Zkus mě rozesmát

• USA Just Go with It (více)

Timy68

'Zkus mě rozesmát' je trochu přeceněnej název, když to člověk bere jako dvojsmysl. Adam Sandler a Jennifer Aniston mě zkusili rozesmát v typické hollywooské romantikuš komedii a povedlo se. Některé scény poněkud nudnější, ale když šlo do tuhýho a rýsovala se nějaká ta vtipná scénka, tak to stálo za to. 90% ()

lubbax

tisíckrát viděné, neoriginálni, dost často jsem měl pocit, že filmaři svěřili scénáristické pero do rukou dospívajícího dítěte, i když tímto tvrzením asi křivdím i těm děckám. adama sandlera už jsem viděl v lepších rolích. párkrát mi zaškubaly koutky směrem nahoru a na tváři se mi objevilo něco jako úsměv, ale plusový body z tohoto guláše plnýho nafintěných sračiček vyváří hlavně stále sexy kočka jménem jennifer aniston. shrnuto a sečteno,mrhání mým časem a filmovým materiálem. ()

macoslavek

just went with it.. okouzlená, jak málo byl Sandler tentokrát trapný a potěšená, jak úžasná byla Aniston (opět a zas).. příjemné překvapení, u kterého jsem se nejednou smála nahlas. ()

David2309

Dost jsem se toho bál,ale pěkné,pěkně zahrané a holkám to moooc slušelo.Usměv na rtu takřka celý film,oproti lépe zde hodnoceným komediím!!!Tleskám a Nikol je pani herečka. ()

vlk++

Tutová romantická komedie, která ničím nepřekvapí, ale ani nezklame. Pokud se bude chtít bavit, tak se bavit budete. Adam Sandler dobře ví, co má točit a jak to má točit. Co mě ale dostalo, byla Jennifer Aniston, když se svlíkla do plavek. Wow! Téhle holce, že je 42 let? Jenny je fakt kus! A protože jsem to viděl v kině, tak lehce vylepšuji hodnocení na 4*. ()

Greencandy

Neotřelý nápad, skvělí herci, žádná nuda... 90% :) Jediné, co mě po celou dobu filmu štvalo, byla Jennina dcera a její rádoby vtipné pasáže, u kterých jsem spíš rudla studem. ()

ragtime

Ďalšia Sandlerovka do počtu s dobrým obsadením, ktorej v úplne inej úlohe, než sme zvyknutí, dominovala Nicole Kidman. ()

tinss_18

Dlho som sa na žiadnej komédii nezasmiala tak,ako na tejto. Dobre vybraní herci, Nicole Kidman bola dobrá mrcha, pekné prostredie a asi najlepšia sandlerovská komédia čo som videla. ()

sona.1990

Úžasné!! Po dlouhé době nějaká neohraná nepřeslazená romantická komedie. Od začátku do konce se člověk baví a baví a opravdu je na co se koukat. Jennifer Aniston, Nicole Kidman i Brooklyn Decker jsou nádherné, ať už je jim kolik chce. Dokonalý nápad, hezké prostředí a neodolatelný humor Adama Sandlera. Dokonalý celek. ()

leopoldina

Tak tato komedie mě rozesmála jako už dlouho žádný film. To je pekelná jízda! Jenifer je ve svých šatičkách, botičkách a plavečkách úžasná. Miluju britský přízvuk Kee Kee a scéna na golfu, kde si Sandler hraje na "znamenitého" otce patří k mým oblíbeným. Kdo se chce opravdu zasmát a žasne, jakto, že se např. při Pařbě ve Vegas nesmál (jako já), tady se určitě bude válet smíchy. Doporučuji! Je nutné vidět v originále!!! ()

NikolaBlack

Sandlera nemám moc ráda, ale rozhodla jsem se, že se na tenhle film podívám i přes mojí averzi k němu a jsem opravdu ráda za to, že jsem to udělala. Herecký výkon Jennifer Aniston byl skvělý a celý film se mi moc líbil. Byly tam dobré hlášky, romantika a trošku i zvraty. Prostě a jednoduše, na tenhle film se vždycky ráda podívám znovu. ()

Kinderr

Kdo má rád oddechové romantické komedie tak zde se určitě pobaví. Herecký výkon Jenifer Aniston a Adama Sendlera je opět senzační. Film není vyplněn prázdnými plky a scénami, které by diváka nudily. Naopak celý film jsem se náramně bavila a všem doporučuji. ()

valinka

Sice se od začátku dá předpokládat,jak vše dopadne,ale o humor není nouze a dětátka se opravdu povedly. Navíc nádhernáé scenerie Hawaie ()

clarinetist

Jennifer Aniston naprosto nejlepší. U téhlekomedi jsem se naprosto skvěle bavila. Snad jen ta scena s kokosem už mi přišla přehnaná. ()

Wajny13

Adam Sandler nepatří mezi mé oblíbené herce - jeho role mi přijdou absurdní a někdy až "nechutné". Tady mě, ale překvapil - hrál celkem přirozeně a nepřehrával. Jennifer Aniston - mi konečně nepřipadala jako Rachel v přátelích - chovala se tu "dospěle" - cože sice k její roli patřilo - -ale občas hraje naivně. Film se mi celkově líbil - zajímavá zápletka, žádné vyhrocené situace a romantický konec :-) 3* ()