Renie42

No teda, pocity mám smíšené z tohoto filmu. Jak se zdá partička lidí se snaží zachránit, ale vlastní síly jim na to nestačí. Moc tý akce nebylo. Nejdřív dostat se ven, pak se dostat dovnitř a tam postupně čekat na svůj konec. Zajímalo mě, co se stane s lidmi, kteří zmizí a vcucne je loď. A taky na konci filmu je to zřejmé. To jediný mě navnadilo, že se něco děje, jak to bude pokračovat. A pak konec. Mohlo by to dát i na dvojku, ale v tom si nejsem moc jistá. ()

DooM94

Bratři Strauserové otočili CRYSIS a řekli si .....nahodíme ty UFO co tam byly do našeho béčkového SCIFI :DD efekty byli fakt dost dobrý a na bratry Strauserovi to bylo i dobře natočené, potom co mi zkazili AVPR tak mi zase o něco stoupli v žebříčku oblíbenosti :D 55% ()

Adámo odpad!

Tuhle tragédii by snad nenatočili ani studenti FAMU v rámci cvičení prvního semestru... Je príma, že se autoři snažili o co nejlepší efekty (které nestály za nic, tam kde to bylo třeba), nicméně zapomněli, že když vyplýtvají celý rozpočet na 3D, nezbydou jim peníze na nic jiného. Rozhodně nejhorší film co jsem za poslední roky viděl a dokoukat ho, i s tak krátkou stopáží, vyžadovalo maximální sebezapření. P.S.: Údajím o zisku filmu se mi raději nechce věřit, takováto tvorba by se měla utápět v červených číslech... | 11/2012 ()

Romeroo

Vizuální a trikové porno? Možná. Obsahově, herecky a scénářem porno zcela určitě. Ondřej Hejma bude jistě po shlédnutí tohoto filmu hluboce pohoršen, Ondřeji modrá není dobrá, už je to tak! ()

carodejb

Nechápem, prečo sa všetci na tento film sťažujú. Pozerať sa to dalo a keby aj zvyšok filmu bol taký ako posledná tretina stane sa to kultovkou s množstvom nechcených pokračovaní. Škoda občasnej nelogickosti a slabej prvej polovici. Inak za 3* + * za to, že je to tak podhodnotené. Sci-fi ako remeň! ()

MartinTerran

Opět další sci-fi točené z pohledu skupinky lidí, kteří neví která bije a snaží se přežít. Nic světoborného to není, ale ufouni vypadají pěkně, efekty jsou taky fajn. Škoda jen, že se po čas celého filmu o nich nic nedozvíme, což je zas celkem reálné. Hodnocení: 58/100. ()

Rooseman

Nesmyslně nízké hodnocení. Tenhle biják je, byl a bude dobrej. Za mě jednoznačně povedená záležitost a je jen škoda, že se kvůli rýpalům s jednou hvězdou tenhle film nedostane k dalším potenciálním divákům. ()

jprmusic

Není to úplně blbě udělaný, ale stupeň demence, kterou prokázal scénárista, je i na Holyvůd zarážející - jak zabít nesmrtelnýho emzáka? Atomovka nic, armáda nic ...... už vím - umlátíme ho cihlou .... ()

Pitryx

Tomuhle snímku lze vytknout jen ty pasáže, kde se lidi hádají. Efekty jsou skvělé a je jich dost. Mimo několika scén to má spád a je na co koukat. Za mne tedy rovných devadesát. ()

PlysovyMacko

Skupinka ľudí sa snaží prežiť mimozemskú inváziu. Tupota a lacnota. Mimozemšťania sú vydarení a je z nich dosť vidieť, najviac sa mi páčila ta godzilla obluda. Bavilo ma posledných desať minút. ()

p.i.t.b.u.l

A tohle mělo být co? Nerad se nechávám ovlivňovat názory ostatních uživatelů a snažím se o svůj vlastní názor. Tady se ale bohužel musím přidat k ostatním. Nuda, nuda, trapné a zase nuda. Nevím co tímto chtěli tvůrci vytvořit, ale udělali mix kvalitních filmů, který jim ale ve finále příliš nevyšel. Nerad používám sprosté slova, ale takhle jsem byl naposledy nasraný u 2 dílu pirátů z Karibiku. Když bych to celé shrnul, začátek v celku solidní. Říkal jsem si, že by to nemuselo býti tak špatné. Pak se to ovšem zastavilo a začala neskutečná nuda. Herecké výkony byly opravdu slabé, scény byly nezáživné. Co ale musím vyzdvihnout, jsou efekty. Ty mně velice překvapily. Co ale dovršilo můj vztek byl konec. V době, kdy to bylo nejvíce napínavé a já jsem poprvé s trochou nadšení začal pečlivě koukat, to skončilo. Kdyby to skončilo rozumně, s otevřeným koncem s možností dalších dílů, necekl bych ani slovo. Jenže tady to utly tak, že jsme se vlastně ničeho nedočkali a v době, kdy se to mohlo rozumně rozjet byl konec. Ani nevím jestli je v plánu nějaké pokračování nebo ne. Konec tomu nasvědčuje, nicméně bych spíše čekal nějaký seriál, než plnohodnotný druhý díl. Možná tvůrci čekají na očekávanou návštěvnost, než se pustí do pokračování. Já jen doufám, že je to nenapadne, protože tohle vážně nechci vidět znova. Pro mně naprosté zklamání. Nebýt toho konce, možná bych dal hvězdiček více. 1* je pouze za efekty. ()

mivr

dost sa mi páčilo, nechápem čo sa ostatným na tom nepačilo, jedine čo mne chybalo, by to mohlo byt aspon o 30 minut dlhšie a vyplnit to nejakymi scénami, dosť zaujimavy film mna nesklamal ()

ShotgunED

No ten konec na který si všichni tak vehementně stěžují, byla podle mě alespoň trochu jediná věc co měla hlavu a patu a jakž tak nějakou myšlenku i když hodně přitaženou za vlasy. Jinak nevýslovná nuda stejně jako Cloverfield, bez jakéhokoli výrazného momentu či ingredience, která by mě chytla. Jen slepenec hezkých triků a nesmyslů holt film neudělá. ()

M1K0

Ešte že som na to nešiel do kina, bola to dosť vykrádačka iných filmov a ešte k tomu bez zmysluplného konca. ()

White-Man

Strašná vykrádačka starších filmů. Nečekal jsem o tohoto snímku příliž hodně, ale i tak se dostavilo zklamání. Bylo vidět, že scénáristé si příliž hlavu nelámali se zodpovězením otázek, které si musely napadnout nejednoho diváka (kdo, co, proč). ()

fist0r

Chcete vidět průměrnej film pokaženej nejhorším koncem na světě? Pusťte si Skyline, kde sice vítězí mimozemšťani, ale kdyby to bylo utnutý 5 minut před koncem, tak by se to ještě dalo koukat....Jak je vidět, v Americe fakt vyhazujou prachy do vzduchu..1,5 z pěti.. ()