Mórjó no hako
Režie:
Hiromiči MatanoScénář:
Sadajuki MuraiKamera:
Šin'iči IgarašiHudba:
Šúsei MuraiHrají:
Hidenobu Kiuči, Takaaki Seki, Mikako Takahaši, Haruka Tomacu, Aja Hisakawa, Hóko Kuwašima, Masahiko Tanaka, Júdži Ueda, Nobujuki Hijama, Džun'iči Suwabe, Hidenari Ugaki, Ken Narita, Masaki Aizawa (více)Hrají
Hidenobu Kiuči
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Hunter x Hunter (2011) (seriál)
Initial D Fifth Stage (2012) (seriál)
Takaaki Seki
Japonsko
Nejlepší seriály:
Gosick (2011) (seriál)
Ronja, dcera loupežníka (2014) (seriál)
Šinrjaku! Ika musume (2010) (seriál)
Mikako Takahaši
Japonsko
Nejlepší seriály:
Hunter x Hunter (2011) (seriál)
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Šokugeki no Sóma (2015) (seriál)
Haruka Tomacu
Japonsko
Nejlepší seriály:
Kimi wa hókago Insomnia (2023) (seriál)
Violet Evergarden (2018) (seriál)
Horimija: Piece (2023) (seriál)
Aja Hisakawa
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Šokugeki no Sóma (2015) (seriál)
Tengoku-Daimakyo (2023) (seriál)
Hóko Kuwašima
Japonsko
Nejlepší seriály:
Kusurija no hitorigoto (2023) (seriál)
Kimecu no jaiba (2019) (seriál)
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Masahiko Tanaka
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Initial D: Second Stage (1999) (seriál)
Šingeki no kjodžin (2013) (seriál)
Júdži Ueda
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Mušiši zoku šó (2014) (seriál)
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Nobujuki Hijama
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Initial D: Second Stage (1999) (seriál)
Initial D (1998) (seriál)
Džun'iči Suwabe
Japonsko
Nejlepší seriály:
Sósó no Frieren (2023) (seriál)
Kimecu no jaiba (2019) (seriál)
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Hidenari Ugaki
Japonsko
Nejlepší seriály:
Initial D: Second Stage (1999) (seriál)
Kaze ga cujoku fuiteiru (2018) (seriál)
Monster (2004) (seriál)
Ken Narita
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (seriál)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (seriál)
Masaki Aizawa
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Hunter x Hunter (2011) (seriál)
Death Note - Zápisník smrti (2006) (seriál)
Miki Nagasawa
Japonsko
Nejlepší seriály:
Hunter x Hunter (2011) (seriál)
Initial D Fourth Stage (2004) (seriál)
Kovboj Bebop: Lovec odměn (1998) (seriál)
Motoi Kojanagi
Japonsko
Nejlepší seriály:
Death Note - Zápisník smrti (2006) (seriál)
Gintama (2006) (seriál)
Šigurui (2007) (seriál)
Haruka Kimura
Japonsko
Nejlepší seriály:
Kanon (2006) (seriál)
Šigurui (2007) (seriál)
NHK ni jókoso! (2006) (seriál)
Kiri Jošizawa
Japonsko
Nejlepší seriály:
Šingeki no kjodžin (2013) (seriál)
Monster (2004) (seriál)
Slayers - Lina, postrach banditů (1995) (seriál)
Hiromu Kondó
Japonsko
Nejlepší seriály:
Death Note - Zápisník smrti (2006) (seriál)
Naruto: Šippúden (2007) (seriál)
Gintama (2006) (seriál)
Miho Mijagawa
Japonsko
Nejlepší seriály:
Kiseidžú: Sei no kakuricu (2014) (seriál)
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (2014) (seriál)
Monogatari Series: Second Season (2013) (seriál)
Jui Kano
Japonsko
Nejlepší seriály:
Usagi Drop (2011) (seriál)
One Piece (1999) (seriál)
Gintama (2006) (seriál)