Las Vegas zaplaví nemrtví a parta žoldáků vsadí všechno na jednu kartu, když se odhodlá k největší loupeži v dějinách uprostřed karanténní zóny. (Netflix)

Diskuze

woodsman

Pumprliku, o tom se zde ale nebavime. O hudbe k tomu. Ja jak by jsi mel vedeti, se moc tesim, ale musim miti odstup. Jinak moc teseni, prinasi pak velke zklamani. Je to posl.sance na dustojne DC film.antre po letech.

woodsman (hodnocení, recenze)

PKD

pevne verim ze na SCJL budes velmy dlho spominat a v dobrom dokonca budes z neho odrovnany

na příspěvěk reagoval PKD

woodsman

Já taky i když třeba Tomb Raider nebyl úplný top. Ale nemůže býti každý den posvícení, že? Jsem zvědav, jak bude ost k SCJL dlouhé. Doufám, že nevydají 60min. ost ze 4h filmu. Ale nedivil bych se.

na příspěvěk reagoval woodsman

PKD (hodnocení, recenze)

Doufám, že si Feťák XL vyhraje a ost bude tak nadupané, jako u jeho Mad Maxe.;-)

na příspěvěk reagoval woodsman

PKD (hodnocení, recenze)

Ten Bautista bude ty Nemrtve ale tezce kositi. Takova vazba, co dala zabrati i dustojnikovi K.,je vsechny semele. Heh.

PanWolf55

Ale na konci v pr. genialniho Deniku a hodne dobreho Survival of the Dead, ho zase popadl. O tom zadna. Jedinou chujovinu od nej jsem nedavno videl ten Den Mrtvych. To bylo fakt na pytel, ale jinak vse ostatni vcetne jeho Usvitu je na urovni a nebo jeste vys. Tak to vidim zase ja.

Uživatel hovadak smazal svůj příspěvek.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

PKD

Mně spíše ty "Mrtvé". Ten koncept ruky vystrčené z hlíny a pozadí se zombíky je dost podobný :D Ale chápu i názor s Evil Dead :)

PanWolf55 (hodnocení, recenze)

PKD

Je jasný, že Romero je průkopník v zombie tématice, ale bohužel postupně ztrácel dech a nápady. Třeba Zackův Úsvit mrtvých byl inspirovaný Romerovým Úsvitem a byť v podstatě stejná látka k zpracování, tak kvalitně je Romerova verze o pár tříd níž. Takže heil to Romero, ale Snyder to vypiplal téměř k dokonalosti.

na příspěvěk reagoval PKD, PKD

PanWolf55

To bych tak nepřeháněl. Romero je Romero. Ale ten jeho Úsvit žaru hodně, to zase jo.;-) Mě ten poster tedy spíše těžce připomíná Evil Dead.;-)

na příspěvěk reagoval PanWolf55, Nevka

Netflix ruší plány na Snyderovu zombie ságu

Netflix ruší plány na Snyderovu zombie ságu

16.08.2024

Zack Snyder (Muž z oceli) se poslední dobou vehementně snaží dokázat, že stále patří mezi talentované režiséry, nikoliv mezi do sebe zahleděné autory, kteří neví, kdy přestat. Po kontroverzní a… (více)

Armáda mrtvých se oficiálně dočká dvojky

Armáda mrtvých se oficiálně dočká dvojky

23.07.2021

A je to oficiální. Netflix potvrdil, že nedávný akční zombie thriller Armáda mrtvých od režiséra Zacka Snydera dostane pokračování. Snímek měl již před premiérou potvrzené dva prequely, hraný Army of… (více)

Snyder chystá Sedm statečných ve vesmíru

Snyder chystá Sedm statečných ve vesmíru

06.07.2021

Tak se zdá, že si Zack Snyder (Muž z oceli, 300) přece jen splní další svůj sen. Tedy alespoň částečně. Známý režisér totiž předělal svůj starý koncept na Sedm statečných ve Star Wars univerzu, který… (více)

John Wick hlásí další posilu

John Wick hlásí další posilu

18.06.2021

Čtvrtý John Wick se začne točit už tohle léto na lokacích ve Francii, Německu a Japonsku. A právě z poslední zmíněné země teď dorazila čerstvá posila, obsazení totiž doplní také herec Hirojuki Sanada… (více)