Svižné, přesné, užitečné, tak hodnotí svou vlastní zpravodajskou relaci TV Prima. Ta má podle druhé nejúspěšnější komerční televize u nás přinášet přehled nejdůležitějších a nejzajímavějších událostí uplynulého dne doma i ve světě. (Paity)

Fraktální odpad!

Běžně nehejtuju...Dneska jsem ale viděl zprávy na Primě(ani ne celý), radši bych aby na zeměkouli spadl meteorit který by ji zničil a na ten by spadl další meteorit kterej by zničil ten co zničil Zemi. , než si je pustit znovu. Krimizprávy- koncentrované zlo . ViP- blbost pro PiPky. Zprávy z vili- To si dělaj PRDEL? Davaj tam vůbec ještě sport a klasický (ač aušusový) zpravodajství jako na Nově? ...ty hraný zcénky vyloženě nechutně upravený počítačem?.... zvracim, ani jsem nestihl doběhnout k zachodové míse... Nejsmutnější je že je to obraz naší společnosti a zároveń ji to formuje tak,že se dál topí do sraček.... ()

kratajirka odpad!

Dát do hlavních zpráv sportovce a rádoby modelku - to chce velký koule. Zdá se, že tvůrci Primy ty koule mají dostatečně velký; kor když "odkoupili" béčkový zpravodajce z Novy a narvali je do hlavních zpráv. Haleluja. ()

Tomxxyy odpad!

3.cenu (1.Barrandov, 2. Nova) v nejhorších zprávách vyhrava Prima. Ta uroven reportérů je neuvěřitelná (dress code zadny, mluvit to neumi vubec) a moderatory uz ani komentovat nema smysl kdyz tam sedi napr. Sebrle. Neuveritelne jaka televizní zumpa se tady vyrabi. ()