pridali taký strašne zlý koniec, že za to strhávam jednu hviezdičku. Inak ale dosť dobrý film, ktorý má veľmi dobrý dej. ()

Najt

Příběhová fantazie .. i když jsme čekal trochu víc opakování a v nichž strávených více minut asi jako v Edge of Tomorrow, ale na druhou stranu je dobře, že to nejdůležitější se odehrává mimo zdrojový kód. Povedený filmek. ()

papadoce

Výborná nízko rozpočtová sci-fi záležitosť s (nie) úplne originálnym nápadom a dobrým obsadením. Určite ťaží aj zo svojej krátkej minutáže, ale má to po celú dobu spád a napätie. Divák podľa mňa nevie ako to skončí, nepríde nato ani na základe vývoja príbehu a teda záver ho rozhodne prekvapí, niektorých poteší. Tu asi nie je veľmi čo viacej komentovať. Ak máte radi týchto 3-4 hercov a radi čakáte na rozuzľujúce závery, potom neváhajte a šup späť do vláčiku. 8:00, 7:59, 7:58, 7:57, ….. Apropo, vyskočenie z vlaku bolo natočené bolestivo krutoprísne. ()

Domineus

Veľmi zaujímavý film, ktorému nechýbalo takmer nič. Zo začiatku som bol síce pochopiteľne zmätený, no s každou pribúdajúcou minútou som to žral viac a viac. Myslím si, že to bol dokonalý mix napätia so sci-fi, ale minimálne k záveru by som predsa len pripomienku mal. Od reálnosti sa to už podľa mňa odklonilo až príliš, no na hodnotení by som kvôli tomu aj tak výraznejšie neubral. 90% ()

Nakhla

Jo, přesně tohle je styl filmů, které mám tak ráda a kterých je tak zatraceně málo. Málokdo si na něco takového troufne, a když už, tak to pořád neznamená úspěch. Ale Duncan Jones se s tím popral moooc dobře. Jake Gyllenhaal je v každém svém filmu o kousek lepší a lepší, a role kapitána Stevense mu je šitá na míru. Žádná ze scén, no možná až na závěr, neztrácí tempo a díky tomu je Source Code fantastická podívaná.... P.S. Kdyby Michelle Monaghan ještě jednou navíc řekla "Dala jsem na tvoji radu." asi bych taky nejraději utekla na druhý konec vlaku hledat bombu :o) ()

Sir Ludvig

Mnohé recenzie i hodnotenie na CSFD sú prehnané ... tento film nie je žiadny zázrak, skôr taká spotrebná, veľkým štúdiom vyrobná jednohubka, ktorá sa má zapáčiť každému od fanúšika sci-fi po vašu romanticky založenú partnerku, resp. potom na žiadnej úrovni neuspokojí úplne. Chodiť do kina je zbytočné ... keby som toto vedel vopred, počkal by som si na domáci formát. ()

Sparky

Film má na 5* akorát je celej založenej na naprostým nesmyslu.... nedomyšlený. Protagonista je poslán do své vzpomínky ale film se chová, jako by byl poslán na minulosti. Navíc se protagonista dostává na místa, na kterých předtím nebyl, tedy nemohou být uložena v jeho paměti. ()

Mute už je za rohem

Mute už je za rohem