Terra Nova

Ukázka z filmu 1
Dobrodružný / Mysteriózní / Sci-Fi
USA, 2011, 9 h 36 min (Minutáž: 41–45 min)

Hudba:

Brian Tyler

V roku 2149 hrozí vyhynutie všetkého života na Zemi. Svet je na pokraji ekologického kolapsu. V snahe za­chrániť ľudskú rasu vedci vyvinuli portál umožňujúci vycestovať späť v čase do 85 miliónov rokov vzdialenej minulosti, aby v nej ľudia vybudovali novú civilizáciu v nádhernom nedotknutom svete prehistorickej Zeme. Rodina Shannonovcov má tri deti, čím porušila zákon a musí vycestovať do minulosti. Pripojí k osadníkom Desiatej pútnickej kolónie na Terra Nova. Netušia však, že nový idylický svet a jeho bujná panenská príroda ne­opísateľnej krásy ukrývajú aj mnohé tajomstvá a nepredvídateľné smrteľné hrozby. Kolóniu ohrozujú gigantické mäsožravé dinosaury. Shannonovci zistia, že hrozba nečíha len spoza múrov kolónie, ale pri­chádza aj zvnútra. Niektorí zo samotných osadníkov totiž nezdieľajú rovnaký názor na záchranu ľudstva než väčšina tých ostatných. A tak hrozí, že nová Zem zanikne skôr, než sa ju podarí obnoviť. (TV JOJ)

Diskuze

Pod

Pod (hodnocení, recenze)

Mě Terra Nova od začátku nezklamala. Dnes shlédnu 7. episodu.

Sagara

Sagara (hodnocení, recenze)

BFG2000: Spravne, musi VHODNE rozohrat partiu. Terra Nova ju rozohrala velmi NEVHODNE.

BFG2000

BFG2000 (hodnocení, recenze)

Každý dobrý seriál musí zezačátku vhodně rozehrát "partii" - děj, správně rozestavit postavy, a jen tak pak může svést prvotřídní bitvu. 7dmička moc fajn a Taylorův syn má charisma, mohlo by to být hodně strhující ve finále.

Mr.Ripley

Mr.Ripley (hodnocení, recenze)

TheDarKnig: Lang ač se po zemi válí, tak stále neskutečně válí, bez něj bych asi dávno přestal. :)

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

obrovské zlepšení ne, ale konečně aspon nějaké ano. A to hlavně kvůli posunutí v ději, ale i zápletka a rozdělení jednotlivých hrdinů bylo fajn, stejně tak ten pocit nebezpečí a SPOILER Lang v akci, co bylo humus, byl ten červ :D

Mr.Ripley

Mr.Ripley (hodnocení, recenze)

Sedmá epizoda: Obrovské překvapení a posun k lepšímu.. 70% a s úsměvem na tváři a klidem v duši očekávám další epizodu a očekávám vzestupnou tendenci. Doufám.

chaometic (hodnocení, recenze)

topr harley:  Já bych jel hned......ale zavolám do práce, že nepřijdu, že jedu na dinosaury....

Sagara

Sagara (hodnocení, recenze)

Keby hned po pilote nasledovala siedma cast, o nic by sme neprisli, naopak nemuseli by sme sledovat 4 vyplnove epizody o nicom.

chaometic (hodnocení, recenze)

Camulator:  podle mě je cestování v čase možné, ale v rámci našich možností neproveditelné.
Asi otevření nějakých těch urychlovacích částic.
A pak ty časový paradox je to trochu bordel...

Camulator

Camulator (hodnocení, recenze)

yinloveyang: No nevím, nejsem fyzik, ale jednoho jsem se ptal a podle toho co říkal, nevím jestli si to pamatuju přesně, tak zrovna tady prý je cestování v čase v rámci kvantové teorie docela přesné (viz nenalezení sondy, "vytvoření" nového časového proudu atd.).

chaometic (hodnocení, recenze)

TomikZlesa:  spojitost malá, oni ted budou točit hodně seriálu ve způsobu lost v lepší verzi.
Je to tak.

fantasmic

fantasmic (hodnocení, recenze)

siedmy diel celkom dobrý... musim povedat, ze okrem pilotu bola sedmicka jedina cast, ktora bola zaujimava PS: ked budem mat 60 rokov chcem vyzerat ako Stephen Lang :D

TomikZlesa

TomikZlesa (hodnocení, recenze)

přestante to uz konecne srovnavat s LOST krom občasného záběru na palmový list tu není nejmenší spojitost

yinloveyang

yinloveyang (hodnocení, recenze)

No, jak tak vidím hodnocení, tak ačkoli plakát je podobný, toto asi nový LOST (pouze ještě s více šílenějším scénářem o cestování v čase) nebude. No já stejně mám před sebou téměř 9 řad X-files (neboť jsem je ještě nikdy pořádně neviděla, neděste se), takže mi to nevadí.

Chrlič

Chrlič (hodnocení, recenze)

Díl 7. zase jednou nehezký WTF. Pravděpodobně největší tahák na díl, naše milovaná přerostlá ještěrka je v celém díle dohromady tak 15vteřin a ještě k tomu jí tam dali tak neskutečně hloupě, že tam vlastně vůbec nemusela být. Naprd, vata, kecy, dobrý Lang a konec, který vůbec není tak záhadný a zajímavý, jak si asi tvůrci myslí. Škoda :(

BFG2000

BFG2000 (hodnocení, recenze)

topr harley: (7.11.2011 14:53) souhlas .-) Jen by to pro ni chtělo víc prostoru.

Pod

Pod (hodnocení, recenze)

topr harleyTomikZlesa: Mě se Josh a Skye jako postavy nejvíce zamlouvají. Díky nim je to tam hodně nzajímavé.

Seriálové popravy a znovuzrození

Seriálové popravy a znovuzrození

23.12.2011

Spielbergova Terra Nova odložena

Spielbergova Terra Nova odložena

14.03.2011

Na „televizní Jurský park“, nebo lépe řečeno „prehistorický Avatar“ si budeme muset počkat déle, než se myslelo. Ještě superbowlový TV spot nám tvrdil, že pilotní film Spielbergem produkovaného… (více)