Diskuze

tomasko 3119

tomasko 3119 (hodnocení, recenze)

TRAILER JE PO RITI VYZERA TO NA SUPER FILM ALE NA NETE JE FAKT ALE FAKT HROZNA KVALITA A UNAS V SR ESTE NIEJE V KINE :(( KED NIEKTO BUDE MAT LINK V DOBREJ KVALITE PSL POSLITE DIKI.

Dariuska (hodnocení, recenze)

mě šikanují/šikanovali? tos mě teda pobavil XD jinak oceňuji,že alespoň někdo tady umí argumentovat(ano,možná máš pravdu,že je to blbost)

Zeck

Zeck (hodnocení, recenze)

Dariuska: Já se ale o filmu vůbec nebavil, vyjádřil jsem se ke zdejší diskuzi o "špatné mládeži, která taková dříve nebyla". Ty si zareagovala, tak se teď nediv, že i já na tebe. Pokud tě tak strašně vytáčí cizí názory, pak si odpusť svoje reakce, pak na tebe nikdo reagovat nebude. A ano, vím téměř jistě, že nikdo z tvé třídy kde tě šikanují/šikanovali nezabil učitele, protože by to byla první věc, kterou bys tady mávala jako pádným argumentem otřesné mládeže. Chápu jak si to myslela, díky těm třech ve filmu (zfetované děti ze zvláštní školy s IQ80, bez rodičů a výchovy) si chtěla vytvořit obrázek celé dnešní mládeže, ale sama víš, že je to blbost.

Dariuska (hodnocení, recenze)

já píšu o tom filmu,jestli ti to nevadí,chytráku. A kromě toho,jak víš,že nikdo z mých spolužáků učitele nezabil?Jsi si tak jist svou pravdou,že nepřipustíš nic jiného?

Zeck

Zeck (hodnocení, recenze)

gemball: To je zarytý nesmysl, který se předává z jedné generace na druhou. Stejně jako všichni jednou zestárneme a staneme se ubohými důchodci, kteří musí ostatním kecat do života, protože je už žádný nečeká, stejně tak každá generace tahá špínu na tu druhou. Pokud je tedy dnešní generace tak hrozně špatná, je to odrazem jejich rodičů, protože jak si dítě vychováš, tak se bude chovat. Ukazuje to tedy na to, že rodiče jsou minimálně stejní. Navíc nemám pocit, že by dnešní teenageři byli kdovíjak špatní, naopak se mezi nimi pohybuji a mám pocit přesně opačný. Srovnávat dnešní generaci s tou před 50 lety je nesmysl, protože to jsou dva jiné světy. Navíc i tehdy byly případy, kdy parta dětí roztřískala výlohu, nebo z legrace někomu propíchaly gumy, i tehdy se říkalo, že ta mládež je zkažená a špatná. Tyhle břečící sračky pochází od lidí, které v MHD poslali do prdeIe dva puberťáci a hned hází kolektivní vinu na celou generaci a ještě nezapomenou napsat tak stupidní větu: "no já pochybuju,že by generace před 50 lety zabíjela učitele." Je to asi tak stejně kvalitní argument, jako označit teenagery z roku 85 za uchylné prasata, které nemají úroveň, protože Spartakiádní vrah povraždil a znásilnil desítky žen. (Mimochodem, Dariusko, kde jaký žák prosimtě zabil svého učitele?)

venom14 (hodnocení, recenze)

A Shwarzenberg hned Sarkoziho nazval rasistou.Dle mýho udělal správně,ale naše vláda je celá pos*aná s tim něco dělat.

Camulator (hodnocení, recenze)

Sledujte zpravodajství. Ti jediní konečně dostali rozum a rozhodli se něco udělat s cikánskou kriminalitou a ilegální imigrací, samozřejmě za to byli politicky zlynčováni. Já ale na jejich počínání opravdu nevidím nic negativního, natož snad rasistického, sice jsou v EU, ale pořád snad mají nějakou vnitřní suverenitu a pokud na jejich území dochází k takovým nekalostem, pak je správné, že to řeší. Zrušili několik ilegálních osad, osoby, které neměly povolení k pobytu vyhostili zpět do domovské země.

Camulator (hodnocení, recenze)

To jsem přehlédl, omlouvám se, je to chyba na jeho straně, správně by to mělo být "bílý tlamy." Co se týče ostatních jeho urážek, pokud je směřuje na ty spratky z toho filmu a jim podobná individua, tak se mu ani moc nedivím. Opravdu mě štve, jak se český stát neumí vypořádat s cikánskou problematikou, aniž by se u toho nepomočil do kalhot. Stačí, aby na naše hyperinteligentní politiky vybafli pseudoochránci lidských práv a hned těm budižkničemům nalejou větší dávky, aby si pro ně mohli ve svých BMW hezky jezdit na úřad. Francouze na ně!

Camulator (hodnocení, recenze)

Já bych ho vraždil, ne za obsah ale za formu, ty pravopisné chyby jsou jedním slovem příšerné! Jinak nevidím na jeho komentáři (pokud je řeč o něm) nic zvláštního, on uznává, že tu jisté procento slušných cikánů je, a zároveň vyjadřuje svůj názor na ty ostatní, kteří vyžírají tento stát, pasou se na poli pseudoochrany lidských práv a my jim to hezky žereme.

A ne, není to rasistické (bez ironie), cikáni nejsou rasa (bez ironie), cikáni jsou etnikum (věděcký fakt), tudíž by se jednalo tak akorát o etnickou nesnášenlivost. Věděli jste, že cikáni jsou co se týče rasy indoevropané a tudíž bílí? Jééé....

corbeau

corbeau (hodnocení, recenze)

Langy 10, nevisela náhodou před volbama tvoje nevymáchaná držka na bilboardu DSSS? Za tvůj slovník by se nemusel stydět ani průměrnej gestapák!

gemball (hodnocení, recenze)

To já se radši podívám na nějakou starou českou klasiku třeba s Burianem když budu mít chut na nějakej českej film.

gemball (hodnocení, recenze)

Tomu se nedivím že to už vidělo tolik lidí jsou prostě hold zvědavý.

venom14 (hodnocení, recenze)

třeba letos jsem viděl Habermannův mlýn,ten ušel a ještě občanský průkaz byl luxusní.

patrikus

patrikus (hodnocení, recenze)

Chválím Tomáše M. za jeho herecký výkon a tvůrce za dobrou kameru i zvuk. Stopáž filmu je příjemná, stejně jako přítomnost osvědčených herců ve vedlejších rolích !!! Už se těším příští rok na druhý díl. Trochu tuším, kam by mohl děj směřovat...

Dariuska (hodnocení, recenze)

náš učitel zemáku kašle na zákaz Ten dá pohlavek,jenom to zasviští :D

venom14 (hodnocení, recenze)

Ale je fakt,že každá generace nadává na tu novou.Ale když se srovnájí generace dnes a před padesáti lety,tak je to rozdíl.Je škoda,že je zakázáno žáka bít,nebo jinak fyzicky trestat,někdy si to prostě zaslouží.

gemball (hodnocení, recenze)

Dříve to alespon bylo lepší než ta dnešní generace nemyslíš Zecku?

Zemřela herečka Blanka Bohdanová

Zemřela herečka Blanka Bohdanová