Ninja Faktor

(pořad)
  • Japonsko Sasuke (více)
Soutěžní / Sportovní
Japonsko, 1997, 173 min

Ninja faktor je japonská soutěž, která se koná dvakrát do roka na úpatí hory Midoryama. Úkol soutěžících je prostý. Zdolat čtyři úseky, v nichž je čeká řada nejrůznějších překážek. První dva úseky jsou především zkouškou rychlosti a obratnosti, naopak třetí prověří sílu horní poloviny těla. Jediný špatný krok může znamenat vyřazení, a také koupel v bahnité vodě. Pro ty nejsilnější a nejrychlejší je připravena vysoká věž, kterou zatím dokázala zdolat jen hrstka soutěžících. (oficiální text distributora)

Diskuze

Caszidy (hodnocení, recenze)

POZOR! Dnes od 19:20 na Prima Cool začíná American Ninja Warrior. Nagano a spol. to sice nejsou, ale aspoň něco;-)

snebka (hodnocení, recenze)

No Tak Shingo se ještě myšlenky Sasuke úplně nevzdal  "Hello, my fans.

Thank you for supporting me.

I will try my best in the next Sasuke.

Until then, I will golf."

snebka (hodnocení, recenze)

Mimochodem Yovtchev byl vlajkonsošem bulharské reprezentace v Londýně :)

Caszidy (hodnocení, recenze)

Alpha-17: Toho Johna Orozca sis asi spletl s Brianem Oroscem ne?;-) Akorát, že John je afroameričan a Brian div né albín:-D Ale podoba jmen je hodně velká, o to žádná:-) Kdo ví, co asi dělaj Brian a Levi. Nikdy jsem nepochopil jak se o nich v pořadu mluvilo jako o "profesionálních freerunerech":-D To jim jako fakt někdo platil za to, že pobíhali po městě a dělali vylomeniny? I když je fakt, že když se v profi sportu platí milióny jiným sportovcům, tak tohle bude trochu podobné, jen na to nejde vybírat vstupný:-D

Alpha-17 (hodnocení, recenze)

Jo to jsem se koukám seknul, jen si nemůžu vzpomenout, s kým jsem si ho spletl.

Je to asi jako kouknout se na pilota, a pak odsoudit celý následující seriál.

Ten název, tím to Prima fakt (pro někoho) pohřbila!!! Za to je budu nenávidět i po smrti!

chaometic (hodnocení, recenze)

Caszidy:  UŽ SE TO TU ŘEŠILO, viděl jsem od 18 kola a byl nadmíru spokojen a s´vždy

Caszidy (hodnocení, recenze)

Yovtchev je borec o tom žádná;-) Ale co má John Orozco společnýho s Ninja Warrior?
Podle mně se na zdejším hodnocení nejvíc podepsal fakt, že to hodnotili uživatelé po zhlédnutí třeba jen jednoho dílu z prvního úseku, kde se třeba neobjevil nikdo z pořádných soutěžicích, ale jen samí "komediální mantáci". Druhý "hřebíček do rakve" je pak ten stupidní název u kterého řada lidí předpokládá, že to bude něco na způsob Faktoru strachu.

chaometic (hodnocení, recenze)

Alpha-17:  protože to hodnotili tupci co to ani neviděli nebo nemají rádi zábavu

Alpha-17 (hodnocení, recenze)

Jo a ještě do prdele furt nechápu, jak tady může mít tahle nádherná soutěž tak nízké hodnocení..?!!

Alpha-17 (hodnocení, recenze)

Tak Yordan Yovchev se v Londýně dostal do finále na kruzích. A i když tam už šanci na placku nemá, je už na svých 6. LOH! Fakt borec a respekt! John Orozco je tam taky, ale do ind. fin. se nedostal.

chaometic (hodnocení, recenze)

james_-:  už se tu řešila tato debatu, sleduj dizkuzi.)

Nicmé ně to jsme dva

james_-

james_- (hodnocení, recenze)

já jsem na tomto pořadu byl před lety docela  zavislej :D uplne jsem ho fetoval každej díl.. Naposledy jsem viděl turnaj, který se odehrával v roce 2009 a od te doby nic :-( na prime cool  dávají jen reprízy

chaometic (hodnocení, recenze)

MaedhRos:  já to rád kouknu znovu, sledoval jsem to až od nějakého 18 turnaje.

A nejvíc jsem se zasmál imitace BAracka OBAMY a jeho bodyguardi

MaedhRos

MaedhRos (hodnocení, recenze)

No, kdyby to opakovali aspoň tolikrát jako JAG, je na nějakej čas vystaráno...;-)

Caszidy (hodnocení, recenze)

james_-: Na to ti tady asi nikdo odpovědět nedokáže, zkus spíš popátrat na stránkách Primy a v nějakých jejich diskuzích s adminy;-)

Caszidy (hodnocení, recenze)

snebka: Když jsem se to dozvěděl, tak mě to taky překvapilo. Člověk by čekal, že to bude víc, když je to tak těžké vyhrát. Kdysi jsme to tady v diskuzi myslim taky řešili. Pak taky od nějakého 20+ turnaje vítěz dostane k těm penězům ještě auto(už přesně nevím, kterou značku, možná Nissan? Už fakt nevim;-)

snebka (hodnocení, recenze)

Caszidy:  :D tak to já nevěděl neznám zrovna japonskou měnu myslel jsem že to bude víc :D

Caszidy (hodnocení, recenze)

snebka: No mám dojem, že za vítězství v turnaji je něco lehce pod milión korun(v přepočtu). Náklady na pořádání turnaje jsou pak určitě úplně někde jinde;-)

chaometic (hodnocení, recenze)

možná kdyby to nebylo tak těžký a byl tam i mezinárodní výběr tak mužem spekulovat.

snebka (hodnocení, recenze)

Caszidy: Aha :/ no mohl by to vzít do svých rukou makoto nagano nebo yuji urushihara kterí mají dost openěz za vítězství v sasuke :D a vytvořili by tu též soutež :D no ale to se bohužel nestane....

Caszidy (hodnocení, recenze)

snebka: Teď nevím, možná jsi špatně pochopil, to co jsem tu psal, ale jde o to, že ta společnost(Monster 9), která vlastní práva na tvorbu Sasuke a i samotné Sasuke vždy připravovala, tak zbankrotovala. To znamená, že ta práva jsou součástí konkurzní podstaty. No a to zase znamená, že udělat turnaj a následně ho i odvysílat prostě nejde, dokud se ta práva nějakým způsobem(prodejem) nezpeněží k uspokojení věřitelů a nedostanou se tak do rukou nového majitele. To se ale nemusí vůbec stát(jelikož sledovanost posledních turnajů v domácím Japonsku údajně nebyla nijak slavná) a práva tak mohou "ležet" ve vlastnictví "mrtvé" společnosti. Navíc podobné věci se často vlečou celé roky! Z tohoto důvodu je Sasuke ve stavu "klinické smrti".

Alpha-17: Možná myslí že nestihl sledovat žádný přímý přenos :D