Laura Luthy

Dost povedená komedie s propracovanou zápletkou - potěšilo mě, že to není jen pár Macháčkových vtipů zabalených do prsou té zrzky, ale i docela realistické pojetí vztahů (jasně - vztahů, kdy vaše manželka spí s číšníkem ve vaší restauraci zatímco vy spíte s číšnicí, která chodila s vaším tchánem, asi moc není, ale i tak je to celkem trefný). Simona Stašová, Polívka i Macháček s manželkou byli skvělí, jedině snad ta zrzka mě moc nevzala, ani nevím proč...jo a silně nedoporučuju tenhle film chválit před partnerem/partnerkou, já to mám na talíři už asi měsíc. ;) ()

Yeah(c)

Ha, místní moralisté zabíjejí jednou hvězdou, na české poměry, rozhodně nadprůměrný film jen proto, že se jim nelíbí téma o kterém pojednává, ha ha. Ale faktem zůstává, že jde o povedený filmek. Komedie která je zábavná, dobře zahraná, zpracovává téma svým vlastním způsobem, herecké obsazení výborné. Pro mě překvapení a za úsměv tý holčiny skoro pátá hvězda. ()

J. K. Lister

Docela dobře jsem se pobavil. A ačkoliv existuje mnoho podobných příběhů, mající podobné konce, tohle je odpočinkový film, u kterého nemusíte vůbec přemejšlet. Je to lehká komedie, a proto by se tak měla i brát. A kdo v tom hledá nová moudra nebo něco jinýho, tak to musí být pěknej idiot. Je-li náročný divák a chce vidět nějaký netradiční film, ať si zvolí jinej kanál nebo si něco podle svýho vkusu stáhne z internetu anebo ať se jukne na ČT2, kde takový snímky vysílaj a nemusí zde nikomu tvrdit, že české komedie jsou většinou povedeným kýčem, ale ne zas tak, aby se na ně nedalo dívat. Ono je dobré je brát s nadhledem. ()

zero_zelo

už nepřekvapena vlnou kritiky českýho filmu v těhle vodách, včetně naprosto bezhlavejch arogantních soudů diváku... musím konstatovat, že mě KOMEDIE, česká lehká komedie, poměrně překvapila. není to extra filosofickej počin, i když jistý vzkazy posílá. vlastně nevim, co si moudré hlavy samozvanejch kritiků tady myslely, že budou sledovat. ale rozhodně mě to nijak neurazilo a ani mi nepřišlo zvrácený, jakým stylem děj probíhal. naopak... až na konec poměrně běžnej scénář. a ani zpracování mi nepřišlo tragický, naopak. tudíž myslím, že spousta posledních kritik svědčí spíš o pisateli, nikoli režiséru a jeho scénáři samotném. ()

komando20

tak toto som ozaj nečakal vtipny ,svieži film otec so zatom :) a tie dialogy ozaj dobre Bolek ešte stale nepatri do šrotu ()

Lucka07

Průměrná komedie prošpikovaná rádoby vtipnými scénami. Díky dobrému hereckému obsazení se na to dalo dívat, ale člověk nesmí nad příběhem moc přemýšlet. ()

DrobnohledX

Původně jsem tento film neměl v plánu vidět, osud však chtěl aby jej shlédl. Výsledek bylo překvapení. Není to sice žádný intelektuální trhák s hluboce dramatickým podtextem oplívající drsnou akcí se spoustou efektů, je to ale pěkná podívaná - zvláště pak na zrzavou rošťandu (doslova) sekundující polívkovy a macháčkovy. ()

chicotomas

Průměrný český film pro průměrného českého diváka. Komedie, která zas tolik vtipných okamžiků nemá. Kvalitní herecké výkony tentokrát neznamenají automatický úspěch. ()

Jordanita

Není snad jiný film, na který bych tak netrpělivě čekala, až vyjde na DVD. Dá se na něj koukat pořád dokola. Příběh je ze života a v podání Macháčka, Polívky a Stašové vypadá o to reálněji. Výkony zmiňovaných herců jsou dokonalé. Nechybí vtip, zápletky, skvělá hudba a pěkné exteriéry, na rozdíl od jiných českých režisérů, kteří v touze po natočení trháku jedou až do Afriky, Vejdělek s „pouhou“ Kampou a jednou prsatou Slovenkou dokázal zázrak. Tenhle film, bych pouštěla následujících dvacet let na Štědrý den nebo aspoň pětadvacátýho hned po Pelíškách. ()

Loganberry

Všichni ti představitelé jsou hezcí, hodní, navonění, prsatí, nadržení, vtipní, učesaní, distinguovaní,bohatí, vtipní, dobráčtí, vyčůrání, typická česká rodinka.. Bleh. Bleh. ()

Primus tesla

Fakt tu neřeším "poselství " filmu. Protože to bych musel ihned vypnout přehrávač. Ovšem herecké obsazení skvělé, linka Polívka a Stašová ne až tak vzdálená mnohé realitě. Rozhodně jedna z těch lehce nadprůměrných českých komedií v poslední době. ()

Antonymi

Na český film překvapivě dobře natočený, vtipný a zahraný film, který ale stojí na choromyslném konstruktu, kde každý spí s každým a na vztahy se pohlíží šroubovitě a nelidsky. ()

Kytiii1

Vůbec nechápu souvislost mezi souhlasem s myšlenkami filmu a jeho schopností dobře pobavit... dle mého snímek úžasně využívá prostředků... takhle nahlas jsem se u komedie (natož české) snad ještě nikdy nesmála... skvělá komedie! ()

J!b

Klasická česká komedie vieweghoidního typu opřená o pokleslé morální hodnoty jinak herecky vcelku dobře ztvárněných hlavních hrdinů. Klasika, na který ujížděj neukojený čtyřicítky. Párkrát to pobavilo, ale už by to chtělo změnu. Báby ať si před divokou nocí s V. kuličkami zreprízujou už natočené. Jestli se bude chtít český "mainstreamový" film dostat někam dál než do klubu zasloužilých divaček v Aši, bude muset zamířit trochu jiným směrem. Bude to asi dost těžká cesta s tím režisérsko-scénáristickým materiálem, který si zde vydržujeme. ()

croftak

Takhle nějak si představuji českou komedii natočenou v 21. století. Plné hodnocení berte jako vztyčený prostředníček všem těm jednohvězdičkovým moralistům. ()

pajuscherry

Po dlouhé době komedie na kterou se dá koukat i víckrát, peckovej scénář, skvělé obsazení rolí, záživný děj, co víc dodat jen snad to, že můžu za sebe každému doporučit.;) ()