Servírka Slim (Jennifer Lopez) se vdala za muže svých snů, Mitche (Bill Campbell), a myslela si, že pro ni začíná ta nejšťastnější doba v životě. Po prvním dítěti se však obrázek dokonalé rodiny začíná měnit, když Slim objeví druhou manželovu skrytou stránku, která může důvěru, lásku a klid proměnit v teror. Bojí se o své dítě, a tak uteče i s ním. Mitch však s pomocí najatého muže vytrvale pronásleduje kořist, která patřila k jeho rodině. Nakonec je Slim nucena se bránit a zaútočit na Mitche ve fyzické i psychologické bitvě, aby mu ukázala, že už toho má všeho DOST! (Bontonfilm)

mirkaaa

Jennifer Lopez představuje silnou a odhodlanou ženu, která se postaví svému despotickému manželovi. Jednoho dne prostě řekne:“Dost !" Tento thriller se mi líbil svým námětem, škoda jen, že ve skutečnosti to takhle nefunguje. Ve filmu mi ale vadila samotná Jennifer Lopez, kterou, jak už jsem se zmínila ve filmu Cela, považuji za druhořadou herečku a představitelku spíše romantických filmů. ()

Marek1991

Film vyzerá ako celkom podarený thriller, má dosť originálnu tému rodinného násilia a problémov so zákonmi, vo vyspelých krajinách už to je pomenej, ale vo svete je to stále aktuálne. Avšak čo to bol za nápad, to vyriešiť takto pomstou, násilím proti násiliu. Navyše mi akosi nejde do hlavy prepadnutie kamaráta násilníka v dome a následné zistenie, že spolu vo všetkom idú. Taktiež zmeny účesov boli dosť radikálne u postavy Slim. Tento film je taká feministická naivná agitka, však to mohlo dopadnúť úplne opačne. Že sú niektorí muži horší ako svine je jasné, ale tento film sa nedá brať veľmi vážne. ()

Lyžař

Na jednu stranu nic sloziteho. Jednoduchy model, kde hezka holka pred kamerou jde standardni zivotni cestou. Ublizovani, trenink, navrat k vazeni si sama sebe atd atd. Zadne extra herecke vykony ani zadne myslenkove pochody v pozadi. Na druhou stranu prave to jednoduche a jasne zpracovani muze nejakeho cloveka (vetsinou zenu) vratit zpet do zivota. No a o to vic si tohohle tematu a zpracovani vazim, kdyz nekoho v tehle situaci znam. A drzim mu palce. ()

campix

Totální béčková záležitost. Na film Dost nemůžete mít ani nějaké vyšší nároky než zabití času v nočních hodinách, když prostě není do čeho píchnout. Herci nejsou nijak dokonalý, story není také nijak promyšlená a několik věcí, které dělá hlavní hrdinka v podání Jennifer Lopez, jsou úplně na hlavu. Prostě žádný úžasný filmový zážitek. Čistá rutina, která je po většinu času napínavá pouze minimálně. ()

lekr

Jennifer Lopez se tady moc nepředvedla. Hraje dobře ale ve špatném filmu. Film se jejímu životu než ji začně manžel týrat věnuje jen velmi málo a snaží se navíc děj členit do kapitol které po tom co jí manžel ublíží zničehonic zmizí.....to sem teda nepochopil....ta zápletka možná není špatná ale ne moc dobře zpracovaná a film by se mohl klidně o pár zkrátit.....prostě dle mě je tohle propadák.... ()

• Bojová technika, kterou se učí Slim, je izraelská technika sebeobrany Krav Maga (kontaktní boj). (HappySmile)
  • Tento film byl uveden do kin v roce 2002. Ale natáčelo se před rokem 2001. Je tam scéna, kdy Slim (Jennifer Lopez) čeká na svou dceru na letišti. Čeká na ni u příletové brány. To bylo změněno po 11. září 2001. (veronikajel)
  • Neskôr po natáčaní Jennifer Lopez priznala, že natáčanie filmu považovala za veľmi traumatické a čiastočne mu pripisovala svoje nervové zrútenie. (Arsenal83)