Jebak8

Zatraceně nejlepší film za zatraceně dlouhou dobu. Ještě lepší, než ženy v pokušení... A hlavně Bolek!!!:D ()

Bouřka

tenhle film mě spíš podráždil než pobavil, ani se mi nechce přemýšlet, co tím tvůrce chtěl říct.....škoda.... ()

Zoltar78

Přicházel jsem do kina doufajíc, že horké páteční odpoledne strávím příjemným způsobem, ale žádná velká očekávání jsem neměl, ba naopak. Dle upoutávek jsem měl spíše obavy, aby film nebyl jen sérií nucených skečů pánů Macháčka a Polívky a tak nějak dostát za každou cenu úspěchu loňských Žen v pokušení, ke kterým se chtě nechtě vybízí srovnání. A musím říct, že jsem dostal víc než jsem čekal. Celý film jsem se příjemně bavil a dokonce ve mně vyvolával emoce, což jsem u tohoto filmu tak nějak nečekal. Byl jsem velice mile překvapen a ačkoliv se mi předešlý Vejdělkův film hodně líbil, tady se dostal ještě o kousíček dál. Odcházel jsem z kina s hřejivým pocitem příjemně stráveného odpoledne a nadějí, že česká komedie jako taková ještě není mrtvá. Doporučuji. ()

Prochy84

Svižně a dobře natočená komedie. Nechápu všechna ta hodnocení, kdy někteří neustále vztahují hlavní postavy ke stavu a odrazu celé společnosti. Stejně jako Troškovo Slunce, seno...není, nebylo a nikdy nebude obrazem nebo snad popisem českého venkova či celého národa, nelze spatřovat hlavní hrdiny této komedie jako vzorek několika milionu lidí. Proč? Protože jen maximálně naivní člověk si může myslet, že realita je taková. Není. Stejně jako není v Hošticích, věřte mi, byl jsem to zkontrolovat:-) V tomhle filmu je všechno zveličené, nadnesené a hlavně zábavné. Oproti Ženám v pokušení navíc herecky mnohem lepší, propracovanější scénář i režie. Honza Muchow opět trefa do černého a jako celek to působí hezky. Je zajímavé, že v kině se vždycky každý parádně baví, pak sedne ke kompu a dá jednu nebo dvě hvězdy... ()

PartyzanFilm

"Do kina si jdu voddychnout a pobavit se, svejch starosti mam v zivote dost." Tato veta znicila ceskou kinematografii. Kazdemu co pravem patri. ()

naamah...

Já si tento film velice užila, opravdu se zasmála, odreagovala a ráda ho uvidím ještě mnohokrát. Co více si od filmu přát? Výborné obsazení a Petra Hřebíčková aliaz "česká Scarlett Johansson" - no možná opravdu "česká" , ale něco na tom bude. ()

hadouken

Snímek, který mě velmi překvapil, svým humorem, příběhem, výkonem herců, hudbou (ale Muchow je vždy skvělý). Jsem opravdu nadšen z tohoto filmu a vím, že ho uvidím ještě několikrát. ()

Blazis34

Česká komedie od Jiřího Vejdělka je docela povedená. Film se opírá o děj založený na různé nevěře, která je časem u každé hlavní postavy. Šmrnc dodává Mužům v naději pár skvělých hlášek a scén. Nejvíce se mi líbí výmluvy a situace, které se trochu pánům vymykají z rukou, ale vždy je dokáží nějak iprovizovaně zachránit. Musím pochválit také za výběr herců, který prostě a jednoduše k postavám sedí. Starý kurevník Polívka, k němu vyjukaný Macháček, který je jako vždy úžasný a partnerky pánů, jak by smet. Ještě víc než Stašovou a Hřebíčkovou oceňuji výběrem režiséra, maďarku Vicu Kerekes. Její role se dokonale hodila k její image. Film jsem shlédl v kině a musím uznat, že se ostatní smáli o trochu více než já, ale důležité je, že diváci odcházeli spokojeni s úsměvem na rtech. Dávám solidní tři hvězdy - 65%. ()

Didisek

Film je to na českou úrověň naprosto úžasnej, ukažuje na lidskou povahu. Macháček v roli skvělej, Bolívka jak by smet. Tenhle film mě fakt zaujal :) ()

Saros

Komedie má především pobavit. A tahle to dovede. Kdyby si odpustili už ten tradiční nádech hořkosti jakou u českých filmů vídám docela často, tak bych mohl být spokojen maximálně. ()

Mr.Keli

Na české poměry velice slušně rozehrané divadlo o 5(4) hercích. Pocitu duplikátu scénáře od Žen v pokušení se neubráním. Spíš mě štve, že těch vtipů je tam až přespříliš, hlavně v první 30 minutách se do vás vsunuje vtip za vtipem. Přitom některé jsou na hraně nevkusu. Nepříliš vyvážené tempo způsobí před poslední půl hodinou mrknutí se na hodinky, pocit trochu vyvrátí dobře zinscenované restaurační finále. Muži v naději jdou na to tak, jak si to přejí čeští diváci: Tvrdě, ale hlavně chytře. Viděno v kině. 60% ()

babitch

Příběh Muži v naději je, řekl bych, až trapný a jediné co si z filmu můžeme odnést, je že bychom si měli lidí více vážit i před jejich smrtí a né s tím začít až poté :-/ . Bohužel to pan režisér a scénárista hned poté zase zabije, pro tento film klasickou, obhajou nevěry. Ale zase na druhou stranu jsem se bavil královsky a závidím Macháčkovu roli (a herecky opět nezklamal). Mile mě překvapil i Polívka od kterého jsem čekal, že mi film zkazí. :)) 3* je málo 5* už je moc. (kdybych měl hodnotit jen herečky v hlavních rolích jasných 5* :D ) ()

xSxEx

Nevim co mi tento film mel dat... ale rozhodne mne to hodne bavilo. I presto, ze Machacka od srdce nemam rad, tak tady hral dobre. ()

LordArthas

Příjemné překvapení na poli českého kinematografie min, za tento rok a nebo i za těch pět let. Příjemně jsem se bavil v přiměřené délce filmu, tedy až v místě kdy přišel smutek pro celé kino. Vše dle mě do sebe krásně zapadalo, mělo spád a dokonce překvapivá rozuzlení. Rozhodně 4* hvězdičky jsou na místě...Škoda, že většina komedií natočená u nás nedosahují takových kvalit....:) ()

Wlczak

Co si budeme povídat, Zlatýho Lva tenhle snímek nezíská, ale jde o to vůbec? Jasně, je tu spoustu věcí, které by tam být nemuseli, ale proč být kritický, nikdo snad nečekal, že půjde o veledílo. Dle mého názoru, je to skvělá oddychovka, u které se člověk pobaví. Jasně, není to pro konzervy, ale film rozhodně neurazí a když se tak dívám do nabídky kina a měl bych se rozhodnout mezi taťkou šmoulou a tímhle, tak radši půjdu na Macháčka, Bolka, Evu a Petru :D ()

p.i.t.b.u.l

Přátelé, kamarádi. Já se opravdu dobře bavil. Nechci se stále opakovat, české filmy mám rád a jsem vděčný za každý nový kousek. A jsem nesmírně rád, že zde máme další kus, který se povedl. Od začátku filmu až do konce jsem si film užíval. Jedna vtipná hláška střídala další a kino se skvěle bavilo. Sice musím uznat, že první půle byla daleko vtipnější, pak to na chvíli utichlo, ale to neznamená, že by film ztrácel. No a konec byl opět povedený. I když s tím koncem jsem se úplně neztotožnil. Duo Macháček Polívka dokonale sedí. Pokud se Vám aspoň trochu líbily ženy v naději, pak Vás tento film určitě nezklame. Hodnotím 80% (na české poměry). ()

Jarlaxle

Po zhlédnutí tohoto dílka jsem se dozvěděl: 1) Eva Kerekes hrát neumí (nebo možná umí, ale dokázat to bude muset jinde. 2) J. Vejdělek by se hodil spíš jako pomocný scénárista než režisér. Nápadů má evidentně dost, ale uspořádat to do nějakého celku a udělat podle toho "jednolitý" snímek, to už mu zas tak dobře nejde. 3) Film nemusí být kdovíjak dokonalý, aby dokázal pobavit. Je pravda, že se místy snaží pobavit až moc, někdy až dost primitivně. Ale když člověk trochu přihmouří oko, je to nakonec fajn. Hlavně se to nesmí brát moc vážně! :-) Celkově se mi film i zamlouval a z kina jsem odcházel spokojen. Háček je v tom, že film je udělaný "na jistotu" a ani se nesnaží o nic jiného, než rozesmát diváky. Vcelku se mu to daří. Ale při 2. a dalších zhlédnutích už si nejsem tak jistý. Závěrem bych rád podotknul, že film není rozhodně vhodný pro děti, mládež a ty, kdo ho nedokážou vnímat s nadhledem... ()

x_ander

Jiří Vejdělek je po Mužích v naději opravdu naděje pro české komedie. Oproti trapným pokusům Poledňákové, Trošky, případně "klenotů" z Vieweghovy dílny, a jím podobných, nám je servírován film, který nemá žádné přehnané ambice a přesto je velice příjemný a opravdu vtipný. Ano, situace odehrávající se na plátně jsou nadsazené, ale jde o tu správnou nadsázku, která není samoúčelná a za vlasy přitažená. Humor je nevtíravý a herci své postavy (ačkoliv ne nijak hluboce napsané) hrají se svěžestí a bez nucené trapnosti. To, co režisér naznačil v Ženách v pokušení, tady dotahuje ještě mnohem dál - i u nás se v dnešní době může objevit příjemná komedie, kterou si bez okolků užije i člověk, který se za většinu české komediální produkce stydí. ()

matufran

Výborná komedie s množství vtipných až groteskních okamžikům prokládaných příběhem, který vlastně nemá hlavu a patu. Hlavním motem je zřejmě pobavit diváka a to se panu Jiřímu Vejdělkovi opravdu daří. Film ničím nepřekvapil, ale spíše zklamal, jak už tu bylo psáno "obhajobou nevěry" . Ale na druhou stranu je to jedna z výborných komedií dnešní doby. 85% ()

rogger

Jak tak čítam väčšinu komentárov, len neveriacky krútim hlavou. V rámci žánru to pre mňa bola 100% tná záležitosť, ktorá s ľahkosťou prekonáva akýkoľvek zahraničný film s touto tématikou. Nehovoriac o skvelej kombinácii hercov (herečiek) čo sa vo filme snúbi. Ďakujem p. Vejdelěk bolo to fajn :) ()