Univerzální voják 4: Odplata

• Česko Univerzální voják: Den odplaty (více)

John je bývalý voják a žije poklidným životem se svou rodinou. Jednoho dne je však přepaden a jeho rodina nemilosrdně postřílena, sám je těžce raněn. Jediné, co mu zůstane ve vzpomínkách, je, že vrahem je jeho kolega z armády Luc Deveraux. Po několika měsících se John zotaví a jeho jediným hnacím motorem je pomsta. Vše kolem Johna je však velice divné a nepochopitelné. Jakási dívka jménem Sarah tvrdí, že spolu mají poměr, ale John si nic nepamatuje. Postupně si však nějaké okolnosti vybavuje. Vše je ale docela jinak... Kdysi byl vládou vybudován projekt „univerzální voják“, v němž byli všichni účastníci speciálně vylepšeni. Tento projekt se však vymkl kontrole a samotní poloroboti se rozprchli mezi normální lidi. Po nějaké době se Andrew Scott pod vedením Luca Deverauxe snaží shromáždit všechny z programu a zřídit si svou vlastní komunitu. John se postupně dozvídá věci, které nechce slyšet, a v opuštěné chatrči nalezne své „dvojče“, které zabije. Po všemožných útrapách se konečně John dostane do tábora, kde se shromažďují  všichni vojáci z projektu... (TV Prima)

Diskuze

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Jenom saskuje a bude saskovat dal neco jako Couture v Expendables jenomze se aspon narozdil od nej nesnazi tvarit ze pritom i hraje...

ywo666 (hodnocení, recenze)

Zaujímalo by ma, či má Arlovski aj nejaké seriózne filmové ambície, alebo tu len tak šaškuje.

skipercak

skipercak (hodnocení, recenze)

Fuha...Keby sa teraz pisal priblizne rok 1993 tak by som asi odpadol od sklamania....Borci ako Van Damme a Lundgren opat v jednom filme a rozseka ich tam Scott Adkins....(aj ked by to tak v reale najskor dopadlo)....EXP 2jku som este nevidel ale zatial si myslim ze co sa Van Damma tyka tak to bude asi jeho najpotupnejsia prehra vo filme....a tiez Lundgrenova...Radsej by som ich tam ani nevidel....Adkins a Arlovski by na to stacili....

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Tak tohle mne tezce navnadilo Lundgren byl samozrejmne nejvic jako vzdy:-D ale zdalo se mi ze Adkins nejak dostava vazne to asi brat nepude to od toho ani necekam bude to urcite bezmozkova zalezitost ale podle vseho co sem k tomu filmu zatim videl si myslim ze to bude ultimatni narez fakt skoda ze to tu neni v kinech na to bych sel okamzite no tesim se doufam ze nebudu zklaman

mzss1 (hodnocení, recenze)

CaseyRyback007: Dost přehnaně krvavé :D A ten Lundgren , no pobavil, ale nevím jestli se to má brát vážně ten film, uvidíme ...

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Ale ty procenta by byli zajimavy... kazdopadne je to samozrejmne blbost nikdo z tech co to hodnotili to videt nemohli aspon ja o tom silne pochybuji

ywo666 (hodnocení, recenze)

blade212: Ťažko. V idealistickom prípade, nejaká, skúšobná projekcia, alebo iná variácia na predpremiéru. V tomto prípade sa jedná asi len o imbecilitu. Cerhenaka môžeš nájsť pri viacerých nevzniknutých filmoch.

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Wacoslav1: Vies preco hrali rusov? Lebo hrali zaporakov a v tej dobe skoro vsetci zaporaci boli rusi.

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

korbitch22: Ted sem koukal na Karate tiger 1 a tam skoro nemluvil takze mu ani nedali sanci ten prizvuk predvest :-D ale ty jeho souboje byly ultimatni skoro mi prisli lepsi nez v Krvavym sportu fighty pekne v tempu zadny zbytecny zpomalovacky jo to byli casy skoda ze to nedostal sanci predvest v Expendables jeho role mi tam po vsech strankach sedela jenom trochu lepsi finalni souboj to chtelo a vzhledem k tomu ze budou z Dolphem v Unisol 4 oba na spatny strane tak se asi nedockame opakovacky toho skvelyho fightu ze tretiho dilu no Adkins je asi spraska voba!

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Taky jste si vsimli ze jak Dolph tak JCVD zacinali v akcniv filmech jako rusaci? jeden Rocky 4 a Red scorpion druhy Karate tiger 1 a Cerny orel zajimavy ze herci z evropy museli v Hollywodu nejdriv hrat Rusaky aby si jich nekdo vsimnul ze by jenom nahoda?

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

mzss1: Tak nejak to je jednicka je slabsi taky se mi moc nelibila dvojka trojka jsou prumerny filmy ale co predvadi Adkins je rozhodne nadprumer uz se tesim!

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

Aj jednotka je dobrá, ale je úplne iná, ako tie dve nepriame pokračovania. To už nie je akčný film, ale skôr taká zaujímavá športová dráma, kde sa celý čas dohaduje finálny zápas a obaja protivníci sa po celý film doberajú. Chápem, že tí, ktorí videli jednotku ako poslednú mohli byť sklamaní, lebo očakávali niečo, ako aj pokračovania, ale ako samostatný film je to dobré.

ywo666 (hodnocení, recenze)

mzss1: Jednotku som nevidel, ale počul som, že je celkom slabá. Dva  - tri sú asi najnašlapanejšie arénovky v 21. storočí (ak nerátam áziu)

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Doporucuju hlavne ten treti dil dej nic moc ale Adkins je master myslim ze JCVD i Lundgrena oba postavi do late

mzss1 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1: trilogii Neporazitelný jsem neviděl a to ji má táta na DVD, musim někdy zkouknout ;) asi dělám chybu, že jsem to ještě neviděl :D

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

mzss1: To ja taky Adkins by mohl dostat sanci predvest vic nez v Ex 2 jeho fight ze Stathamem tam nebyl spatnej ale ma na vic! viz jeho boje z filmu Neporazitelny 3

mzss1 (hodnocení, recenze)

Sakra, tak co nejdřív to bude, no rozhodně jsem zvědavej : Van Damme, Adkins a Lundgren v jednom filmu ....

mzss1 (hodnocení, recenze)

Já nevím, snad v určitých kinech v USA, ale jistý si tím nejsem.