Láska až za hrob

(neoficiální název) (hudební videoklip)
  • USA Cinnamon Chasers - Luv Deluxe
všechny plakáty
Krátkometrážní / Hudební
USA, 2009, 5 min

Režie:

Saman Kesh

Původně videoklip k písni Luv Deluxe od Cinnamon Chasers se stal takřka ze dne na den internetovým fenoménem. Originální pojetí, myšlenka i pointa katapultovala toto něco přes pět minut dlouhé dílo mladého nadějného režiséra Samana Keshavarze okamžitě mezi nejlepší krátké filmy poslední doby.
Ve filmu sledujeme příběh neznámého mladíka, který uteče z domova. Na benzínové pumpě pak poznává sympatickou dívku, která se k němu na jeho cestě připojí. Metodou "co by, kdyby" se dozvídáme, že ať by se mladík choval jakkoli, stejně by se nevyhnul tragickému konci. (Aladniel)

Aladniel

Láska na první pohled. Vážně ani nevím, co mě na tomhle jen pár minut dlouhém dílku tak uchvacuje. První kraťas, který jsem si hned po dokoukání musel pustit podruhé... A potřetí... A počtvrté... ()

DaveSmith

Naprosto parádní kraťas. Mám rád alternativní konce, kdy se po nezdařeném pokusu přetočíme na začátek a zkusíme to znova, jinak. Originální a jedinečné. 100% ()

boombang

Je to sice dost efektní, ale bohužel zde převažuje forma nad obsahem. Nejsem z toho nijak odvázaný - a jak vidím, jsem tu se svým hodnocením v menšině. No, tak jsem to nepochopil, no... nebo jsem na to asi už moc starej... ()

MDesign

Vizuálny príbeh o tom ako aj to najmenšie naše rozhodnutie môže zmeniť celý budúci život. Ako málo stačí k tomu, aby boli veci inak. Avšak dovolím si citovať iný film (Mr. Nobody): "Every path is the right one". Každá naša voľba, zmení našu cestu, ale výsledok bude rovnaký. ()

yaqwsx

Jednoduchý hodněkrát již zpracovaný námet, jenže zde si autoři s námětem tak vyhráli - nenajdete na něm jedinou chybičku, každá scéna, každý střih, či pohyb kamery tam prostě má být. Nádhera. ()

Kroenen

Videoklip o jehož vizuální složku se postaral nadějný Saman Keshavarz a doplněn trackem "Luv Deluxe". Vytváří dílo, které díky příběhu s různými dějovými liniemi a velmi návykovou hudbou shlédnete rozhodně vícekrát něž jednou. Oceněno SXSW Film Awards 2010 v kategorii: Music video (Ke shlédnutí: www.vimeo.com/6540668 ) ()

Spike86

Snímek se spádem jako na horské dráze. Perfektní dynamika, efektní střih a hlavně dobrý nápad a námět s alternativními dějovými liniemi. Chutná jednohubka, ale narozdíl od jiných lidí zde nemám potřebu pouštět si to vícekrát. 80% ()

Phoeniyx

Tohle je naprosto dokonalé, krásné zpracování a námět. Muselo to dát ohromnou dřinu ale výsledek je úchvatný 100%! ()

Cor-Angar

Perfektní. Hudba s obrazem tak skvěle splývá, že se na to vážně hodně dobře kouká. Když bych to bral jako videoklip, tak by to byl jeden z nejlepších, který jsem zatím viděl, ta myšlenka a její zpracování je opravdu pozoruhodný. Navíc mě tento kraťas dokázal nalákat na hudbu, která mě normálně nijak neoslovuje. 5* naprosto zasloužených, klobouk dolů. ()