Televizní komedie o zkoušce věrnosti a lásky... Jiřina (I. Svobodová) a Martin (M. Vladyka) se rozhodli vykročit na společnou cestu životem. Po čase se však duch manželského porozumění a vzájemné lásky někam vytratil a pár má před rozvodem. Ti dva se spolu ani trochu nesnesou, dá se říci, že si prostě jdou na nervy a jeden druhého už nechce ani vidět. Kolega Jiřiny Eda Zemánek (P. Kostka) se na radu své manželky Kristýny (H. Maciuchová) rozhodne pomoci své kolegyni. Předstírá, že má o ni zájem, aby tak vzbudil žárlivost jejího muže... (Česká televize)

Jonatána

Docela fajn oddychovka. Jen musím podotknout, že co se krásy, šmrncu a ženského kouzla týče, Hana Maciuchová i s těmi velkými brýlemi strčí Ilonu Svobodovou do kapsy. A Václav Vydra coby kamelot je super. ()

milwaukee

Oddechovka, která stála za to. Herci, kteří umí hrát se už dnes nerodí. A pořád jsem měl pocit, že Vydra prodával noviny tam, kde bydlel vrchní Dalibor Vrána, miláček publika. 80% ()

Pitryx

(Souhlas s mým šest let starým komentem) Lehká a úsměvná komedie, až na tu hádku na začátku byla to zbytečně dlouhá scéna. Nemám rád hádky. Ale vydržet se to dalo a místy jsem se i bavil. Navíc pan Kostka je tady skvělý. 3*18102011 5319/5506 s.u. 20170128 5319/5506 ***/6 s.u ()

baxz

Televizní komedie z produkce ČST Praha odehrávající se v lehké nadzásce. Místy vtipné a zábavné ale hlavním pilířem tohoto filmu je P.Kostka, který výrazně vyčnívá nad zbytkem herců. Zvláštností filmu se snaží být postava kamelota v podání V.Vydry nejml. nahrávající svými výkřiky ději. ()

Aniki

Nic moc komedie s celkem zábavnou dvojicí Kostka - Maciuchová: "Ta bude ňáká lehčí, to já poznam podle jejího smíchu!". No a pak ten Vydra, jeho hlášky si pamatuju od puberty: "Umlátila manžela hráběma!!! Ten se tak divil, že se ani neubránil!!!". ()

vinducha

Fascinoval mě ten psychedelický rock , co si pouštěl M.Vladyka z kotoučáku . Jinak co s I.Svobodovou zahráli , tak takovouhle antichemii mezi 2 herci už jsem dlouho neviděl. Pro dnešní generace je to aspoň příklad , jak to může dopadnout , když se berou lidi , i když opačného pohlaví , což už dnes není úplně běžné , ale věkově a rozumově absolutně nedospělá jelita. ()

a-ja

Nejlepší je kolportér Vydra, to jsou skvělé hlášky (Tak se divil, že se ani bránit nestačil!)... :-) ()

milos.bradik

Velmi slabá komedie. Anekdota natažená do zbytečně dlouhého času, po dvaceti minutách začíná nudit a je jasné, jak dopadne. Naprosto herecky nevyužitý Jan Skopeček, který měl štěk nedůstojný jeho herectví a Václav Vydra nejmladší ve zcela zbytečné roli kamelota. Nepovedené. Dvě hvězdy je maximum, slabých 30 %. ()

xtraffic

Příjemná relaxační vztahovka. Daleko lepší, než barový vztahovky typu Ulice. Nebo nesmysly s Langmajerem a podobný kokotiny po čem kdo touží, apod. ()