Aféry

Slovensko, (2010–2011), 18 h 8 min (Minutáž: 33–44 min)

Ladislav Hrušovský, Dorota Šestáková, Miroslav Kasprzyk, Ida Rapaičová, Milena Minichová, Viera Topinková, Kamil Kollárik, Milan Chalmovský (více)

Seriál o živote, manželstvách a rodinách, ktoré sa ocitli v kríze a hrozí im rozvod. Na príbehy manželských párov v krízových situáciách tesne pred rozvodom sa pozrieme pohľadom rozvodového právnika JUDr. Bala. (oficiální text distributora)

Wargoo

Ďalší JOJkársky seriál, ktorého najväčším negatívom je samotný seriál... :) "Scenáristi" niesu scenáristami, pretože takýto dej dokáže vymyslieť prvák na VŠMU, a asi aj lepší... Strasti a rozvody, vždy to isté len s minimom zmien. Ďakujem, nemusím ! 2* - za právnikovu peknú blonďavú asistentku a niektoré vcelku OK zahrané úlohy. Ale to je stále málo 20,001% ()

ludovit14

Chceš sa rozviesť? Obráť sa na doktora Bala!Prostredníctvom svojského pohľadu JUDr. Bala (Laco Hrušovský)na jednotlivé partnerské príbehy sa divák dozvie, čo môže s manželstvom urobiť obyčajné prdenie, veľká chuť do jedla alebo jeden maličký prst navyše.Celkom príjemná zmena oproti tým seriálom TYPU: Ordinácia a spol.Na slovenské pomeri pre mňa príjemná záležitos.HOD:49,93%.PS:Až na pár hluchých miest a trápnych scénok,to uje! ()

mysiak

Seriálova tvorba na Slovensku konečne postupuje správnym krokom..Aféry sú dôkazom, že Jojka má nápady a nebojí sa ísť na tenký ľad...a na tom tenkom ľade sa vytvorili celkom zaujímavý dramatický seriál...o vzťahoch, problémoch a jednom veľmi dobrom právnikovi..čo nám prinesú iné diely..to sa uvidí..ale Aféry sú na dobrej ceste byť dobrým seriálom ()

mikhail

Stále očakávam, že sa z toľkých slovenských sračkových seriálov (Panelák, Ordinácia, Profesionáli, Odsúdené, Doktor Ludsky) vynorí jeden, ktorý ma aspoň na chvíľu zaujme. Neustále však prichádza len ďalší a ďalší brak s primitívnym scenárom, úbohou výpravou a mizernou réžiou. 1* za Laca Hrušovského, ktorý sa ako tak snaží. ()

HOCKEYKA

Dosť veľká trapošina.Herecký prejav Pavla Hrušovského je umelý a nepresvedčivý,najradšej by som ho poprosila,aby zmenil povolanie.Videla som zopár častí,ale ani jedna ma nezaujala.Takéto pokusy o získanie diváka považujem za zbytočné,pokiaľ si tvorcovia nedajú viac námahy s úrovňou a aspoň sa nepokúsia neurážať inteligenciu priemerného slovenského diváka blbými dialógmi na úrovni primitívnych reality show. ()

• Námetmi pre príbehy Afér sa stali skutočné osudy reálnych ľudí, ktorí si prešli rozvodovým konaním. (ludovit14)
  • Nakrúcalo sa v reálnom prostredí a v exteriéroch. Spojovacím prvkom medzi jednotlivými obrazmi je kancelária ústrednej postavy, ktorá je taktiež reálna – pri nakrúcaní sa nevyužili žiadne kulisy, nijaké televízne štúdio. (ludovit14)