Reklama

Reklama

Zákon a pořádek: Los Angeles

(seriál)
  • Česko Zákon a pořádek: L. A. (více)
Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller
USA, (2010–2011), 15 h 37 min (Minutáž: 40–43 min)

Hrají:

Corey Stoll, Rachel Ticotin, Skeet Ulrich, Alfred Molina, Alana De La Garza, Terrence Howard, Regina Hall, Tamlyn Tomita, Megan Boone, Peter Coyote, Jodi Long (více)
(další profese)

Epizody(22)

Obsahy(1)

V Hollywoodu se vyskytne několik případů loupeží v domech slavných a bohatých. Lupiči přesně vědí, kdy nebude nikdo doma. Detektivové zjistí, že slavná herečka doprovázela oběti na party právě v inkriminovaný večer…  V Hollywoodu dochází k opakovaným loupežím, které vyšetřují detektivové Rex Winters a Tomas Jaruszalski. V posledním případě lupiče zastihla Miranda Clarková a ti ji pobodali. Clarková přijela na návštěvu ke Colinovi Blakeymu, který se právě začal uplatňovat ve filmu. Lupiči z jeho domu sebrali 3000 dolarů a osmery rollexky. Colin vypoví, že byl v klubu Nicka Manty. Detektivové Rex Winters a Tomas Jaruszalski pátrají v klubu, protože lupiči se zaměřují na slavné a bohaté, a vědí, kdy nejsou doma... Brzy nato se tříčlenná parta lupičů vloupá do domu Sennetových a Chelseina matka Trudy jednoho lupiče zastřelí. Bývalý přítel Chelsey, seriálový herec K. K. Curren ho identifikuje jako Sama Loomise, který se snažil v Hollywoodu prorazit... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (2)

borohub odpad!

všechny recenze uživatele

Co to kurva je? Útvar pro zvláštní oběti patří mezi mé oblíbené seriály, jsem dosti znechucen že takováhle sračka má stejný název jako výborný útvar. No co se dá dělat, je to opět jasný případ pseudo seriálu, který dají za značku nějakého lepšího a úspěšnějšího seriálu, aby se to vůbec dostalo na televizní obrazovky - tfuj ()

anderson 

všechny recenze uživatele

ČESKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: PRIMA Family = 3.11.2011, réžia českého znenia (PRIMA 2011) = DANIEL DÍTĚ - Znie to možno neuveriteľne, ale aj tento - v poradí už šiesty - spin off dnes už klasickej série Dicka Wolfa je vynikajúci. Jeho ťažiskom sú najmä perfektne napísané scenáre jednotlivých epizód, ktoré neustále prinášajú pútavé kriminálne prípady bez viditeľných klišé. Miestom činu, ako už naznačuje titul série, je druhé najväčšie "semenište zločinu" v USA, poeticky zvané Mesto anjelov. Navyše príbehy nie sú iba prvoplánovou detektívkou a školometskou moralitkou, ale naozaj nastoľujú závažné etické otázky a apelujú aj na svedomie, ktorým snáď drvivá väčšina divákov disponuje. Napriek tomu, že v centre príbehu nestojí charizmatický a kultový vyšetrovateľ ala detektív Robert Goren, vyzdvihol by som výkon Terrencea Howarda, ktorý tu doslova a do písmena exceluje ako charizmatický štátny zástupca. (24.2.2012) ()

Reklama

Galerie (95)

Reklama

Reklama