Misfits: Zmetci

Velká Británie, (2009–2013), 29 h 12 min (Minutáž: 43–51 min)

Tvůrci:

Howard Overman

Hudba:

Vincent Pope

Diskuze

KateDee

KateDee (hodnocení, recenze)

Víte někdo něco bližšího o tom filmu, co by měl být včetně původních postav? Jako jestli je to fakt nebo ta tvrzení od Overmana vyšuměla naprázdno?

na příspěvěk reagoval Yoda sama

Dan9K

joo, bojuje za práva hrdých Britů, těch historií ověřených mistrů čaje a sraní ostatním na hlavu, do plynu s cizincema :)

Dan9K

Dan9K (hodnocení, recenze)

Teda když jsem se dozvěděl, za co je Lauren Socha vězněná, je mi herečka daleko sympatičtější, než kdy byla její postava. Plně s ní souhlasím a je zvěrstvo, že za takovou píčovinu může někdo dostat čtyři měsíce vězení a ještě, že prej za rasismus...

na příspěvěk reagoval erased

Uživatel Dan9K smazal svůj příspěvek.

Yoda sama

Yoda sama (hodnocení, recenze)

$tALk3R

Poráža ma z týchto ľudí čo vidia v Misfits len Nathana a nič viac (a netvrď. že to tak nieje). Nathan je preč a už sa nikdy nevráti. Herec odišiel hrať veľké role a skončil v zabudnutí.

na příspěvěk reagoval LokiZombie

$tALk3R

$tALk3R (hodnocení, recenze)

Prosim vas nevite nekto či sa  v 5 serii objavi niekto zo starej party resp Nathan? serial išiel upe do hajzlu odkedy tam nehra .. skončil som niekde v 2,3 serii :)

na příspěvěk reagoval Yoda sama

Firebug

Firebug (hodnocení, recenze)

No tedy... psát něco o scénáristické demenci a mít mezi nej seriály Prison Break... Na to musí mít člověk fakt koule! :-)

Yoda sama

yay, "a-cos-dokázal-ty?" argumenty! Gratuluju, v jedné větě se ti podařilo shodit sám sebe i svůj a můj oblíbenej seriál

Uživatel Dines smazal svůj příspěvek.

sankacoffee

sankacoffee (hodnocení, recenze)

erased

tak to vůůůůůůůůůbec, ne, absolutně ne!!! Drkdo je humorný jak kláda a vážné momenty jsou klišoidní jak jakákoliv mainstreamová kinematografie

Mumulent

Doctor Who...nejsem si jistej jestli vždycky podobnej humor ale absurdní je dost a stejně jako v Misfits se střídá s vážnýma momentama

na příspěvěk reagoval sankacoffee

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V