REC 3: Počátek

• Španělsko [REC]³: Génesis (více)

Diskuze

boul

boul (hodnocení, recenze)

tj, aji se divim že to nedělají oba,jak  Apocalypse, tak Genesis.. jako 1 a 2 díl

AkrObatiX

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

tak tohle bude o vzniku což je super pokud to dají dobře do spojitostí a  Apocalypse bude podle mě navazovat na konec dvojky, ale věřím že tohle nezklame a trailer se mi celkem líbil

boul

boul (hodnocení, recenze)

tohle mě teda moc nepotěšilo... čekal jsem pokračování 1 a 2 a takto to vypadalo, no radši neříkám nic... a doufam že ta kamera ve filmu bude jiná, čekal jsem od Plaza dokončení trilogie pořádným nářezem tak doufám že to tak bude

(hodnocení, recenze)

DJ Obelix: byl!! ale tak nějak si myslím, že to bude jen zbožné přání... nezbývá než doufat a teď po traileru se i hodně strachovat!

DJ Obelix

DJ Obelix (hodnocení, recenze)

petero: Z traileru poznáš tak velké prd ;-). Co když tohle bude jen úvodních např. 10 minut a zbytek bude skutečně zkoumání pacienta X? To by byl od tvůrců výborný tah ;-)

petero

petero (hodnocení, recenze)

Bloody13: Pravda. Už z traileru je vidno, že toto bude dosť slabé.

(hodnocení, recenze)

to jsem fakt jediný komu se ten trailer nelíbil??? už jenom to že to není dokumentární kamerou je naprosto proti sérii!!! některé scény v traileru vypadaly dobře, ale celé mi to přišo spíš jako BrainDead což by sice nebylo špatné, ale u série, která se snaží tvářit "realisticky" mi to vůbec nesedí... cítim z toho zklamání roku... já se těšil na "doktorovu" dokumentaci o pacientu X ne zhovadělou řežbu v Romerově stylu!!! já si říkal že tím ošklivým obrázkem s motorovkou to neskončí!!

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Wicky

Wicky (hodnocení, recenze)

Ten trailer uz nevypadal tak děsivě jak trailery u předešlých dvou dílů.Ale těším se

Bloody13

Bloody13 (hodnocení, recenze)

Plaza neni Balaguero, takže se teprve tady uvidí, kdo u dvou předešlých dílů tahal za hlavní nitky... každopádně odklon od first person kamery uvítám

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

Síce to pôsobí trochu inak, ako som pôvodne čakal, ale to nevadí, vyzerá to dobre a hlavne ma teší, že po tej hroznej dvojke si už vybrali inú cestu.

GigaPudding

GigaPudding (hodnocení, recenze)

Už to vidím :)
ten film bude zábava, ale bude záměrně úplně jiný než předchozí díly, takže tady někteří zapláčou, že nedostali kopírku a ze vzteku tomu napálí špatný hodnocení, protože to prostě nepochopili :)

(hodnocení, recenze)

leda že by z toho udělali jen rádoby autentickou rubanici... což snad ne!