sonnar

Výborná odpočinková záležitost. Problémy všedního světa ve světle nevšedního nadhledu. Rodiné problémy tak jak jsou, leč vyřešeny s touhou o zvýšení návštěvnosti - čili reálné řešení problémů ustupuje nevěře a prsatosti. Je to příjemná podívaná s žoviálním a nonšalantním Polívkou, skvěle zahraným trubkou, který došel k prozření - Macháčkem a Petra Hřebíčková zdatně drží krok. Jedinou kaňkou na filmu je motiv úmrtí, který se opakuje stejně, jako v Ženách v pokušení... Sice i ten je pojednán s úsměvným a všudypřítomným nadhledem, ale to sem prostě nepatří... ()

Medinka

Tak nějak nevím, co si o tom všem mám myslet. Dobře, vypneme mozek, pomineme pointu a užijeme si těch pár vtipných situací. Bohužel na snímek pro velké plátno to zrovna moc nestačí.... ()

Kartuzi

Docela jsem se u tohoto filmu nasmála, ale velký zážitek z filmu není. Celá pointa je jednoduchá - každý podvádí každého...asi jako to chodí v životě, bohužel. ()

effulka_kebulka

Lepší než by se dalo podle traileru předpokládat. Film má spád, diváka čekají i nepředvídatelné zvraty. Přesvědčivý proutník Polívka a neméně dobrý Macháček jsou jen třešničkou na dortu celého snímku. Samozřejmě hlubokou myšlenku od filmu očekávat nelze (ale od jaké komedie ano), každopádně diváka pobaví a dopřeje mu trochu relaxace. ()

cachanell

Jak si tak čtu komentáře ostatních uživatelů nestačím se divit. Jaký je to naprosto klišé film, hodný jen opovržení. Hrozní herci, příšerný děj a pánejo - někdo si dovolil zlehčit a znevážit nevěru. A proč ne ? Nevěra byla a bude, rozbourává vztahy a nové dává dohromady. V tomto filmu mě pobavila i rozesmutnila. A tak to má být. O hercích mohu říci jen jedno - prostě jsem koukala a bavila se - zdáli se mi být skvělí ošklivěhezký ňoumaneňouma Macháček, krásná sexy a přitom jemná Kerekes (zajímavý pihatý obličej a sexy červené šaty), zvláštní a krásná Hřebíčková (velký údiv nad její nevěrou )a samozřejmě vše dotvářející Polívka a Stašová. Spousta hlášek (někdy sice trochu hloupých se snahou někde až moc přitlačit ), ale nevadí. Lidé se smáli a smáli. A o tom komedie by měla být ... ()

welena

Naprosto ztracený čas a z toho zklamání se vzpamatovávám ještě dnes. 1* jen za první třetinu filmu, která měla spád, vtip a za celkové poselství, kdy nevěra může zachránit skomírající vztah. Námět měl mnohem větší potenciál a mohla to být výborná komedie, ale zapomněla jsem, že české komedie už nikdy nebudou to co bývaly. Od Samotářů (výborný film) se všechny české filmy odebírají stejným směrem a já bych také jednou ocenila, kdybych se mohla celý film bavit bez toho, abych musela přemýšlet nad smyslem života a odcházela z kina s lehkou hlavou. Poslední hodinu jsem si už jen říkala, JAK DLOUHO to může ještě trvat! ()

Tulkis

Tenhle filmek by se dal hodnotit z dvou pohledů a to z ženského a mužského. Začněme tím prvním......tedy ženským okem, skoro celý film se motá kolem sukýnek, nevěr a tak.....takže pro holky si myslim (i pár kamarádek říkalo) to zas takový zážitek nebude.....prostě nic moc. No a z druhého pohledu, jakýmu chlapoj by se to nelíbilo :) šatičky, kozičky k tomu pár výborných hlášek. Já jsem se teda smál skoro pořád až asi na 3 podle mě zbytečný scény.....ale nikdo není dokonalej :).....Takže za holky 2-3 hvězdy a za pány tvorstva jasně 4 :) děkuji!!! ()

nemome

Pokud jste ženatí, je vám přes třicet a chcete se bavit tak film vřele doporučuji. Pro mrzouty, rádoby znalce filmů co film hodnotí za odpad doporučuji Bergmanna. Výborná komedie se skvělými herci, super relax. ()

karolans

Příjemná směska žánrů a na Polívku se kouká dobře. Nebýt přehnané a trochu zmatené poslední části, dostalo by to o hvězdu víc. ()

udavač

Ach jo,neuvěřitelně naivní až primitivní product placement, zfilmováním starých fórů klesá na úroveň Kameňáků (křída za uchem/zde na prstech,žehlička), hlášky fungují jen proto, že je hlásí Macháček s Polívkou, nevěra (ale to je něco jinýho...heh), z nostalgie promítání starých fotek..., na druhé straně krásné ženy, krásná Praha, pár originálních nápadů, které ale ve finále působí jak když tam nepatří ("vysoké vaření", masér), pár fakt vtipných scén. Celkově slušný pop, který před hranici koukatelnosti posouvá herecká elita a Praha. Ženy v pokušení - stejný hřiště, jiná liga. ()

sewik

Česká kinematografie potřebovala někoho jako je Jiří Vejdělek. Díky za něj. S každým filmem jde o level vejš. Lidské vztahy jsou nevyčerpatelné téma. A mnozí se v příběhu mohou najít. Nečekejte Sex ve městě pro chlapy (od toho je tu skvostný seriál Californication). Máme tu příběh o nevěře, která vás dokáže pobavit, nabít i zabít. A jiskřivý Jirka Macháček se právě do všech těchto situací dostane. Padá do nich vtipně a ještě úsměvněji z nich vybruslí. Padá do nich pod vedením perlícího Bolka Polívky, který tu má roly takového sexuálního kmotra. Všechno bylo tak příjemně nadnesené, a i když se objevil na plátně nějaký ten stokrát viděný gag, tlemil jsem se a hihňal od začátku do konce. K tomu ten nádherný poetický konec na horské dráze. Nezbývalo mi nic jiného než zatlačit slzičku a zatleskat režisérovi. ()

Morrigan_612

Včera som na tom bol v kine. Po ženách v pokušení som mal vysoké očakávania a musím povedať, že mi ich tento film naplnil. Polívka a Macháček sú super, dej a myšlienka sa mi strašne páčili, navyše film vo mne zanechal nezodpovedané otázky - kto bol naozaj ten slepý masér ? koho je to dieťa? Polívkove či Macháčkove? Zaujímavý film, pri ktorom som sa zchuti zasmial aj som si poplakal...V tomto prípade sa budem riadiť emočnou stránkou ktorá mi káže ohodnotiť na 5* ()

Reviewer61

Nuda plná klišé. Občas jsem měl dojem, že se dívám na sestřih reklamních šotů režiséra. Film mě ani lidi kolem ani nepobavil, ani nic nedal. Ani nemohl. Výkon Stašové a pohyby pražské Slovenky jsou na to hrozně málo. Produkce diváky silně podceňuje a režisérovi už je jedno, co dělá a jestli rozvíjí to, čeho je schopen. Money counts... ()

frawd der

Něco tomu scházelo. Možná nepatrně inteligentnější humor v některých pasážích (-15° C a věšení prádla) nebo snad trochu víc propracovaný konec bez polívkovského bodrého vypravování "co je správné udělat". Každopádně je to za poslední dejme-tomu rok nejlepší český film co jsem viděl. Dobře hrané na téma nevěry (bylo jasné že část publika nevezme nadhled nad proutnicvím, se kterým je film točen dobře) společně s velice pěknou představitelkou milenky, občas výborným a občas průměrným dějem. Na český film je to víc než by si člověk mohl přát. Pro mne čtyři hvězdy s odřenýma ušima. ()

malisse

Myslím, že celý příběh má plno zápletek a vtipných scének při kterých člověk nezůstane jen tiše sedět, ale musí se hlasitě smát. Opět se potvrzuje jedna věc, že stále je čím překvapovat a to tento film jen a pouze potvrzuje, kdo-kde-s kým. Zaujal mě především herecký výkon Bolka Polívky, který hraje neskutečně přirozeně a roli mu naprosto věřím, snad ani jako by nehrál, ale byl sám sebou...Macháček je určitě výborný herec, ale tady v tomhle filmu se svezl právě díky Bolkovi. Tragikomedie, která rozesměje a potěší pokud člověk akorát nemá, třeba fajn den. Doporučuji :-) ()

dispokd

Konečně český film, který mě bavil, zasmál jsem se hodněkrát. Jen jsem zarputilý odpůrce nevěry, jako všichni chlapy, proto pouze 80% ()

Doubeq

Přijde mi trochu jako paradox, že lidé, kteří tuto slušnou komedii haní by většinou měli filmu podle svých profesí v profilech rozumět, ale oni v Mužích v naději hledají cosi na zamyšlení, hlubší děj nebo nevím jak inteligentní a komplikovaný humor, což tam podle mého, "hloupého (typicky českého)" názoru NENÍ ...prostě POBAVÍ svým jednoduchým humorem. Koneckonců si myslím, že s tímto účelem ji pan Vejdělek natočil. ()

nicky.2000

Trochu jsem se bála, že toto "vynucené mužské" pojetí Žen v pokušení dopadne stejně katastrofálně jako případ celkem ucházejícího Románu pro ženy a následného odpadního Románu pro muže, ale díkybohu zmýlila jsem se. Film má skutečně své kouzlo a člověk se u něho skvěle baví. Navíc když odchází z kina, donutí ho celé to téma k zamylšení... možná. A vlastně ani vyústění není předem tak úplně odhadnutelné a divák do poslední chvíle čeká, zda to praskne nebo nepraskne. Takové "napětí" už dnešní filmy moc nenabízí. Kupodivu se mi snad tento kousek líbil o fous víc než Ženy v pokušení. Vřele doporučuji. ()

Gazzellka

zacinam byt nekonecny fanusik sceny, kedy niektoreho z hrdinou celkom necakane prejde dodavka/kamion/auto. to ma dostalo. treti film pocas posledneho stvrtroka s temou smrti pod kolesami. podarene, o chvilu ma to ale zacne nudit. ()