Misfits: Zmetci

Velká Británie, (2009–2013), 29 h 12 min (Minutáž: 43–51 min)

Tvůrci:

Howard Overman

Hudba:

Vincent Pope

Diskuze

mojedatabaze

mojedatabaze (hodnocení, recenze)

a je konec, skoncily vsechny serialy homeland, walking dead, dexter, misfits... co ted?! nejake tipy prosim :D

Yoda sama

Yoda sama (hodnocení, recenze)

G..: Z Alexa sa mohol stať schopný bad guy posadnutý penisom ale očividne to tak nebude.
hulo921: Síce povedali že "brand new season in new year", ale neviem či mysleli akurát január, teda si myslím že určite nie

hulo921

hulo921 (hodnocení, recenze)

inac, na konci poslednej casti nehovorila teta ze v januari pokracuju? pustite si to

Yoda sama

Yoda sama (hodnocení, recenze)

Celkovo je to stále strašne zábavné a skvelo natočené, ale vždy sa mi to zdá strašne rýchle a hneď ako sa dostavia nejaké emócie, rýchlo to vyprchá. Posledná epizóda super, zase si pre nás nachystali tú hlúpu situáciu "akú bude mať Alex schopnosť" ako aj v druhej sérií a celý rok budeme razmýšlať  a aj tak to bude nejaká blbosť ako Nathan kúzelník alebo Kelly "focking roket saientist" (aby neprišlo k omylu, viem ako sa to píše).

Vesman

Vesman (hodnocení, recenze)

G..: mám naprosto stejný názor...

jen mě teda fascinuje, jak je Abbey jak kus ledu... frigidka jedna

(hodnocení, recenze)

Tak co říkáte na finále? Já jsem asi čekala trošku víc, i když to opět bylo super. SPOILER Bylo mi hrozně líto Rudyho a Nadine, chudák se konečně zamiluje a ona mu umře :( ... Na druhou stranu jsem si tak trošku sobecky přála, aby Alex "from the bar" nepřežil, fakt ho nesnáším. No a ten probation worker je nejdokonalejší postava z celýho seriálu a jsem neuvěřitelně ráda, že ho nezabili. :D Mimochodem, jeho Power of Love mi ještě pořád hraje v hlavě.

Padavan

Padavan (hodnocení, recenze)

hellstruck: presne...hele, slecno...mas vzkaz....cumim, ze tady s nekym diskutuju ze stejnyho mesta :))

hellstruck

hellstruck (hodnocení, recenze)

Padavan: Tak ve Skotsku jsem nebyla, ale Liverpool miluju, to je něco jinýho než v ČR :)

Ale to jsme trochu off topic :))

Padavan

Padavan (hodnocení, recenze)

hellstruck: i primo, tady ..ale oproti Skotsku, kde jsem byl nejaky ten rok...tak to tady nepocituju ...

hellstruck

hellstruck (hodnocení, recenze)

Padavan: No, já tu bydlím, takže mně to psát nemusíš. Ale co se Londýna týče, tak nejvíc je tam určitě Poláků.

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V