FilipGOLF

Tenhle film mě pobavil, po delší době odreagovačka v kině, příjemně se na to koukalo, vtipných chvílí bylo také dostatek. Povedený film Jiřího Vejdělka. ()

PhobiaCZ

Dost dobrá komedie, ve které mi Polívka ukázal, že vtipkovat pořád umí. Obsazení se mi líbilo (Éva Vica Kerekes - té to tam opravdu sluší), zpracování tématu taky dobrý a některý ty situace, to je prostě psycho :-D ()

Katzi

Na úvod rovnou říkám, že jsem nečekala od tohoto filmu trumfnutí Žen v pokušení a s touto myšlenkou jsem na tento film i šla. Nechci hodnotit morálku ukázanou v tomto filmu a celkově vůbec představa "dnešní rodiny", ani nechci moralizovat o tom, jak si představuji vztah a manželství - když se tedy oprostím od svého životního postoje, musím říct, že jsem se u toho pobavila, zasmála i prožila několik citových okamžiků... Dokonce jsem dala tento film hned 2x za sebou a ačkoliv jsem se podruhé těm prvoplánovým vtipům nesmála, užila jsem si tento film mnohem víc... Nelituji dvojího vstupného, film mě pobavil, ale přesto mi nedovolí lepší hodnocení než jako lehčí podprůměr (komedie umíme vážně mnohem lepší) - tedy 40 % a víc ani Ň... ()

martin383

Z mého pohledu se jedná o jednu z těch povedenějších komedií Jiřího Vejdělka. Tato smutná komedie s veselými scénkami a leckdy i černým humorem přináší možná až příliš zkreslený pohled na nevěru. Mnohdy až těžko uvěřitelné situace, které nabízejí pohled na manželství jako divadelní hru plnou intrik a neupřímných gest. Tento film mě lehce připomíná film "Duše jako kaviár" či Medvídek svým zobrazením nevěry jako normálním vyústěním běžného vztahu. Muže určitě okouzlí herečka Éva Vica Kerekes, která dokáže v tomto filmu prodat maximum ze svého šarmu a zároveň svým vzhledem obohacuje film o nezapomenutelné záběry jejího dekoltu či pozadí. Režisér vsadil na osvědčená jména a tito "zkušení" herci se mu odvděčili skvělým výkonem. Pokud jste viděli "Ženy v pokušení", tak "Muži v naději" Vás nezklamou či možná dokonce pobaví ještě více. Scénář bych hodnotil na 60 procent, ale hercům musím dát 100 procent. Výsledek tedy hodnotím čtyřmi hvězdičkami. ()

Perdol odpad!

Tak nevím, jaká motivace vede tvůrce natočit takovéhle dílo. Ve filmu není špetka umění, špetka srdce, je to jako seriál na Primě. Scénář je k blití, klišé na klišé, herecké výkony k zasmání, což ale asi pramení i z toho, že dialogy jsou narosto nereálné, tohle by prostě nikdo nikdy v realu nevyslovil. Po shlédnutí tohoto filmu mne napadla kacířská myšlenka, že tzv. trezor za totality nebyla až tak špatná věc. Na filmu jsem byl s rodiči mé přítelkyně, což byl také jediný důvod, proč jsem tam vydržel. ()

Jorge K

Na Muže v naději jsem se vydal až po té, co to viděla bytná pár týdnů zpět, závěr zněl, že to není špatné. A musím říct, že mě ten film hodně příjemně překvapil. Čekal jsem totální propadák a on se z toho vyklubal vcelku dost slušný počin. Škoda jen té dodávky, co zachvátila Simonu Stašovou, je to zřejmě momentálně oblíbená scéna, ta z Jednoho dne byla ještě víc šokující, ale v obou případech bohužel nezbytná pro dokreslení děje a z něj rezultujícího morálního ponaučení. Jednoznačně nejlepší byl Bolek, zahrál to fakt hodně dobře a upřímně, dobrá muzika, film nenudil a kino bylo obstojně plné na to, jak prastará je už jeho premiéra. Hodnocení 3,5 hvězdičky podle mého plně odpovídá realitě. No a pozítří se bytné zeptám na ty masáže a italštinu nebo raději ne, ona by se mohla ptám na tenis a španělštinu. Ale vážně, vždyť je to docela pěkné zrcadlo, kdo chce, ať se do něj podívá. Pořád říkám, že svět (myšleno lidi) chce být klamán, děje se to dnes a denně a jiné to nebude. ()

Bajucha

Co dotat...já prostě miluju české komedie, asi se s tímto typem humoru zkrátka a dobře ztotožňuji. Vůbec mě neuráží, když se tam řeší nevěra a je tam více "postelových" scén, než by mnozí uznali za vhodné. Samozřejmě neříkám, že by to měla být samozřejmost a nevěra by se měla stát součástí běžného života člověka, ale ona tu je a vždycky byla. Možná jí jen Jiří Vejdělek ukázal ve filmu trochu víc a s větší nadsázkou, než bychom mi, muži i ženy chtěli vidět. Já se zkrátka a dobře bavila, i když nějaké chvilky, kdy to začínalo být fádní, byly, ale alespoň jsem měla možnost se vydýchat a znovu se zkoncentrovat. Scéna se smrtí Simony Stašové byla asi zbytečná, ale zas až tolik tomu neuškodila. Herecký koncert Jirky Macháčka a Bolka Polívky se konal a splnil má očekávání. Na konci navíc zazářila skupina MIG 21 se svoji perfektní a více než chytlavou závěrečnou písní, která tomu teprve dodala ten správný glanc. Nu co, prostě jsem jim to zase snědla i s navijákem i s tou hromadou nadsázky, která přece komedii neškodí:-). ()

linsi

No já teda nevím... Musím přiznat, že jsem se u filmu zasmála, ale zároveň i tak trochu naštvala. Děj mi přišel přehnaný, konec až absurdní. To, jak Bolek naváděl vlastního zetě k nevěře... nechutné. Mně se na těch Vejdělkových komediích prostě nelíbí, že si z dost vážných témat dělá srandu a děsně je zlehčuje. To mi vadilo i na Ženách v pokušení. Ráda se sice dívám na život s nadhledem, ale tohle už je fakt moc i na mě. Navíc tomu, co v Mužích v naději Vejdělek tak slavnostně hlásal, prostě nevěřím. Protože z vlastní zkušenosti i ze zkušeností lidí, které znám, se mi spíš ukazuje, že nevěra vztah fakt nezlepšuje. A to ani ta "co nic neznamená" a nepřijde se na ni. ()

verryiska

Jirka Macháček mě opět nezklamal :-) filmy od Vejdělka jsou fajn...ale tenhle se mi líbil asi nejvíce,) Myslím, že se jedná o komedii, která neurazí pokud se však bere s nadhledem, stejně tak jako on bral nevěru...však je to jenom film !! ()

marty96

Super film! Jiří Vejdělek zase natočil super komedii, výkony Polívky s Macháčkem jsou skvělé.... Na konci to byla krásná komediální zápletka... Film doporučuji :-) ()

Farchio

Kéž by to bylo tak jednoduché, jak to vidí pan Vejdělek. Koupím kytku, řeknu pravdivou, ač neuvěřitelnou hystorku o sexuálním zážitku s nedostižnou kráskou své ženě, a pak se v klidu posadím ke stolu s večeří, protože žena si myslí, že stejně kecám. Žádné černé svědomí, věčný pocit uspokojení a klapající manželství i přes stovku nevěr. Potlačovaná senilita a licence taxislužby působící jako feromony... Proti tomu kontrast, jevu nám podobného, a to, že to nejhezčí poznáme až ve chvíli, kdy o to přijdeme. Každý každého miluje, ale zhola o něm neví nic. Všechno hodíme do hrnce, přidáme tři lžíce vtipu, 250ml skvělého hereckého výkonu, špetku neoposlouchaného dialogu, tělo Evi Kerekes a to vše necháme 115minut vařit. Výsledkem je spokojený obličej našich konzumentů a jeden z nejlepších českých počinů roku 2011. ()

Montmorency

Hloupé bláboly o nevěře a jejím blahodárném vlivu na manželství, proložené slintáním po macaté E.V.Kerekes, která se svlíká na potkání (díky bohu - o čem by to jinak bylo, že :-)... ()

satto66

Velmidobrý počin ve filmařině u nás,já se bavil výtečně.Vše parádně promyšleno a výborně zapadalo.Mělo to hlavu patu,výborně naznačení pořekadla "POZDĚ HONIT BYCHA" Také herci hrály dobře. Bohužel nemůžu se zdržet komentu na některé komentáře od pár uživatelů,kteří zřejmě moc toho nepochopily,ale za to film určitě nemůže.Jak proboha může někdo něco takového moralizovat???Rada pro všechny přemýšlející ve filmu o komedii a zvlášt pro Tetsuo"nedívejte se na komedie,nerozumíte jejímu účelu !!!"Je mně Vás opravdu líto. Gratuluji,u mně jasných 90% ()

gustaw

ani mi to nepřijde že by to podporovalo nevěru ale spíš to dokazuje že si chlapy a ženský nemaj co vyčítat.... ()

Lazy87

Nevadilo by mi trochu více toho humoru, když už tam bylo takové obsazení. Ale na odpolední posezení to nebyl špatný film. Jen myslím, že na něj zapomenu stejně jako na ženy v pokušení, tam už nevím o co vlasně šlo, ale beztak to bylo něco podobného. ()

nauru

Film mě docela překvapil, mělo to hlavu i patu, děj se nikde neztrácel, zasmát se tomu šlo. Hezký večer. Byl jsem spokojený. ()

NetCore

Film se mi docela líbil,ale takových to filmů v ČR vychází poslední dobou docela hodně a už mě to docela unavuje koukat jen na nevěru. ()