The Ledge

Mladý zástupce ředitele hotelu Gavin (Charlie Hunnam) stojí na římse výškové budovy a chce skoncovat se svým životem. V tom se objeví detektiv Hollis (Terrence Howard) a snaží se ho zachránit. Zjistí, že to myslí opravdu vážně a že chce v poledne skočit. Jenže také detektivovi se nedávno zhroutil život, a tak se možná role obrátí a život se pokusí zachránit detektivovi právě Gavin. (virus10)

kubilov

Tyhle filmy mám přesně rád. Mrazivá atmosféra, zvláštně uvažující postavy a vypjatý konec. Charlie Hunnam hraje překvapivě dost dobře, což je super zpráva, protože jsem ho měl zafixovaného spíše jako jen mile se tvářící hezkou tvářičku. Terrence Howard je tu trochu jako Lil Forest Whitaker, Liv Tyler klasicky okouzlující, ale Patrick Wilson? To byl panečku teprve výkon. Křesťanský fundamentalista a tak trochu extramagor. Jen krůček od páté hvězdy, hlavně díky pomalejšímu rozjezdu. ()

Facerr

Dobře natočený, skvěle obsazený,ale ukrutně předvídatelný. Čekal jsem do poslední chvíle, že to bude nakonec jinak, než mě hned napoprvý napadlo,ale bohužel ... nic "spešl" se nekonalo. Okhamova břitva nejjednoduššího vysvětlení, v případě takovýho druhu filmu, dobrej biják hold nedělá. ()

CrazymanM

Moc mě to teda neoslovilo,klasická hra na city.Herecké obsazení v pohodě,to je tak asi všechno,dodíval jsem se jen proto,ať vím,jak to "dopadne"! ()

Habanera

Každý má své tajemství a přes všechnu bolest chce znovu milovat a věřit. Někdy však není na zbyt, jen lásku obětovat, aby byla minulost vykoupena. ()

Elassar

Hodně dobré 3 hvězdy, málo nechybělo mohli být 4. Každopádně mě to trochu zklamalo, film mi připadal takový studený a kromě Terrence Howarda a Charlieho Hunnama se mi ani ostatní aktéři moc nezamlouvali. Liv nikdy nebyla zrovna můj šálek kávy a zde se to jen potvrdilo. Musím uznat, že konec mě překvapil ( žádný hollywood happy end), za což je mírné plus (...ale bylo mi ho líto). Za shlédnutí to stojí, ale víc jak jednou - no nevím. ()

PONK

Su filmy pri ktorych by som najradsej prehodnotil ostatne s piatimi hviezdickami tu na csfd. Toto je jeden z tych filmov. ()

bambola

Vždycky když se u scén, které zjevně mají v divákovi vzbuzovat hluboké emocionální pohnutí, směju, je mi jasné, že je něco špatně. A co si to proboha Liv Tyler udělala s obličejem... ()

Londi

Velmi povedené drama, Charlie Hunnam mě naprosto přesvědčivě vtáhl do děje a fandila jsem mu od první minuty. Liv Tyler se mi zdála trošku unylá a taková „šedá myš“, spravila si to u mě až tou milostnou scénou na stole. Patrick Wilson je záporák od pohledu, úplně jsem čekala, kdy se projeví jako psychopat. Terrence Howard jako policista mě ničím nepřekvapil. Překvapil mě ale konec filmu, fakt jsem čekala trochu jiný závěr, takže mi i slza ukápla. ()

Labgirl

The Ledge je dle mého skvělý film, který si celou dobu udržel mou pozornost a příjemně skloubil několik dějových a časových linií... A i konec mě trochu překvapil, přiznávám se, že jsem si do poslední chvilky myslela, že poldové najdou toho maniaka dřív a bude to happy end... nebyl... ale celkově to prostě hůř jak 5* pro mě být nemůže ;)) ()

Santiago.

Zajímavě a citlivě vystavěný děj, který ke konci přirozeně graduje, přesto většina z nás asi nebude zarývat prsty do sedačky. V rozhodujících okamžicích příběhu se mi zdá Gavin přece jen "příliš nad věcí", ve skutečnosti by to vnitřní dilema bylo asi mnohem silnější, přece jen pud sebezáchovy a nejistota zda bude její manžel schopen splnit své výhrůžky a svou ženu opravdu zabít? Jinak všemi dobře zahráno, sympatický film, 70% ()

Dacsus

Premýšľal som čo sem prdnúť, a popritom si čítal komentáre - a zistil som že Zeck už zhrnul všetko, a lepšie ako by som to zhrnul ja... ()

Rian_witcher

Film na který si musíte udělat náladu. Filozofické rozpravy a rozhodnutí co v životě je a co není důležité jsou super. Jen by filmu prospěla o něco kratší stopáž. ()

RoyBatty444

Filozofovanie o tom či je boh alebo nie je som si trochu vychutnal. Bohužiaľ zbytok filmu len slabá omáčka a na konci zakončí púť nudnou kolážou na téma skočil či neskočil? Atmosféru má príjemnú, ale to je aj všetko. ()

jarmil8

Proč mi nakonec bylo jedno, jestli skočí? Moje víra v tuto pseudomoralitu vyhasla. Patrick Wilson přehrává, Charlie Hunnam svým přirozeně nesympatickým civilním výkonem dává dílu punc indie filmu, Liv Tyler si prošla elfím peklem a něco z toho jí zůstalo. Kamera je skutečně výborná, až nepatřičně. ()