Misfits: Zmetci

Velká Británie, (2009–2013), 29 h 12 min (Minutáž: 43–51 min)

Tvůrci:

Howard Overman

Hudba:

Vincent Pope

Diskuze

Deschain (hodnocení, recenze)

enk - fúha, netuším, ako to bude dlhé, ale snáď ako klasická epka, 40-45 minút...a je spravený hlavne ako rozlúčka s Nathanom aj keď pôvodne to malo byť hlavne o vzťahu Simona a Alishe, tak som to pochopila ja...
Klenotka - ja tipujem nejakú gamblerskú schopnosť, keď sa rozhodol zarábať v kasíne :)

Klenotka

Klenotka (hodnocení, recenze)

To by mě zajímalo, jaká to bude schopnost. Ta nezranitelnost co měl, byla podle mě výborná schopnost.

LokiZombie

LokiZombie (hodnocení, recenze)

No, Nathan na tý fotce vypadá tak blbě, že mi po tý webisodě asi chybět nebude. Záměr?:-D

enk

enk (hodnocení, recenze)

Deschain: Tak to casino vypada perfektne :-D Ten webovy dil bude jak dlouhy? To bude jak udelali 7 dil 2 serie jakoze special ?

enk

enk (hodnocení, recenze)

Doomed:
Season 3, Episode 1: Episode #3.1 Original Air Date—11 November 2011

DannyBoy80

DannyBoy80 (hodnocení, recenze)

Zdravím, co je pravdy na tom, že amici to chcou opět přetočit? Si už dělají prdel ne

Gumi.30

Gumi.30 (hodnocení, recenze)

Zatím jsem u cca. 4-5.dílů a je to paráda. Hodnocení mám zatím mezi 4-5* spíš k 5*

LokiZombie

LokiZombie (hodnocení, recenze)

Spoiler: schopnost si mohl koupit Rudy, který z nějakého důvodu chtěl být blízko party, vrátil se v čase, odstranil nathana, nastoupil na jeho místo... a jsme tam kde jsme být nechtěli... JÁ NECHCI RESTART!!!

Deschain (hodnocení, recenze)

nepísali niekde, že tie ich kombinézy sú nejaký trademark seriálu? už si to nepamätám, ale myslím, že na to budú mať odpoveď

tom.cube

tom.cube (hodnocení, recenze)

spoilery -- Možná nějakej flashback. Nebo se vrátili do minulosti; ostatně Curtisovu schopnost v posledním díle údajně koupil někdo neznámý (že by Rudy?). Každopádně ten neznámý bude hrát v příběhu nějakou roli, imho...

Klenotka

Klenotka (hodnocení, recenze)

To už jsou zase v tom oranžovém? Co provedli, že jsou zpátky? Možná provedou malý restart, bez Nathana.

Deschain (hodnocení, recenze)

minule postli na fb fotku scenára pre 3. sériu, hneď som si pomyslela: len aby vám ho neukradli ako Avengerom :)

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V