Misfits: Zmetci

Velká Británie, (2009–2013), 29 h 12 min (Minutáž: 43–51 min)

Tvůrci:

Howard Overman

Hudba:

Vincent Pope

picusis

Z počátku jsem tomu nevěřil, ale po prvním díle jsem musel vidět další a další... Hustej seroš, kterej si nedělá servítky. ()

vetsinezobri

Parádní seriál. Hrozně se mi líbí, jak všichni mluví, britská angličtina s tím nejbritštějším přízvukem. jaký si lze přát. Já mám vůbec rád tematiku superhrdinství, ale jakmile se do toho začnou montovat hrátky s cestováním v čase, jde to dolů. Hrozně mě štve, jak je to v tomhle směru nedotažený. Misfits má ale rozhodně víc trumfů. kterými tuhle skutečnost přebije. Líbí se mi, jak hlavní postavy nic neřeší a kašlou na všechny kolem (hlavně Nathan teda, to je megavocas) a Kelly je skvělá ranařka. Řadím to hodně vysoko. ()

TEKAS

Skvělý seriál, který mě ukořistil o zkouškovém a za týden jsem viděla obě první řady. Vyčnívá z řady seriálů, s ničím se nemaže. Postavy jsou skvělé, jedinečné, Nathan je absolutně perfektní, rozhodně tahoun seriálu. Ve třetí řadě mi zatím velice chybí. Rudy mi přijde jako smutná nekvalitní napodobenina prvotřídního, jedinečného a zářivého Nathana ()

SKreyn

Zatiaľ mám pozretú 1.sériu, viac ešte nie je v CZ dabingu. Baví ma to neskutočne, neviem sa dočkať ďalšej časti. Je to paráda, som namotaný! :) 2.sériu trošku prehnali, napr. tým tetovaním alebo gorila, čo sa stala človekom, no aj tak ma to baví a čakám na ďalšie časti, snáď sa to nezhorší, mám rád tento seriál, zatiaľ. Od tretej série som čakal menej ako som dostal, ako to už býva, tak väčšinou prvá séria je dokonalá, ďaľšia už slabšia a čím ďalej, tým to býva horšie a horšie, no tento seriál sa zatiaľ drží a aj po tretej sérii sa stále teším na pokračovanie. :) 1.séria - ***** 2.séria - **** 3.séria - **** ()

Dzonis

Misfits: Při sledování první řady jsem měl podobné pocity jako u Heroes - zajímavý, těžko předvídatelný děj, obrovské napětí v každém dílu. První řada je podobná jako Heroes s tím rozdílem že Heroes je spíše duchovní a Misfits je taková vtipná sprosťárna. Pak jsem ale zkouknul řadu druhou. Naprostá tragédie. Děj na sebe téměř nenavazuje, v každém dílu je jiný "blázen" který byl obdařen superschopnostmi a terorizuje město. Napětí téměř žádné, předvídatelnost úplná a vtipy jsou také mnohem slabší. Druhá řada Misfits už se s Heroes vůbec nemůže srovnávat, spíše je to jen taková hodně ubohá nabodobenina. ()

baltik

Určitě parádní seriál. Skvělá odpověď na globální Heroes, britové tomu dalu pěkně nafrak a tím u mě určitě zvítězili. Skvělej slovník postav a charaktery sami o sobě jsou prostě cyničtí, absolutně bez morálky a prostě takový jako mají "výrostci" být. Jsou tam drobnosti kvůli kterým aspon prozatím (1.série schlédnuta) nedávám 5*.. Doporučuji i odpůrcům sci-fi ()

Indy21

Poděs. No zvláštní dílo z Britské kinematografie. měl jsem obavy, že to bude jako Heroes v Americe, které na mě neudělalo žádný dojem. Ale styl tohoto humoru je mi bližší, než Americký. tak že spokojenost. :D S1 byla prostě dokonalá. Možná proto, že to bylo pro mě nové. Tak dávám 99%. S2 byla tak napůl. První polovina boží a ta druha trochu slabší. 75% S3 zatím nic moc uvidíme. ()

johhny007

Velmi dobrý a vtipný serial. Bohužel po vypadnutí Nathana , který dělal 79 % celého misfits celkem zklamání. Rudyho bych označil jako vložku co se tam hodí , ale přitom né tolik jako Nathan. Nathan nej durchy prostě bezva --- 100% ---------- Rudy někdy dobrý gag ------------ 30% :/ ()

Allka

Je to výborný, výborný a ještě jednou výborný! A ačkoliv od druhé série kvalita jednotlivých dílů trochu kolísá a některý seky tvůrcům jen těžko odpouštím (např. naprosto nelogický finále 2. řady), ten seriál má takový kouzlo, že prostě musím dát za pět. P.S.: Čtvrtá série je něco neskutečnýho! Hodně jsem se bála toho, jaký to bude s vyměněnou partou, ale ukázalo se, že tah s novýma postava byl více než dobrej. Je to fičák, a navíc je to hozený do většího humorna, což Misfiťákům svědčí. Hltam každej novej díl :) ()

Nešpi

Britský humor je prostě brilantí.Seriál se s ničím ani s nikým moc ne**re a vtáhne diváka přímo do děje. 4 jsem překousnul, ale 5 sérii už vážně nedám, proto hodnotím seriál jen když tam byli původní postavy dál už to nemá cenu sledovat ... ()

Indyi

Zajímavé a vtipné momenty se střídají s nudnými a nelogickými situacemi. Nesdílím všeobecné nadšení, byť seriál rozhodně za shlédnutí stojí. Váhám mezi 3*-4*, 3 jsou málo, ale 4* moc, takže spíš ty 3... ()

Brodyman

Další ze skvělých britských seriálů. Je snad trochu škoda takové výměny postav, kdy z původní nezbyl vlastně nikdo, díky čemuž jsem se původně nedostal přes čtvrtou sérii. Stačilo si však zvyknout na nové obsazení a byli to Misifits tak jako dřív. Těžko říct, koho ze všech postav mám nejraději, zda je to Rudy, Nathan, nebo snad "Barry". Všichni jsou členy jednoho týmu, který utvořil 5 sérií zábavy, napětí a krásého britského humoru. ()

Fafyna

5* za první sérii. Jelikož neznám Heroes, byla to pro mě naprosto originální podívaná, plná napětí a zvratů.. Všechny postavy, ač jsou to "Zmetci", "Nepřizpůsobiví", zkrátka agresoři, chuligáni a sígři, si získaly mé sympatie.. :-) Už se těším na shlédnutí druhé řady!!!! ()

mimozakon

Je tu jasná inšpirácia seriálom Heroes, ale táto je zábavnejšia, oveľa zábavnejšia. Dokonca ma to donútilo pozerať diely dlho do noci :] ()

PavelH

První dvě série byly skvělý... Bohužel s odcházejícíma charakterama klesá zároveň i úroveň celýho seriálu. Nové charaktery už nejsou tak zajímavé a zároveň děj silně pokulhává. Například episoda s nacistama byla podle mě úplně debilní... ()

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V