Univerzální voják 4: Odplata

• Česko Univerzální voják: Den odplaty (více)

John je bývalý voják a žije poklidným životem se svou rodinou. Jednoho dne je však přepaden a jeho rodina nemilosrdně postřílena, sám je těžce raněn. Jediné, co mu zůstane ve vzpomínkách, je, že vrahem je jeho kolega z armády Luc Deveraux. Po několika měsících se John zotaví a jeho jediným hnacím motorem je pomsta. Vše kolem Johna je však velice divné a nepochopitelné. Jakási dívka jménem Sarah tvrdí, že spolu mají poměr, ale John si nic nepamatuje. Postupně si však nějaké okolnosti vybavuje. Vše je ale docela jinak... Kdysi byl vládou vybudován projekt „univerzální voják“, v němž byli všichni účastníci speciálně vylepšeni. Tento projekt se však vymkl kontrole a samotní poloroboti se rozprchli mezi normální lidi. Po nějaké době se Andrew Scott pod vedením Luca Deverauxe snaží shromáždit všechny z programu a zřídit si svou vlastní komunitu. John se postupně dozvídá věci, které nechce slyšet, a v opuštěné chatrči nalezne své „dvojče“, které zabije. Po všemožných útrapách se konečně John dostane do tábora, kde se shromažďují  všichni vojáci z projektu... (TV Prima)

Diskuze

Lacike (hodnocení, recenze)

U tohto filmu sa po tych hnusnych fotkach extremne neviem dockat traileru. Ale mam pocit, ze ho odkladaju, lebo bude tym povestnym poslednym klincom do rakvy tohto shitu.

Lateef (hodnocení, recenze)

Květen. Ale je mi divný, že ještě není přesný datum vydání.

Denver

Denver (hodnocení, recenze)

Testament: Když nic nečekáš, můžeš bejt aspoň mile překvapenej :-) Taky počítám s tím, že to bude totální hovadina.

korbitch22 (hodnocení, recenze)

není ani ofiko plakát,nikde není ani teaser,na ofi stránkách fejsu JCVD se o univerzáloj taky moc nemluví,já si myslim že Jean Claude čeká až vyjdou ex 2 a potom na nás vypustí 5 filmů najdenou :D osobně si myslim že jediný z jeho chystaných filmů,který by mohl vyjít před ex2 je The Butcher,na kterého se celkem těším.

Testament (hodnocení, recenze)

korbitch22: No a jak tam vypadá Lundgren v tý uniformě, to snad ne...Van Damme si buď zase něco šlehá, nebo už je úplně mimo. Jestli z tohohle vzejde něco kloudnýho? Žádný trailer, jak psal Lateef, tohle nedopadne dobře...

korbitch22 (hodnocení, recenze)

no prostě parta vidláku se sjela do jedný stodoly,tam se sjeli :D a točej univerzála čtyřku,juchů :D

Testament (hodnocení, recenze)

http://www.youtube.com/watch?v=vNkqgd8Vj5Y. Jsou to jen screenshoty z natáčení tohoto dílu, ale co to má JCVD za bílou maškarádní sračku (to fakt jinak nazvat nejde) na obličeji? No ty vole... Na moviezone psali (pozor, začátek SPOILERu), že JCVD i Lundgren by měli zemřít, což ze dvou obrázků i vypadá, že by se to mělo splnit-viz. Adkins v akci (konec SPOILERu). I když tady už ani nejde o scénář, protože Univerzálního vojáka může být klidně 50 dílů-vždycky nějak oživěj Dolpha i JCVD, ať se jim stane cokoliv (popř.: utvoří klon) a jedeme dál.

Lateef (hodnocení, recenze)

korbitch22: nemyslím si, že to bude totální sračka... věřím v dobré dvě hvězdičky... :)

Lacike: něco na tom bude :)

Lacike (hodnocení, recenze)

Lateef: zabudol si na zakladne pravidlo. Adkinsov film bez Florentinea = sracka.

korbitch22 (hodnocení, recenze)

trojka je jen snůžka příšerných dialogů o hovně a efektně natočené souboje,to se můžu rovnou koukat na ultimátní zápasy v televizi,podle mě jde u akčního filmu o víc než jen o to,že 2metrová gorila běhá po starý továrně a tam likviduje komparzisty.trojka je příšerná sračka,ale pořád clekem koukatelné céčko,kdežto tohle bude asi naprosto odporné.

Lateef (hodnocení, recenze)

Přibližně 2 měsíce do premiéry a žádné video, žádná upoutávka ani klip?? Horší než trojka to nebude, hraje tam přece Adkins, alespoň bojově se to musí pozvednout...

Lacike (hodnocení, recenze)

skipercak: videl si tie TV pokracovania bez Van Damma? Aj ked tento diel vyzera podla fotiek odporne, tak az taka sracka ako tie TV shity to snad nebude. Stale dufam, ze v trailery uvidime nejake slusne natocene akcne sceny, takze to napriek odpornemu vizualu dopadne dobre.

skipercak

skipercak (hodnocení, recenze)

Mne to podla fotiek co som videl pride ako zly sen...Totalne zneuctenie a spizdenie skveleho Emmerichovho filmu...Pamatam si ked do kin isiel prvy Vojak....Vsade sa hovorilo len o tom ze sa proti sebe postavia Van Damme a Lundgren...Clovek nevedel komu fandit...Obaja borci na vrchole slavy si to rozdavali v skvelom becku roka!

....po 20tich rokoch v pokracovani Univerzalneho vojaka - su obaja odrovnani jednym chlapikom (Akdins)...A vyzera to tak ze obaja su tiez odsunuti na vedlajsiu kolaj...Pre mna bol vzdy najlepsim Univerzalnym Vojakom Lundgren...Teraz tam bude do poctu...a tiez asi aj Van Damme....

Film sice este nevysiel ale podla fotiek to bude velmi potupny navrat Univerzalnych vojakov Van Damma a Lundgrena..

korbitch22 (hodnocení, recenze)

podle mě největší aspirant na sračku roku.těžko říct co se tvůrcům honilo hlavou při výrobě týhle pecky,nebo spíš co má po letech chlastání v palici Jean Claude.Jednu chvilku vyrazí dech celému světu svým výkonem v JCVD,je nominován na několik cen a v New York Times by mu nejradši bouchlo Oscara,ale von zešíli a hraje v dvd průjmech,oholý si kebuli a všude sebou tahá ty svoje dva smrady,jak cikánská rodinka narvaná v karavanu,která kočuje evropou.Občas se chová opravu skvěle a občas jako retardované děcko,bůch ví jestli nemá nějakou poruchu osobnosti,jinak si ty jeho šílený eskapády v poslední době neumim vysvětlit.

Testament (hodnocení, recenze)

Tady co je v galerii ta fotka-JCVD tam vypadá jako mladší brácha od Přeučila.A ty ostatní fotky, co jsou na netu-to je blbej vtip?? A takovýhle ksichty na mě budou lízt ještě ve 3d? No potěš...

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Lacike (hodnocení, recenze)

korbitch22: diky, o tom alternativnom konci som netusil. Som rad, ze ho nepouzili.

Yoshitsune: pokial si fakt myslis, ze niekto od tohto filmu ocakava film na zamyslenie, tak by si sa mal v prvom rade zamysliet sam nad sebou.

korbitch22 (hodnocení, recenze)

nejde od toho čekat nic,už od nesmyslné trojky si nedělám naděje.Ale akční dvd céčko jde udělat i zábavně a to i tak malým rozpočtem,to vás opravdu zajímá nějakej Adkins,nebo zarostlej vidlák Arlovski?Mě by stačila hodinka 20 s následujícím příběhem ( navazujícím na dvojku ) Luc žije s dcerou a manželkou pokojný život,zatím co projekt unisolů stále tajně existuje a používá klonování vojáků.Jenže si nedaj  říct a neposedný Andrew zbalí partu Unisolů a krátěj si to městečko od městečka dělaj spoušť,zatím co bezradná vláda požáda Luca o pomoc a ten si v akční road movie pěkně rozdá s neposedným Scottem.Rutinní,blbé,ale určitě zábavnější než opuštěná továrna nebo kolébka církve neuvěřitelně nemrtvých,znovů žijích vojáků.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

korbitch22 (hodnocení, recenze)

církev univerzálních vojákuů, matka představená Adrew Scott a kněz Luc Deveraux :D