REC 3: Počátek

• Španělsko [REC]³: Génesis (více)

Diskuze

Pilda17 (hodnocení, recenze)

st.ranger: ani nekoukej, je to zbytečná ztráta času.. Slepej fanoušek REC si své klady samozřejmě najde.. AkrObatiX: Hele já se těším na REC4, poněvadž Plaza není tak kvalitní jako Balaguéro..

AkrObatiX

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

Pilda17: tak to je škoda ale tak aspoň mi nebude vadit čekat na lepší kvalitu

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

Jelikož se mi už dvojka nezdála, tohle se jeví jako ztráta času. Nemusím také vidět všechno.

Pilda17 (hodnocení, recenze)

sniper18: Já jsem milovník této série.. Moje hodnocení není teď objektivní, protože jsem za poslední 2 roky tolik u filmu zklamán nebyl. Radši si pustím země mrtvých a nebo úsvit mrtvých, než REC3, tam je zápletka a děj naprosto o ničem, což mě vadilo nejvíc spolu s kamerou. AkrObatiX: Pro mě taky, trojka jde bohužel jiným směrem...

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

Takže ako vidím, tak tu hodnotenie nemôžem brať absolútne do úvahy, lebo to bude pomaly každý druhý hodnotiť omnoho horšie len preto, lebo sa to volá Rec. Síce som to nevidel, ale myslím, že je dosť urážka dávať tento film na úroveň tých najslabších predstaviteľov subžánru. A ja hlavne dúfam, že si už konečne napravím chuť po tej spackanej dvojke.

AkrObatiX

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

Pilda17: páni odpad tak to nevím jestli se na to mám vůbec dívat protože jsem taky REC a REC 2 dal 5* a pro mě osobně nejlepší horory za dlouhou dobu

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Zmetkokrtek: Já jsem taky první dva díly miloval, což dokazuje hodnocení 5* a 5*, teď jsem dal odpad, tohle není REC, ale Zombie vyvraźďovačka bez smyslu, normálně bych dal vyšší hodnocení, ale jelikož jde o REC, tak jsem znechucen na nejvyšším stupni...

Zmetkokrtek

Zmetkokrtek (hodnocení, recenze)

Jedničku miluju, dvojku spolu s jedničkou jako celek taktéž. Tohle je do háje co????? :(

(hodnocení, recenze)

korbitch22: souhlasím s filzipem ! jednička je skvělena natočená, ale i tak to je více méně "jen" další zombie horor... a na dvojce se líbilo hlavně to vysvětlování a různé skvělé nápady (třeba s nočním viděním atd...) oba dva filmy u mě 5*, ale tady se má ženská instituce asi nemýlila...

filzip (hodnocení, recenze)

korbitch22: to nevím ..takových filmů jako rec 1 se zombie je mnoho..,ve dvojce je více vysvětlení..demonicky virus..a prostě celkově je to víc akčnější..a jednička se mi teda zdála víc uječenější..ted i jednička se mi líbí.ale genesis fakt se nepovedl

korbitch22

korbitch22 (hodnocení, recenze)

filzip: ne jednička je parádní film,s parádní atmosférou,dvojka je jen tupá akce,s hysterickou policejní jednotkou a nakaženýma,co kvičej jako podsvinče.

filzip (hodnocení, recenze)

korbitch22: no nech se překvapit, ale ujištuju tě že rec 2 je párádní film s pořádnou atmosférou..což v genesis není:)

korbitch22

korbitch22 (hodnocení, recenze)

já se na trojku pekelně těšim,dvojka pro mě byla uječená a katastrofální nuda bez atmosféry,takže si myslim že mě trojka může jen překvapit,protože od ní čekám jen a jen akční zábavu.

(hodnocení, recenze)

hodnocení zatím katastrofalní, ale aspoň pro mě nepřekvapivé...

filzip (hodnocení, recenze)

ale nebude to trvat dlouho..a nějakej chytrej člověk na ně přijde..a zase to pustí ven

filzip (hodnocení, recenze)

zdenecek123: musíš hledat, ale nejspíše dnes to někdo musel smazat nebo zablokovat ,kvůli právům..všechny linky

filzip (hodnocení, recenze)

desolator6desolator6: našel jsi to?je toho už plný internet:)

filzip (hodnocení, recenze)

A rec 3 není žádnej megafilm abych si u takového filmu vychutnával obraz a zvuk.., na to mám jiné filmy

filzip (hodnocení, recenze)

viš, kdybych ti měl poslat ted link s filmem a nebyla tam napsána kvalita filmu, a neřekl bych ti že je to HQ cam..tak ani nepoznáš skoro že je to cam..je to spíš mírně horší kvalita normalního avi filmu.

Naznamená že film je v CamRipu že za každou cenu musí být ve špatné kvalitě ! :)