Zkus mě rozesmát

• USA Just Go with It (více)

R4kosn1k

líbí se mi komentář uživatele TheMaker..., a musim souhlasit :), Sandler v tomto filmu konečně dospěl a i jsem se bavil celý film, takže 8/10 ()

Monisek

Po filmu "Klik - život na dálkové ovládání" se na Sandlera koukám trochu jinak. Tenhle film mě neskutečně pobavil. Byl veselý, vtipný, velice příjemný a prostě jsem si ho skvěle užila. I Jennifer tahle role hezky sedla. Je vidět, že mezi nimi funguje chemie. Chvíle, kdy si měli říct, co na sobě mají navzájem rádi, byla úchvatná. A boží byly i děti, inteligentní a vtipné :-) 75% ()

KOZEL84

Rozesmálo a hlavně obočí i nahlas.Jennifer vypadá tak k světu,že strčí do kapsy i dvacítku,takže pár desítek romkomů do důchodu ještě zmákne.Když budou vypadat takhle tak to bude v pohodě.Prostě havaj. ()

Shamusss

Nudné, instantní, prvoplánové, nevtipné a nudné. Obvykle mám ''komedie'' s Jennifer Aniston celkem rád, znamenají pro mne rychlou a nenáročnou zábavu, která je někdy potřeba, ale Just Go With It je nuda na druhou. Prakticky bez humoru, hloupé dialogy, Sandlerovo pitvoření... nic, bez čeho bych se neobešel. ()

Brambu

Jj, velmi povedená komedie, ikdyž by pana plastického doktora mohl hrát větší krasavec než je Adam Sandler, itak to bylo velmi pěkně vymyšlené a já se u tohoto filmiku nasmála, jak už dlouho ne... Takovýto styl humoru mě baví a asi ani nepřestane bavit. Více takových filmů a všichni budou spokojenější... ()

Darth Vader

Popravdě prvních dvacet minut můj názorna tento film nebyl moc příjemný, když si představím ty parchanty tak je mi zle, ale postupem času jsem to rozdýchával. Hlavně když se více objevovala moje oblíbenkyně Jennifer Aniston, která dávala svou postavičkou jako lusk naprdel i Brooklyn (kdo může pojmenovat svou dceru po části města?). Je to oddychovka a není přítěží v postnedělním programu. 70% ()

simon84

pohodová komedie, párkrát jsem se dobře zasmál, takže pro mě to splnilo přesně to, co jsem od toho čekal. :-) ()

jorgus

uznavam dva momenty tam byli pri kterych jsem se zasmal..zbytek byli vetsinou nerealne situace (viz role Kidman a nahodne setkani v jednom hotelu na Havaji) a vata v podobe vtipu pri kterych jsem se nudil...vylozene propadak to nebyl, ale pod slovem komedie si predstavuji jeste neco o tridu lepsiho:) ()

tenced

Pro vsechny takova pekna dovolena, ktera se zaplati. Jedeme dal, fungujici recept nic vic, nic min. Brooklyn je mraziva, v jistych ohledech... ()

Chundys

U týhle komedie jsem se docela dost nasmál od začátku do konce! Byl jsem rád, že Sandler neskončil tak jako v Zohanovi!!! Vynikající Aniston (čím více jí je, tím je snad hezčí)! Spousty nových vtipů! Já byl spokojen a pro mě 70% ()

Mr.Hudson

Skvělá komedie! Dlouho jsem otálel s jejím shlédnutím a dělal jsem velkou chybu. Tato komedie má velký spád, zajímavý děj a výborné hlavní postavy. Celou dobu je jasné , jak děj skončí , ale u takového žánru to snad ani nelze jinak udělat. Adam Sandler se opět ukázal ve skvělém světle a není pochyb o tom , že komedie je žánr pro něj stvořený. Jennifer Aniston předvedla také velmi dobrý výkon, role asistentky sehrála opravdu dobře a po boku Sandlera spolu tvoří krásný pár. Největší humor , ale předváděli malé děti, po shlédnutí filmu jsem se divil, čemu jsem se to vlastně vůbec smál, kolikrát z úst vypustili nějakou hloupost, ale spolu se situací se to jevilo jako velmi vtipná poznámka. Prozatím nejlepší komedie tohoto roku. ()

MovieFive

Trochu jsem se bála, jelikož humor A. Sandlera je pro mě občas dost nevkusný. Tentokrát ale trefa do černého. Podařený začátek s nepovedenými plastikami, pak přesunutí děje do exotické Havaje, film je po celou dobu vitpný, drží si tempo, stále více se zamotává a když už si myslíte, že nemůže být hůř, přece jen se něco najde...osobně jsem celou dobu držela palce Jennifer Aniston, která se tu objevila v příjemné roli a moc jí to slušelo :) ()

andaa

Skvěle absurdní a šílené. Aneb co je schopen chlap udělat, aby se ženě dostal pod sukně. Perfekní, až uvěřiteln kolobh lží, do kterého se oba pomalu zamotávají. Jeniffer to skvěle zahrála, a vborné, až geniální byly děti. Vyloženě si ty role užívaly a byly opravdu přirozené. Příběh nenudil, pořád přicházely vtipné situace a hlášky. Bylo to romantické tak akorát, bylo to dobře komediální. Jeden z mála filmů, jež lze skutečně bez problémů zařadit do žánru romantické komedie. ()

Everyone

Přesně toto (, že se motto titulku přenese na bránici divákovu) jsem čekal od filmu. Sice se mi dostalo něčeho jiného, ale čeho, no, škoda slov... ()

RickyFitts

Ale jako jo, ve chvíli, kdy to připomíná Poprask na laguně nebo nějaký jiný klasický převlekový komedie, kde se vrší lži, který prostě jednou musej vyplavat na povrch, je to vtipná hříčka... jinak je to samozřejmě ulepená slátanina, i když Jennifer je fajn. ()

Rathalos

Velmi pohodova romanticka komedia so skvelou dvojkou v hlavnej ulohe,Adam Sandler a Jennifer Aniston k sebe pasovali,nechybal tomu humor a laska,mne to postacilo...:-) ()

SidneyP

Sandlera nemám rád, ale tady mi zase až tak nevadil... Ale spíš to bude tím, že měl vedle sebe dvě úžasný ženský. Popravdě jsem celou zápletku filmu odhadl během prvních patnácti minut, ale i tak mi to vůbec nevadí a kdyby na tyhle komedie Sandler přistupoval častěji, bylo by to vážně super a možná bych ho začal jako herce brát víc vážně. Smekám. 80%. ()

IvcaG

Pro mě v podstatě ničím nepřekvapující, pořád dokola točící se téma, která se stále a stále opakuje dokola. Průměr a snad jsem kvůli Jennifer se to posunulo 65%. ()