Mládeži nepřístupno

• USA Movie 43 (více)
Povídkový / Komedie
USA, 2013, 98 min

Předloha:

Bill O'Malley (povídka), Claes Kjellstrom (povídka) (více)

Kopi1

Tak o tomhle filmu fakt nevim, co si mám myslet. Těm hercům muselo tak přeskočit, že to ani nejde popsat. Kdyby to byla alespoň sranda, ale ta se tam vyskytuje opravdu málo. Za to je to jenom samá nechuťárna. Řikal jsem si:,,joo, ty dohromady vymyslej dobrej film.'', bohužel jsem se příšerně zmýlil. Nemá to žádnej příběh, logiku, zkrátka nic. Dávám tedy dvě hvězdičky za všechny známé herce. ()

vachi

Movie 43 je neskutečná blbost, plná nechutností a nesmyslností. Ale na druhou stranu (nevím co to se mnou je) jsem se párkrát slušně zasmál, některé příběhy mě dokonce i bavili. Ale určitě to není druh filmu, který bych vyhledával, takže do budoucna již ne, děkuji ()

Rockerman

Milá Kate, považuji Tě za nejlepší herečku současnosti, tak proč mi děláš takové věci a přijímáš roli v takové sračce! Je to vlastně podobné, jako Troškův Kameňák, jen o hodně drsnější a vulgárnější. I tady je sled natočených, prý humorných, vtipů a scének. Neříkám, že jsem se nezasmál. Například reklama na Tampax nebo děti zavřené v automatu na Colu nebo v kopírce byly opravdu vtipné. Také "scénky" Vadí nevadí nebo ta s kocourem Beezlem jsou dobré. Ve zbytku se však zase vyměšuje a "fakuje" a je to hodně trapné. Prostě je to zase jedna z těch rádoby vtipných komedií s plejádou známých hvězd světového filmu. Kate, odpouštím Ti, každý má právo na nějaký ten úlet. ()

bulbasaur

pre niekoho silnejsia kava, pre mna len pousmiatie sa. niektore pribehy lepsie, ine trapne..skutocne vtipnych situacii sa zopar najde ale inak celkovo je to ozaj sračka. inak mam retardovany humor rad ()

Luk Skywalker

Nasmál jsem se u toho dost, ale vysoko tento film, který je kolekce skečů, hodnotit nebudu (mě humor seděl, ale je dost fekální, černý a sexuální). Záhadou mi je, jak k účinkování ve filmu (resp. scének) dostali zvučná hollywoodská jména (zřejmě se na place nepotkali, ale to je vedlejší). Příběh, který to má celé spojovat, není nic převratného a navíc dost ujetého (film, který zničí svět). Nejlepší pointu má druhý skeč s týpkem Kevinem. Seznamka superhrdinů, iBabe a závěrečný Beezel zdatně sekundují. ()

HDeer

Zaujímalo by ma, aké páky boli použité pre zostavenie takého exkluzívneho obsadenia, ktoré si film nielen že nezaslúži, ale aj poriadne dehonestuje. Myslím si, že niektorí herci s odstupom času aj úprimne ľutujú, načo sa dali nahovoriť a v budúcnosti sa niečomu takémuto vyhnú. Párkrát som sa síce zasmial, avšak občasné zasmiatie nestačí na to, aby vaša mienka o tejto nasprostastej skomolenine vôbec stúpla. ()

BOURQUE

Prečo bolo nutné natočiť niečo tak hrozné? Toľko skvelých hercov a herečiek... škoda, veľká škoda...!!!! Ako sa podarilo získať tak veľa veľkých mien do tohto povedzme „filmu“? Osobné hodnotenie: 55% (*) ()

boul

První hvězda za příběh Stiflera a Johnnyho Knoxvillea a druhá za po titulkovou scénku s kocourkem :D Jinak je to hrozná bída a slátanina u které se inteligentní běloch nemůže ani moc zasmát. 45% ()

WillyMarks

No, co na to říct...bohužel časy prvních Scarie Movie jsou již dávno pryč a od té doby stále nemohu najít nějakou pořádnou a skvělou zhovadilost. Movie 43 je opravdu zhovadilý snímek, nicméně některé pasáže jsou opravdu nudné a nebavící. Určitě natáčení snímku musela být neuvěřitelná zábava, jelikož tolik známých a skvělých herců se setkalo a prakticky hráli tupé idioty. Neuvěřitelná oddychovka jak pro herecké obsazení, tak pro diváka. Je to úchylné a blíží se to k mé oblíbenosti k prvním dílům Scarie Movie. Nicméně toto má jiný příběh, jiné obsazení a jiný humor. Bavil jsem se 60% ()

KHkomiks

Neskutečná úchylárna, nevěřil bych, že amíci vypustí do světa takovou šílenost! Dost oplzlé, nechutně zábavné a nezávisle holywoodské. Dík hercům, co si sami ze sebe dokáží udělat srandu! Jo a Naomi Watts je snad jen krásnější a krásnější ;) ()

korok

Shlédnuty obě verze tohoto filmu. Řekl bych, že ta, kde je oněch 10 povídek, zakomponovaných do příběhu teenagerů, na internetu hledajících Movie 43, byla lepší. ()

fila.tes

Neuvěřitelná slátanina všeho co nedává smysl v hodině a půl :D Býval bych dal odpad, ovšem příběh o velmi odvážné hře "Vadí, nevadí" byl suprovej. Škoda, jen že to bylo 5 minut z celého, jinak totálně pitomému filmu :) ()

Olík

Ne každému přístupné Mládeži nepřístupno. Plejádou "áčkových" aktérů podpořený nekonvenční slet skečů (nebo možná krátkých scének) ve stylu MacFarlaneho hraná Cavalcade of Cartoon Comedy.......některé nečekané, některé originální, některé laciné, některé zdařilé, některé nepřístupné, ale všechny rozhodně nekorektně osobité. ps: tyhle koule nemůžete válet v polívce úplně každého!!!!! ()