Mládeži nepřístupno

• USA Movie 43 (více)
Povídkový / Komedie
USA, 2013, 98 min

Předloha:

Bill O'Malley (povídka), Claes Kjellstrom (povídka) (více)

MareT.

To snad není ani možné. Budu další z těch co v životě nepochopí, kolik hvězd se upsali tomuto americkému Kameňáku (celý příběh s leprechaunem je přece zfilmovaný vtip) slash Tele Tele (těch horších dílů) - jestli to někdo najde na netu, tak mi napište, protože já věřím, že to není jen tak. Některé příběhy nemají ani tu hlavu natož patu, druhé jsou naprosto dementní (příběh se superhrdinama je jako jedna z těch super trapných parodii typu Epic movie, ...). Jediný důvod pro tu jednu hvězdičku je příběh o rodičích nutící svého syna nechodit do školy (Naomi Watts) a druhý důvod je poslední s gay kocourem- ten byl skoro až geniální. Jinak ruce pryč a to rychle. ()

LittleMonste

Tak strašně nechutné a absurdní až jsem se velmi bavil. Jednotlivé scénky (Watts, Faris, Berry,...) mě roztrhaly zaživa. (64%) Pozn.- Jen jsem si potvrdil, že američané používají slovíčko FUCK opravdu na všechno... ()

Hanys_

Oh yeah. Chvílemi geniální, chvílemi zase slabší. Rande na slepo s Halle Berry nebo Wolverinem asi vede, Beezel taky hodně fain, za mě celkově teda hodně nečekaná spokojenost. Kdo má rád drsnější humor, zklamaný nebude. 6/10 ()

danielosbourne odpad!

K tomuhle filmu nemá cenu se ani vyjadřovat. Po 5 minutách jsem tuhle Sra*ku prostě musel vypnout. Nevim co se s Hollywoodskými hvězdami stalo, ale tohle už je vážně postavený na palici. ()

Mazlik4

Obscene Extreme!, ... zkrátka - "temná stránka filmového průmyslu" Mě baví sledovat - kolik pisálků se nechá nalákat na "jména" a pak se zbytečně rozčiluje. ()

Prcek008

Jen díky geniální scéně "Machines: They're full of kids" dávám 3 hvězdy. Zbytek je nudný, možná až nechutný. ()

papushka

Víc ulítlou zhovadilost jsem fakt dlouho neviděla. Navíc po několikadenním maratonu s X-men velmi nepěkné zjištění ohledně toho, kde má Wolverine doopravdy koule. I tak to má celkem dobrý nápad a dá se na to koukat, jste-li příznivci alespoň trochu zvráceného humoru a nebo jste-li fakt hodně zhulení. ()

ti88na odpad!

Už dávno som film s takou veľkou chuťou nehodila do odpadu. Jeho pozretím som si totiž siahla na dno dobrého vkusu, a to s vyčerpaním všetkej mojej dávky zmyslu pre iróniu alebo nadnesenosť. Ani jednu poviedku nemôžem považovať za vydarenú a už vôbec nie vtipnú a čo je horšie film otriasol mojim svetom hlavne kvôli tomu, že sa mu zapredalo toľko dobrých hercov. Prečo? To nikdy nepochopím! ()

iampatrik

50% Klidně se film dá ohodnotit odpadem, ale na druhou stranu, tak absurdní, nesmyslnou prasárnu člověk jen tak neuvidí. I když se jedná o nesmyslné krátké příběhy, které mají spojovat celkový "příběh" (který je snad tou nejhloupější věcí na celém filmu) tak vždy "zaujaly". Kde jinde uvidíte H. Jackmana se šourkem na krku, H. Berry a její úchylná hra "pravda nebo úkol", pohádkovou vílu co nabízí orál za zlaťáky irských skřítků, kreslenou kočku co onanuje nad fotkami svého pána, novou moderní verzi mp3 iBabe, A. Faris jako slečnu, která má ráda fekální sexuální praktiky? tohle a další jedině v Movie 43. (Kde uznávám herecké výkony, uvěřitelně a vtipně provedený příběh, tak to jednoznačně patří palec nahoru mladým hercům, kteří řešili první menstruaci). ()

Rendiss

Já jsem ten typ, co se debilně směje u všeho. Takováhle pí*ovina, našlapaná hvězdama mě fakt rozesmála a snad poprvé v životě mi nevadila ani Kate Winslet. ()

Danken

4/10 Pokud správně počítám, tak jsem se opravdu zasmál jen jednou a vůbec nejsem hrdý, že to bylo při scéně nugátem překypující. ()

Marrty3

Dost zvrácené. Jsem na hodně divný komedie, ale tohle byla fakt solidní sra*ka. Nulový děj. Poskládané jen ze zvrhlých nebo ujetých scének, které z velké části ani nebyly vtipné. Osobně mě pobavily asi jen 2 nebo 3. Nechápu jak taková spousta hereckých hvězd, mohla vzít roli v tak ubohé, infantilní parodii. Neříkám, že to nemá něco do sebe. Rozhodně to chce na to koukat v dobré náladě a brát to s hodně velkou nadsázkou, jinak byste byli nuceni to po 10 minutách vypnout. Ty dvě hvězdičky si myslím, že jsou tak nějak odpovídající. ()

vander19

Tento film som si stiahol, len kvôli jednému. Tomu neskotočne zvláštne nízkemu hodnoteniu, keď do neho tvorcovia nasekali toľko výborných hercov. Vŕtalo mi v hlave, prečo má až tak nízke hodnotenie. A stále tomu nechápem. Veď to bolo perfektné. Možno prvá scéna s Kate Winslet a Hughom Jackmanom trošku perverzná, ale dobre....Ďalším dôvodom pozretia boli komentáre. Plné perverznosti, sexu atď. Tak som si povedal, že keď sa nezabavím tak aspoň uvidím prsia, kundy a zadky. Ale nestalo sa tak. Pretože ja som sa perfektne bavil. Film ma prebral zo spánkovej letargie a donútil ma to dopozerať. Výborný nápad bolo vytvoriť film zo scénok, ktoré absolutne na seba nenadväzujú. Sú vlastne absolútne od veci. Napr. výchova 16 ročného fagana svojimi vlastnými rodičmi - toto bola po dlhom čase naprostá komediálna bomba. Scénka v obchode, kde Culkin balí Emmu Stone??? Super. Richard Gere a jeho ibabe? Cool nápad. Film vlastne si robí prdel zo všetkého amerického. A za toto a za to ako ma bavil nemôžem ísť s hodnotením nízko....Konečne po dlhom čase komédia ušitá pre mňa. A ešte k tomu zahrasiť s Halle Barry vadí-nevadí? Kto by odolal.... ()

aLPaC

I teď s odstupem času to vidím tak na 3,51. Hodně mě bavila story s "Mistrama Hazardu" (Scott, Knoxville) a pak setkání komiks fandů v restauraci. Ty byly opravdu výborné. Naopak první příběh s koulema pod krkem mě dost štval a je možná chyba dát to nejhorší na úvod. Zbytek mi přišel tak nějak do průměru. Takže s opravdu hodně odřenýma ušima dávám nakonec ty čtyři. ()

peetriss

Festival "fekálního" humoru schovávající se pod hávem dadaistického umění v té nejnesnesitelnější možné formě. Je to nechutné, je to sprosté, nezná to hranic, snaží se to o satiru, přesto je to nezdravě odpudivé, mimózní a až na výjimky nevtipné. ()

Teabag

Nemůžu si pomoct, ale tohle prostě bylo pro můj pokleslý vkus dobrý. Až se docela divím, že se režie neujal můj oblíbenec Kevin Smith. Některý scény mi v hlavě zůstanou asi hodně dlouho, třeba hned ta úvodní, kde má Hugh Jackman na krku chlupatý... Ale ne, taději se na to podívejte :-) ()